Similar lots by type
-
#127
Zes zilveren lepeltjes met een Lodewijk XV-motief in etui van L. Fisco te Brussel. Franse keuren, tweede gehalte.
Six cuillères en argent à motif Louis XV dans un étui de L. Fisco à Bruxelles. Poinçons français, deuxième titre.No longer availableDim. 72 gEstimate: € 20/30 -
#238
Een vaas van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Wolfers. 800 ‰.
Vase en cristal taillé incolore à monture en argent. Poinçons de Wolfers et 800‰.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200/240 -
#503
Een kaarsenpan van gedreven zilver met snuiter. 800‰. XIXe eeuw.
Candélabre en argent repoussé. Poinçon de 800‰. XIXe siècle.No longer availableDim. 153 gEstimate: € 100/150 -
#124
Een peper en zoutvaatje van blauw glas in een zilveren houder, bovenaan versierd met een engeltje. Met twee zilveren lepeltjes
Poivrier et salière en verre bleu et argent, le dessus décoré d’un angelot. Avec deux petites cuillère également en argent.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#118
Een schenkkan van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Duitse Keuren. We voegen er elf zilveren dessertvorkjes aan toe.
Verseuse en cristal taillé incolore avec monture en argent aux poinçons allemands. Nous ajoutons onze fourchettes à dessert en argent.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#252
Een lot zilver, bestaande uit twaalf ijslepels van het tweede gehalte in etui, vijf Sterlingzilveren lepeltjes, Een zilveren suikerpotmontuur, een servetring en schaaltje van Wolfers.
Lot d’argent comprenant douze cuillères à glace au deuxième titre, dans leur étui, cinq cuillères en argent sterling, une monture de sucrier en argent, un anneau à serviette et un petit plat par Wolfers.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#338
Een lot zilver, bestaande uit drie peper-en zoutstelletjes, een servetring, een rammelaar en twee geldbeursjes met maliën.
Lot d’argent comprenant trois garnitures au poivre et sel, un anneau à serviette, un hochet, deux porte-monnaie aux maillons.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#337
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee schalen, een kandelaar, een serveerbestek, tien messen, een beker en een tulpenvaasje. We voegen er vier messen met zilveren handvat aan toe.
Lot de métal argenté comprenant deux plats, un candélabre, un couvert de service, dix couteaux, une chope et un tulipier. Nous ajoutons quatre couteaux aux manches en argent.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#243
Een doosje van mauve kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid. 800‰.
Boîte en cristal mauve à monture en argent. Poinçons de Delheid et 800‰.No longer availableDim. b: 16 cmEstimate: € 80/100 -
#608Wolfers
Twee terrines van 800‰ zilver. Gemerkt. +/-1544 g.
Deux terrines en argent au poinçons de 800‰. ± 1544 g.No longer availableEstimate: € 500/800
Other lots in this auction
-
#171
“Missale romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini restitutum S. PII V. Jussu Editum, Clementis VIII et Urbani Papae Octavi Auctoritate Recognitum...”. Antverpiae, ex Architypographia Plantiniana MDCCLXII. In lederen band. Mooie verluchte tekst met enkele gravures.
“Missale romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini restitutum S. PII V. Jussu Editum, Clementis VIII et Urbani Papae Octavi Auctoritate Recognitum...”. Antverpiae, ex Architypographia Plantiniana MDCCLXII. Reliure cuir. Texte joliment rehaussé et quelques gravures.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#557Avi Kenan
“Vechtende stier”. Een beeld van brons met tweekleurig patina. Getekend en genummerd 12/25.
“Taureau attaquant”. Sculpture en bronze à patine bicolore. Signée et numérotée 12/25.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 2000/2400 -
#374Etienne Steel
“Bosvijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1950.
“Etang dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1950.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/180 -
#604Meissen
Een paar porseleinen borden met een meerkleurig handgeschilderd decor en vergulde details. Achteraan gemerkt. XIXde eeuw.
Paire d’assiettes en porcelaine à décor polychrome peint à la main aux détails dorés. Marque aux epées au verso. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#411
Een Chinese dekselvaas van blauw en wit porselein met bloemendecor en een Fo-hond op het deksel.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et avec un chien de Pho sur le couvercle.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/140 -
#416
Een vintage chromen tafel moet een rond glazen blad.
Table vintage en chrome. Tablette ronde en verre.No longer availableDim. Ø: 90 cmEstimate: € 100/180 -
#93
Een lot oude speelkaarten, waaronder proefdrukken.
Lot de cartes à jeux dont des essais.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#642Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896-1978
“Zicht op Venetië” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
“Vue de Venise”. Huile sur toile. Signée et datée 1960.No longer availableDim. 41 x 80 cmEstimate: € 180/240 -
#723
Een kom van Canton porselein met decor van personages, bloemen en vlinders. XIXde eeuw.
Grande coupe en porcelaine de Canton décorée de personnages, de fleurs et de papillons. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 400/600 -
#454
“Het lot”. Ets. Gesigneerd en genummerd 2/25 & “Compositie”. Lithografie.
“Le destin”. Eau-forte. Signée et numérotée 2/25 et “Composition”. Lithographie.No longer availableEstimate: € 20/24 -
#339
Een oeil-de-boeuf wandklok van zwartgelakt hout met een ingelegde wijzerplaat. Vierkant model met afgeronde hoeken. Tijdperk Napoléon III.
Pendule murale de type oeil-de-boeuf en bois laqué noir et au cadran incrusté. Modèle carré aux coins arrondis. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 80/120 -
#271
“The Napoleon flintlock pistol”. Replica van een Napoleontisch pistool. Ingelijst.
“The Napoleon flintlock pistol”. Replique d’un pistolet de Napoléon. Encadrée.No longer availableDim. L. 36 cmEstimate: € 40/50