#7Een lot van 12 vintage poppen met diverse types, kleding en grootte.
#135Een paar kristallen tafelbellen.
#222Een witgepatineerd kinderstoeltje.
A white patinated children's chair.No longer availableOnline onlyDim. H: 67 cmEstimate: € 20 / 25 -
#104Een lot van 9 sierborden met eenden en floraal decor beschilderd en vergulde randen.
#192Een set van 2 porseleinen kandelaars gemerkt Capo Di Monte.
#206Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
#117Een paar sierdegens met figuren op het handvat.
A pair of decorative swords with figures on the handle.No longer availableOnline onlyDim. L 103 cmEstimate: € 30 / 40 -
#108Een gevarieerd lot van 4 verschillende oude kommetjes, tassen en ondertassen. Meerdere met schilferschade en haarlijnscheurtjes.
#45Een vintage lampvoet van Val Saint Lambert roze in de massa gekleurd.
A vintage lamp base from Val Saint Lambert colored pink in the mass.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
#152MinoltaEen lot vintage fototoestellen en benodigdheden.
A lot of vintage cameras and supplies.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#218GoebelEen VW Kàfer van kristal. 1948.
A VW Kàfer of crystal. 1948.No longer availableOnline onlyDim. 6 x 10,5 cmEstimate: € 35 / 50