Similar lots by type
-
#10Drie herdenkingsplaquettes, waarvan twee van de A.F.A.C. en één van de Stad Brussel ter gelegenheid van een gouden jubileum.
Trois plaques commémoratives, deux de l'A.F.A.C. et une de la Ville de Bruxelles à l'occasion d'un jubilé d'or.No longer availableOnline onlyDim. 6,5 x 7 & 5 x 6 cm Ø: 7 cmEstimate: € 20 / 25 -
#216“Jongetje met bal”. Een met brons bekleed beeldje naar een werk van Aureli. Gebarsten.
“Garçon au ballon”. Statuette recouverte de bronze d’après Aurili.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#227De Muenynck & De VisscherEen barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
Un baromètre avec placage de noyer. Verre de protection manquant.No longer availableOnline onlyDim. l: 96 cmEstimate: € 20 / 30 -
#7Een aardewerken jardinière, versierd met eikels en eikenbladeren in een fries.
Une jardinière en faïence, à décor de glands et feuilles de chêne en frise.No longer availableOnline onlyDim. h: 2& cm; Ø: 25 cmEstimate: € 20 / 25 -
#281Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp. Beschadigingen aan de sierlijstjes.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableOnline onlyDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#81Geo. Henrotté“Zicht op een kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1914.
“Vue sur un canal”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1914.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 49 cmEstimate: € 25 / 40 -
#92Een zilveren ring bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Une bague en argent sertie de saphirs d'un poids combiné de +- 1,50 ct.No longer availableOnline onlyDim. 3,90 gEstimate: € 100 / 150 -
#261Een verzilverd metalen dienblad.
Un plateau en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 38 cmEstimate: € 20 / 30 -
#76Een paar kleurloos glazen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en verre transparent.No longer availableOnline onlyDim. h: 23,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#63Een recente vaas van Cantonporselein.
Un vase récent en porcelaine de Canton.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 25 / 35 -
#207Al. De Dobbelaer“Grazende koe in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd 10-’80.
”Vaches qui broutent dans un paysage”. Huile sur toile. Signée 10-’80.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#66Een lot heiligenbeeldjes, waarbij twee houten, een plaasteren, een tinnen en een houten kruisbeeld.
Un lot de figurines de Saints, avec deux en bois, un en plâtre, un en étain et un crucifix en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 38 cmEstimate: € 20 / 30 -
#202Een penseeldoosje (22 x 10 x 3 cm) en een ovaal dienblad (42,4 x 28,5 cm) van zwartgelakt hout. Japans werk.
Une boîte à pinceaux (22 x 10 x 3 cm) et un plateau ovale (42,4 x 28,5 cm) en bois laqué noir. Travail japonais.No longer availableOnline onlyDim. b: 22 & 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#262Een sober meubel in Louis-Philippestijl met twee panelen en een lade.
Un meuble sobre de style Louis-Philippe à deux panneaux et un tiroir.No longer availableOnline onlyDim. 132 x 107 x 43 cmEstimate: € 20 / 40

