Similar lots by type
-
#206
Twee gekleurde kristallen asbakken, waarbij één van Maastricht en van Val St. Lambert.
Deux cendriers en cristal de couleur, dont un de Maastricht et l’autre Val St. Lambert.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. Ø: 12 & 18 cmEstimate: € 20/30 -
#96
Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.
Beaucoup de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 30/40 -
#22
Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 16 cmEstimate: € 20/30 -
#136
Een siercoupe van geslepen kleurloos kristal op verguld messingen voetjes. Enkele kleine randschilfers.
Une section décorative de cristal incolore taillé sur des pieds en laiton plaqué or. Quelques petits flocons du bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 20/30 -
#210
Een lot van drie verschillende karaffen van kleurloos kristal. Eén stop beschadigd.
Lot de trois carafes différentes en cristal incolore. Un bouchon accidenté.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 - 38 cmEstimate: € 30/50 -
#116Doyen
Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Une base de lampe en cristal incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 20/30 -
#69
Een karaf van geslepen roze kristal uit Bohemen.
Une carafe en cristal rose taillé de Bohême.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 20/30 -
#42
Drie verschillende vazen van kleurloos kristal, waarbij één gemerkt van Val St. Lambert. Kleine randschilfers.
Trois vases en cristal incolore différents, dont un marqué Val St. Lambert. Petits éclats sur le bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15, 20 & 31 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#266
Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
Un miroir rectangulaire avec encadrement en acajou.No longer availableOnline onlyDim. 93 x 62 cmEstimate: € 40/60 -
#278
“Kerk te Lissewege”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Eglise à Lissewege”. Techniques mixtes sur papier. Signature illisible.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 77 x 57 cmEstimate: € 40/60 -
#109Val Saint-Lambert
Een goudgepatineerd plaasteren beeld.
Une statue en plâtre patiné à l'or.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 40/50 -
#196
Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)
Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)No longer availableOnline onlyDim. 64 x 44 cmEstimate: € 25/35 -
#92
Lot boeken. “Wereldmozaïek. Encyclopedie van alle Landen en Volken”. Ed. Standaard Uitgeverij 1978. 14 delen in f°. “Flandria Nostra. Ons Land en zijn Volk...”. Ed. Standaard Boekhandel 1957. 5 delen in 4°. “De 25 dagen van Vlaanderen”. Ed. Waanders 2006. In 2 banden. “De 25 dagen van Antwerpen”. Ed. Waanders/Stadsarchief 2007. In 1 band. “Waar is de Tijd? Antwerpen”. Ed. Waanders/Diogenes 1998. In 2 banden. “Pays et Gens de France”. Ed. Société des Périodiques Larousse 1981. 7 delen.(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 130/160 -
#80Märklin 4000 & 4040
Een lot van vijf metalen personenwagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt.
Un lot de cinq wagons de passagers en métal des chemins de fer allemands à l'échelle HO. Utilisé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30/40 -
#188
Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.
Un long vase cylindrique en verre incolore et un vase rond rouge à long col.No longer availableOnline onlyDim. h: 80 & 67 cmEstimate: € 40/50 -
#287Ripa
“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1952.
”Vue sur Paris”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 36 cmEstimate: € 50/70 -
#14
Een opengewerkte sierjardinière van Italiaans aardewerk, versierd met groen bloemendecor. Minieme randschilfers.
Jardinière ornementale ajourée en faïence italienne, décorée d'un décor floral vert. Petits flocons de bordure.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 35/45 -
#289Louis Victor Antoine ArtanPeriod: 1837 - 1890
“Zeilboot aan de kust”. Olieverf op doek. Mooi gerestaureerd. Gesigneerd links onder.
“Voilier à la côte”. Huile sur toile. Belle restauration. Signée en dessous à gauche.No longer availableOnline onlyActive bid: 500.00 €Dim. 57 x 98 cmEstimate: € 1200/1300 -
#153
Een lot van twaalf verschillende porseleinen mokkatasjes met ondertasjes. Voornamelijk Tsjechisch.
Un lot de douze tasses et sous-tasses à moka. Tchèque.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#27Datcha
Zes kleine lampenkapjes met kleurloze glazen kraaltjes.
Six petits abat-jour avec des perles de verre incolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 cmEstimate: € 15/25