Similar lots by type
-
#47Een siercoupe van geslepen kleurloos kristal op verguld messingen voetjes. Enkele kleine randschilfers.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#290Een kleurloos kristallen lampenvoet.
No longer availableOnline onlyDim. h:37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#293SwarovskiEen lot van vijf hangertjes en een armband. In originele etuis.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 120 / 150 -
#50Een lot van vijf verschillende asbakken van geslepen kleurloos kristal, waarbij één van Val St. Lambert.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50
Other lots in this auction
-
#163Twee paar olieverfschilderijtjes op paneel, waarbij twee met Hollandse rivierlandschappen en twee bloemenstillevens, resp. gesigneerd “De Clercq” & “Bernard”.
Deux paires de peintures à huile sur panneau, dont deux avec une représentation de paysages et rivières de Hollande et deux natures mortes aux fleurs, signés resp. “De Clercq” & “Bernard”.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 23 & 11 x 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#84Een lot porselein, bestaande uit een vaas met een verzilverd decor van gebladerte en een dienblaadje met een meerkleurig bloemendecor in verzilverd montuur. Een handvat van het tweede te herstellen.
Un lot d'objets en porcelaine, comprenant une urne avec un décor de feuillage argenté et un petit plateau de service à décor fleuri et montures argentées. Une poignée de ce dernier est à réparer.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm Ø: 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#52Een albasten vaasje, versierd met een ingelegd bladerdecor van malachiet, parelmoer en andere mineralen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 15 / 20 -
#322209 S Electronic PhilipsEen vintage automatische platenspeler met riemaandrijving. Werkende staat, maar aandrijfriem en stroomkabel (universele standaard) manco. 1974.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#311Een schaakspel in houten kistje met inlegwerk van diverse houtsoorten en been.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#139Een lot van tien reproducties van oude Belgische reclameaffiches. Ed. De Morgen, 1997.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#19Een gefineerd houten kruisbeeld met gebeeldhouwde corpus. XIXe eeuw.
Crucifix en bois de placage au corps sculpté. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 53 cmEstimate: € 25 / 30 -
#285Een spiegel in verguld en deels groengepatineerde houten lijst.
No longer availableOnline onlyDim. 104 x 71 cmEstimate: € 60 / 80 -
#123Een stempel met een aantal drukjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#153Pablo“Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Clown”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#136Een paar appliques van koper en glas met twee lichtpunten, versierd met pendeloques.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 50 -
#235Lot boeken over de moord op John F. Kennedy.Bevattende beschrijvingen, complottheorieën , Fotoboeken , Kranteknipsels, uittreksels uit het dossier van de Warren Commission. etc...
Lot de livres portant sur la meurtre sur John F. Kennedy. Comprenant des descriptions, des théories de complots, des albums aux photographies, des découpages de journaux, des extraits du dossier de la Commission Warren etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150

