Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot zwart glazen borden met meerkleurig gedecoreerde vleugel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘80.
Arcoroc

Een lot zwart glazen borden met meerkleurig gedecoreerde vleugel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘80.

Un lot d’assiettes en verre noir au déco multicolore sur l’aile. Marque au verso. Années 80.
Online only
Dim. Ø: 28 cm
SKU: 2410220193.
Category: Glas.
Auction day: 24 October 2022 22:00
Catalogue #193
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #37

    Een antiek blauw glazen karafje met vier bijpassende borrelglaasjes, beschilderd met zilveren bloemendecor.

    Une carafe en verre bleu antique avec quatre verres à liqueur assortis, peints avec un décor floral argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 & 4,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #48

    Twee gekleurde glazen vazen met geslepen decors.

    Deux vases en verre coloré à décors taillés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 27 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #114

    Een lot glaswerk, bestaande uit een vide-poche, een klein vaasje, een rookgrijze vaas en een groene schenkkan. We voegen er kristallen vaasje aan toe.

    Lot de verrerie, composé d'une vide-poche, d'un petit vase, d'un vase gris fumé et d'une cruche verte. Nous y ajoutons un vase en cristal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7 - 22 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #155

    Een geslepen paars glazen vaasje met een verguld decor van ruiters in een fries.

    Vase en verre violet taillé à décor doré de cavaliers en frise.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #67

    Een paar opaalglazen balustervazen met handgeschilderde meerkleurige bloemendecors.

    Paire de vases balustres en verre opale à décors floraux multicolores peints à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #58

    Een glazen coupe met rode motieven.

    Coupe en verre à motifs rouges.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #55

    Een antieke glazen maatbeker met gegraveerde inhoudsaanduiding.

    Une tasse à mesurer en verre antique avec indication de contenu gravée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #21
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos glazen coupe, model Noëmie. Gemerkt.

    Un coupé en verre incolore, modèle Noëmie. marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #223

    Een klein eikenhouten tafeltje.

    Une petite table en chêne.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #24

    Een glazen olielamp, versierd met met de tang bewerkte bloempjes (één beschadigd). Aangepast op elektriciteit.

    Une lampe à huile en verre, à décor de fleurs tangées (une abîmée). Adapté à l'électricité.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #40

    Een verzilverd metalen klepkan mt houten handvat en dekselknop. Begin XXe eeuw. Handvat gelijmd.

    Pichet à couvercle en métal argenté avec poignée en bois et bouton de couvercle. Début du XXe siècle. Manche collé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #256
    A. Broekaart

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #251

    Een schaakspel met stukken van composiet in de vorm van bekende beeldhouwwerken. Op schaakbord. Meerdere stukken gelijmd.

    Un jeu d'échecs avec des pièces composites sous forme de sculptures bien connues. Sur échiquier. Plusieurs pièces collées.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #82

    Een messingen schaal met verschillende bollen in diverse materialen.

    Un bol en laiton avec différentes sphères dans divers matériaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 37 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #77

    Een oud brievenweegschaaltje.

    Une ancienne balance à lettres.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #129

    Een oude sigarenplank met 16 oude sigaren.

    Une ancienne moule à cigares avec 16 vieux cigares.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 54 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #162

    “Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.

    Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #221

    Acht geslepen glazen wijnglazen met gekleurde kelken. Jaren ‘70. Eén licht beschadigd aan de voet, één met kleine schilfer aan de kelk.

    Huit verres à vin en verre taillé avec calices colorés. années 70. Une légèrement abîmée au pied, une avec petit éclat au calice.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm Ø: 9 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #31

    “Lucas 14:33”. Een reproductie.

    « Luc 14:33 ». Une reproduction.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #10

    Een metalen casolette versierd met druivenranken en figuren met vlindervleugels. Kleine beschadiging aan de dekselknop, handjes beschadigd en een deuk.

    Une casolette en métal décorée de vignes et de personnages aux ailes de papillon. Petits dommages au bouton du couvercle, mains endommagées et une bosse.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online-Only – 24 Oktober 2022

Op Maandag 24 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday October 24th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

24 October 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More