Similar lots by type
-
#31Een roodkoperen beddenpan met een gedraaid houten handvat. XIXe eeuw.
Chauffe-lit en cuivre rouge à manche en bois tourné. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 25 / 40 -
#691Een asbak op voet en een kandelaar van messing, waarbij de eerste met onyx.
Cendrier sur pied et candélabre en laiton dont le premier est en onyx.No longer availableDim. h: 66 & 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#253“Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd hout. Handen manco. Tijdperk barok.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bois. Mains manquent. Epoque baroque.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 400 / 600 -
#132“Portret van een edelman”. Pastel op papier. Info op verso. XVIIIe eeuw.
“Portrait d’un gentilhomme”. Pastel sur papier. XVIIIe siècle. Info au verso.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 200 / 220 -
#164“Windhonden”. Inkt op papier. Frankrijk, vroeg XVIIIe eeuw.
“Lévriers”. Encre sur papier. France, début XVIIIième siècle.No longer availableDim. 10,5 x 14,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#763Een lot van drie antieke Indische bellen van messing
Lot de trois sonnettes indiennes en laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#536Een Bretoense buffetkast van gesculpteerd hout met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XVIIIe eeuw.
Buffet breton en bois sculpté ouvrant à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 116 x 127 x 59 cmEstimate: € 240 / 300 -
#800Een oude messingen kassa op houten voet. Met twee sleutels.
Une caisse en laiton sur base en bois. Deux clés.No longer availableEstimate: € 250 / 280 -
#654“Portret”. Een schets op papier. In XVIIe eeuws gesculpteerd kader.
“Portrait”. Croquis sur papier. Dans un cadre sculpté du XVIIe siècle.No longer availableDim. 32 x 25 (met kader)Estimate: € 200 / 300 -
#371Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 30 / 40 -
#795Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#27Twee verschillende koperen kerkkandelaars, waarbij één met zilverkleurig patina en afbeeldingen van Maria, Christus en het Heilig Hart en de andere in barokke stijl.
Deux candélabres différents en cuivre, dont un avec patine argentée et représentation de la Vierge, le Christ et le Sacré-Coeur, le deuxième en style Baroque.No longer availableDim. h: 78 & 95 cmEstimate: € 60 / 80 -
#361Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven geel koper met een afbeelding van het Lam Gods. Gemonteerd als lampenvoeten.
Paire de candélabres d’église baroques en cuivre jaune repoussé représentant l’Agneau de Dieu. Montés en lampe.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#52Peeters“Zicht op Lier”. Een met de hand ingekleurde kaart. XVIIe eeuw.
“Vue de Lierre”. Carte ancienne colorée à la main. XVIIe siècle.No longer availableDim. 10,5 x 33,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#429Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.
Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#231Een gebeeldhouwd kastanjehouten beeld van een kerkleider. Provence, begin XVIIe eeuw. Handen ontbreken.
Sculpture en châtaigner sculpté représentant un chef d’église. Provence, début du XVIIe siècle. Mains manquent.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 400 / 600 -
#801Een art nouveau luchter van messing met een kap van opaalglas en versierd met kralen.
Lustre art nouveau en laiton à abat-jour en opaline et décoré de perles.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 100 / 120 -
#37Twee voorwerpen van geel koper, bestaande uit een gedreven godslamp en een massieve staander in de vorm van een barokke dolfijn.
Deux objets en cuivre jaune, comprenant une lampe de sanctuaire et un pied massif en forme de dauphin style baroque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#387Een driedelig haardstel van messing met staander.
Garniture de cheminée en laiton sur support.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 25 / 35 -
#506Een Indonesische reiscredenza van tropisch hout.
Une crédence de voyage indonésienne en bois exotique.No longer availableDim. 163 x 145 x 61 cmEstimate: € 200 / 280 -
#622Een bas-reliëf als voormalig deel van een lambrisering met een voortstelling van twee engeltjes. XVIIIe eeuw in XIXe eeuwse kader.
Relief faisant partie d’un labris représentant deux angelots. XVIIIe siècle. Cadre du XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 77 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#742NainEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 310 x 197 cmEstimate: € 200 / 250 -
#488Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#220Een armband van zilver bezet met ovale amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 8 ct.
Un bracelet en argent serti d’une améthyste ovale ayant un poids total de ± 8 ct.No longer availableDim. 12,92 gEstimate: € 250 / 350 -
#26Een klein eikenhouten bijzetmeubeltje met één lade.
Un petit meuble d’appoint en chêne à un tiroir.No longer availableDim. 43 x 65 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#673Een schedel. met horens van een ram.
Crâne d’un bélier.No longer availableDim. b: 91 cmEstimate: € 65 / 75 -
#76Een fauteuil met gecapitonneerde zalmroze bekleding en een bijpassend voetbankje
Fauteuil capitonné en rose saumon avec un repose pied assorti.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#572“Marine”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Jespers.
“Marine”. Technique mixte. Porte une signature: Jespers.No longer availableDim. 31 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#166Een klein Napoléon III “entre-deux” meubel van deels zwartgelakt en gefineerd notenhout met een lade en een deur, versierd met porseleinen plaquettes met classicistische decors op kobaltblauwe achtergrond. De deur geflankeerd door twee uitgestoken zuilen.
Meuble d’entre deux Napoléon III partiellement laquée noire et en noyer ouvrant à un tiroir et une porte, décorée de plaquettes en porcelaine à décors classiques en blanc sur bleu cobalt. La porte flanquée de deux colonnettes finement sculptées.No longer availableDim. 111 x 94 x 48 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#48Een wandklokje in handbeschilderde houten kast en met twee zuiltjes naast de wijzerplaat. Compleet.
Pendulette murale en bois peint à la main et ornée de deux colonnettes flanquant le cadran. Complète.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#697Een olielamp van Imariporselein. Lampenglazen intact.
Lampe à huile en porcelaine d’Imari. Abat-jour intacts.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#418Een Russisch schaakspel in doos. 1989.
Un jeu d’échecs russe dans une boite. 1989.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#77Samalens“Relique ancestrale”. Een blend van 15 jaar oude armagnac in speciale verzamelaarsuitvoering. Glazen fles met tin in houten box.
“Relique ancestrale.” Assemblage de vieux armagnac de 15 ans dans une édition de collection. Monture de la bouteille en étain et dans une boîte en bois.No longer availableEstimate: € 75 / 120

