#118Een schenkkan van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Duitse Keuren. We voegen er elf zilveren dessertvorkjes aan toe.
Verseuse en cristal taillé incolore avec monture en argent aux poinçons allemands. Nous ajoutons onze fourchettes à dessert en argent.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#127Zes zilveren lepeltjes met een Lodewijk XV-motief in etui van L. Fisco te Brussel. Franse keuren, tweede gehalte.
#608WolfersTwee terrines van 800‰ zilver. Gemerkt. +/-1544 g.
Deux terrines en argent au poinçons de 800‰. ± 1544 g.No longer availableEstimate: € 500 / 800 -
#243Een doosje van mauve kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid. 800‰.
Boîte en cristal mauve à monture en argent. Poinçons de Delheid et 800‰.No longer availableDim. b: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
Vase en cristal taillé incolore à monture en argent. Poinçons de Wolfers et 800‰.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 240
#559Felix Eyskens“Verlaten Christusbeeld”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Verlaten Christusbeeld”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 72 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#576Een dubbelzijdig bureau in renaissancestijl van gesculpteerd en bruingepatineerd eikenhout met een glazen blad.
#551Een octogonaal kommetje van celadonkleurig porselein. Op de bodem versierd met een kleine schildpad in reliëf. Chinees werk.
Petit bol octogonal en porcelaine céladon. Le fond décoré d’une tortue en relief. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#668Bernard MooreEen bol vaasje van geglazuurd aardewerk met een decor van karpers op rode fond. Gemerkt.
#348Val St. LambertEen karaf van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
#172Edgard Heirman“Kasteel met bruggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Château et petit pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#461Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.
#648Drie verschillende houten wandelstokken met ivoren handvat, waarvan één met een zilveren montuur.
Trois cannes diverses en bois à manches en ivoires, dont une à monture en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 200