Similar lots by type
-
#195KLM Bols
Een lot van 5 Amsterdamse huisjes in blauw-wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, allen nog met waszegel.
A lot of 5 Amsterdam houses in blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, all still sealed with wax. -
#191
Een zwartgelakt metalen Duitse WOII SS replica helm.
A black lacquered metal German WWII SS replica helmet. -
#251
Een vintage Chinees porseleinen cilindervaas en theepot met figuratief en floraal decor. Onderaan gemerkt.
Online onlyActive bid: 10.00 €Place a bid ›Dim. 26,5 x Ø 12,5 & 18,5 x Ø 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#242
Een lot van 3 Duitse bankbiljetten bestaande uit Zehn, Zwanzig en Hundert millionen Mark.
-
#211
Een paar beeldjes in meerkleurig glaspasta van vogeltjes.
A pair of multicolored glass paste bird figurines. -
#249
Een Belgisch porseleinen vaas met floraal decor en vergulde details.
-
#250R.S. Marino Capodimonte
Een vintage meerkleurig porseleinen sierschaal als wanddeco. Met Grieks mythologische taferelen en vergulde details in het decor. Verso gesigneerd en genummerd 3047.
-
#204
Een lot van 4 Chinese beeldjes bestaande uit een porseleinen beeldje, 2 beeldjes in speksteen en 1 beeldje in hoorn.
A lot of 4 Chinese figurines including a porcelain figurine, 2 figurines in soapstone, and 1 figurine in horn. -
#217Stéréofilms Bruguière
Een lot van 4 doosjes vintage Stéréofilms Bruguière Positifs, met thema’s; Paris, Pyrenees, La Cote Basque, Strasbourg.
A lot of 4 boxes of vintage Stéréofilms Bruguière Positifs, with themes; Paris, Pyrenees, La Cote Basque, Strasbourg. -
#209
Een lotusvormige Chinese rode doos met florale motieven in kunststof.
A lotus-shaped Chinese red box with floral motifs in plastic. -
#233
Een Boheems kristallen coupe, kleine schilferschade aan de rand.
A Bohemian crystal coupe, minor flake damage to the rim. -
#226
Een art-deco inktpot met pennenhouder bestaande uit een marmeren basis waarop een bronzen hertje gemonteerd.
An art-deco inkwell with pen holder consisting of a marble base with a bronze deer mounted on top. -
#229
Een paar vintage blauw-wit porseleinen beeldjes van een koe met kalfje. Onderaan genummerd en gemerkt “Germany”.
A pair of vintage blue and white porcelain figurines of a cow with calf. Numbered and marked "Germany" at the bottom. -
#243
Een lot van porselein bestaande uit 3 borden, 19e eeuws, Petrus Regout, decor ‘Ruth & Boaz’. Toegevoegd een visschaal, France Porcelaine.
-
#210Val Saint Lambert
Een vintage VSL vaas met groen in de massa.
A vintage VSL vase with green in the glass. -
#202
Een modern, meerkleurige glaspasta vaas, onderaan genummerd “G 04 06”.
A modern, multi-colored glass paste vase, numbered "G 04 06" at the bottom. -
#192
Een miniatuur Chinees kamerscherm, handbeschilderd.
A miniature Chinese room screen, hand-painted. -
#167
Een hoekschabbe in hout.
A wooden corner shelf. -
#186
Een lot van 2 zwanen in geel koper.
A pair of swans in yellow copper. -
#246Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932.
“Vlaanderen door de eeuwen heen”. Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932.
-
#179
Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
A veneered oak TV cabinet. -
#228
Een antiek porseleinen beeldje van 2 paarden, genummerd.
An antique porcelain figurine of 2 horses, numbered. -
#180
Een tafellamp met verzilverde voet.
A table lamp with a silver-plated base. -
#224Mawikopf
Een verzilverd zakhorloge met op de achterplaat de beeltenis van de heilige maagd, Mawikopf Patent.
A silver-plated pocket watch with the image of the Virgin Mary on the back plate, Mawikopf Patent.
Other lots in this auction
-
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
A set of 2 hand-painted Chinese porcelain plates depicting a resting lady. -
#187
Een varia lot Britse munten, waaronder een victoriaanse penning (2 cm) met St. George, drie mapjes ‘Britain’s first decimal coins’ en ‘Pennies collection 1881 to 1901 number two’. Met 13 andere Pennies etc.
A variety lot of British coins, including a Victorian medal (2 cm) with St. George, three sets 'Britain’s first decimal coins', 'Pennies collection 1881 to 1901 number two', and 13 other Pennies, etc. -
#200Rauner
Een vintage elektrisch Rauner orgeltje in draagkopper, één zwarte toets ontbreekt.
A vintage electric Rauner organ in carrying case, one black key missing. -
#247
“Souvenir de l’Yser”. Een gegraveerde obus, WOI, monogram A.E., 1916.
-
#77Val Saint Lambert
Een kristallen vaas, in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert. Klein schilfertje bovenaan de rand.
A crystal vase, colored in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom. Small chip at the top of the rim. -
#4
Een lot kinderboeken, waaronder een sprookjes set, en vertaalde Japanse versies van het Lelijke eendje en Doornroosje; en een Chinese puzzel van knobbelzwanen.
A lot of children's books, including a set of fairy tales, and translated Japanese versions of The Ugly Duckling and Sleeping Beauty; and a Chinese puzzle of mute swans. -
#222
Een paar gesculpteerde eikenhouten stoelen met gestoffeerde zitting en rug. Kruisverbinding aan de poten.
A pair of carved oak chairs with upholstered seat and back. Cross connections on the legs. -
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
A pair of wooden shelves in W shape. 1 large, 1 small. -
#150
Een lot Maastrichts aardewerk waaronder borden en kommetjes en een melkkannetje. Meerdere schilfers en gebreken. Gemerkt ‘Société Céramique Maestricht’. Vroeg 20e eeuw. We voegen er nog 3 borden aan toe.
A lot of Maastricht earthenware including plates, bowls, and a milk jug. Multiple chips and defects. Marked 'Société Céramique Maestricht'. Early 20th century. We will add 3 more plates. -
#98
Een ovalen spiegel in vergulde lijst.
An oval mirror in a gilt frame. -
#144Ch. Stokbroeckx
“De 93 jarige man.” Pentekening met gemengde techniek, naar een werk van Albrecht Durer.
"The 93-year-old man." Pen drawing with mixed technique, based on a work by Albrecht Durer. -
#245
Een set van drie wassen kerststal poppen, Maria, Jozef & Jesus.