Other lots in this auction
-
#111Goebel, Germany
“Schäferbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 214 H/0. Eerste uitgave 1991. Gaaf.
Schäferbub. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 214H/0. Première édition 1991. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 8,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#58
Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
Suite de cinq assiettes en porcelaine du Japon à décors de paysages. Quelques petits éclats. Marqué en bas. On ajoute un petit bol avec un poulet et une dinde dans le décor.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
#115Goebel, Germany
“Großmutter wartet”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 561. Heiligenkreuz 1997.
"Grossmutter wartet". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 561. Heiligenkreuz 1997.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#116Goebel, Germany
“Wanderbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 11 2/0.
"Wanderbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 11 2/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#49Nao by Lladro
“Clown”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en gedateerd 1985.
"Clown". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1985.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 15,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#66
Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
Corbeille à fleurs en terre vernissée blanche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 16 x 31 x 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#61Société Céramique Maestricht
Een lot aardewerk, bestaande uit een driedelig lampetstel met decor ‘Margot’ (haarscheur in de schaal) en twee verschillende schenkkannen.
Un lot de poterie, composé d'un ensemble de lavabo en trois pièces avec décor 'Margot' (fissure capillaire dans le bol) et de deux pichets différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 32 cm (kan) Ø: 39 cm (kom)Estimate: € 35 / 45 -
#67
Een reeks van vier ingekaderde aardewerken tegels met de vier seizoenen als thema.
Un ensemble de quatre carreaux de faïence encadrés ayant pour thème les quatre saisons.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 27 x 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#17PMR Bavaria Jaeger & Co.
Een gedeelte porseleinen servies met meerkeurig bloemendecor, bestaande uit 2 grote ronde schotels, 3 ovale schotels, 21 diepe borden, 17 grote platte borden, 37 kleine platte borden, 8 kopjes, een theepot, melk- en suikerpot, drie grote kommen, een terrine (zonder lepel) en een sauskom. Gemerkt.
Une portion de service en porcelaine à décor floral polychrome, composé de 2 grands plats ronds, 3 plats ovales, 21 assiettes creuses, 17 grandes assiettes plates, 37 petites assiettes plates, 8 tasses, une théière, un laitier et un sucrier, trois grandes bols, une terrine (sans cuillère) et une saucière. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 35 / 45 -
#53
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een deegrol vier eierdopjes (haarscheuren), een onderzetter, vier verschillende zeepbakjes, twee vazen en een terrine. Diverse merken.
Lot de poterie bleue et blanche, composé d'un rouleau à pâtisserie, de quatre coquetiers (cheveux), d'un sous-verre, de quatre porte-savons différents, de deux vases et d'une soupière. Diverses marques.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 6 - 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#124Goebel, Germany
“Ein fröhlicher Gesell”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 560. Uitgave van de M.I. Hummel Club. Lidjaar 1992/93. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Ein fröhlicher Gesell". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 560. Édition du MI Hummel Club. Membre année 1992/93. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#82Goebel, Germany
“Bandonespieler”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Laatste uitgave 1994. Onderaan gemerkt.
"Joueur de bandone". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Dernière édition 1994. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 35 / 45