#166Een lot van 4 heiligenbeeldjes, Aziatisch en Afrikaans.
#148Een lot van 3 dolken met diverse afmeting en origine.
A lot of 3 daggers of various sizes and origins.No longer availableOnline onlyDim. 47cmEstimate: € 50 / 70 -
#19Een vaasje en een theepotje van koper.
#159Een lot van 3 Chinese lakpaneeltjes met vogel en bloemendecor uit beschilderd parelmoer.
A lot of 3 Chinese lacquer panels with a bird and floral decor in painted mother-of-pearl.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 14cmEstimate: € 35 / 50 -
#291Een gedraaide Vlaams aardewerken vaas. Onduidelijk gemerkt onderaan.
#215Een oude aardewerken schenkkan met 2 handvatten en schade aan de dop.
#158Twee glazen kommetjes met vergulde rand en een bierpul van Kulmbacher.
#94Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
#247Vaas van veelkleurig Chinees porselein.
#285Een designvaas van rood en zwart geglazuurd aardewerk.
#32Een vaas van Satsuma porselein met personages.
#252Een driedelig koffiestel van verzilverd metaal op dienblad.
A three-piece coffee set of silver-plated metal on a tray.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100