Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.

Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.

Lot de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.
Online only
Dim. h: 11 - 16 cm
SKU: 2806210190.
Categories: Kristal, Online Only.
Auction day: 28 June 2021 22:00
Catalogue #190
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #255

    Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een muzikantje, een Saksisch groepje met een koppel, een een allegorisch beeldje op de oogst (basis gerestaureerd) en een vaasje van Limoges.

    Lot de porcelaine multicolore, composé d'un musicien, d'un groupe saxon avec un couple, d'une statue allégorique sur la moisson (socle restauré) et d'un vase de Limoges.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 18 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #214

    Een reproductie naar een werk van Jozef Geirnaert.

    Une reproduction d'après une oeuvre de Jozef Geirnaert.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 110 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #134

    Een paar boekensteuntjes van composiet in de vorm van kindjes in een stoel.

    Une paire de serre-livres composites en forme d'enfants dans une chaise.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #288

    “Nieuwe Kerk, Delft, Westgevel”. Een zeefdruk achter glas (hoekje afgebroken).

    Nieuwe Kerk à Delft. Sérigraphie sous verre (un coin cassé).
    No longer available
    Online only
    Dim. 119 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #142
    The Leonardo Collection

    Een zwaan van kunststof. Onderaan gemerkt. 1996.

    Un cygne en plastique. Marqué en bas. 1996.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #129

    Een reproductie van een Russisch icoon.

    Une reproduction d'une icône russe.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 21 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #689

    Een paar kandelaars van geperst glas.

    Une paire de bougeoirs en verre pressé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #14

    Een vierkante Duitse wandklok.

    Une horloge murale allemande carrée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #351

    Een uiltje van geslepen en deels gesatineerd kristal van Lalique en twee Italiaanse glazen duifjes. Het eerste met klein barstje aan de vleugel.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 - 10 cm
  • #117

    “Drinker”. Een houten beeldje. Spaans werk.

    Buveur. Une figurine en bois. Travail espagnol.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #154
    Schoengans naar L. Van Opstal

    “De kathedraal van Antwerpen”. Een oude lithografie.

    La cathédrale d'Anvers. Une ancienne lithographie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #124

    Een paar verzilverd messingen kandelaars in barokke stijl.

    Une paire de bougeoirs en laiton argenté de style baroque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #301

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.

    No longer available
    Online only
    Dim. 202 x 132 cm
  • #112

    Een lot van drie beeldjes, waarbij één van monochroom wit biscuit, één van meerkleurig biscuit en één van kunststof.

    Un lot de trois figurines, une en biscuit blanc monochrome, une en biscuit multicolore et une en plastique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22; 27 & 34 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #277

    “Het huwelijk”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    Le Mariage. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39,5 x 29,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #121

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Barst en restauraties over de hals.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de vases à fleurs. Fissure et restaurations sur le col.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #206

    Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.

    Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #275
    Segers

    “Landschap met visser en kerk in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage avec pêcheur et église en arrière-plan. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 100 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #218
    Jean Faucq
    Period: 1900-1978

    “Grote Markt Brussel”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Grand Place Bruxelles”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #78

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.

    Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 202 x 132 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #137

    Een vaas van kleurloos kristal.

    Un vase en cristal incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #276

    “Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.

    Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #283

    Een paar zichten op Brugge, olieverf op doek. Gesigneerd.

    Quelques vues de Bruges, huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #272

    “Stilleven met bloemenvaas en beeldje”. Een onvoltooid werk, olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    Nature morte avec vase à fleurs et figurine. Oeuvre inachevée, huile sur panneau. Pas de signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 61 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #269
    Erika Chaffart

    “Wezen”. Tekening. Gesigneerd.

    “Créature”. Dessin. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #262

    Een sober meubel in Louis-Philippestijl met twee panelen en een lade.

    Un meuble sobre de style Louis-Philippe à deux panneaux et un tiroir.
    No longer available
    Online only
    Dim. 132 x 107 x 43 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #130

    Een portretstudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.

    Une étude de portrait, crayon sur papier. Signé et daté '82.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #253
    Atlanta

    Een staartklok met geelkoperen wijzerplaat. Met gewichten en slinger. Jaren 50.

    Horloge murale dite Friese staartklok. Cadran en cuivre jaune. Avec poids et balancier. Années 50.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #141

    Een zilveren ring bezet met email.

    Une bague en argent sertie d'émail.
    No longer available
    Online only
    Dim. 2,60 g
    Estimate: € 25 / 50
  • #204

    Een vergulde Dupont aansteker en een sigarettendoos.

    Un briquet Dupont plaqué or et un étui à cigarettes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 80
  • #166

    Een zilveren armband met dolfijnen.

    Un bracelet en argent avec des dauphins.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41,13 g
    Estimate: € 50 / 70
  • #265

    Een applique met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Op elektriciteit.

    Applique à deux points lumineux de style Louis XIV. Alimentation électrique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #95

    Een lot van acht bruin glazen apothekerspotten, waarbij twee met ingeslepen stop.

    Un lot de huit pots d'apothicaire en verre brun, deux avec bouchon moulu.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #36

    Een paar geschenkkopjes met onderbordjes van Brussels porselein met verguld decor. XIXe eeuw.

    Paire de tasses et soucoupes de commémoration en porcelaine de Bruxelles à décor doré. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #293
    Marc Macken

    “Begijnhof van Diest”. Litho. Gesigneerd binnen de plaat.

    Béguinage de Diest . Lithographie. Signée à l'intérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #82

    Een modern kunstwerk van wit terrracotta met een afwerking in granietlook. Kleine schilfer.

    Une œuvre d'art moderne en terre cuite blanche avec une finition aspect granite. Petit éclat.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2021

Op Maandag 28 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday June 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 June 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More