Similar lots by type
-
#208
Een lot van veertien stuks ‘Lusterware’. XIXe eeuw.
Collection de quatorze pièces en lusterware anglais. XIXe siècle.Estimate: € 100/150 -
#623
Een paar grote Chinese schotels van blauw en wit aardewerk met een vissendecor. Onderaan gemerkt.
Paire de grands plats en porcelaine de Chine avec un décor bleu et blanc de poissons. Marques aux versos.Dim. Ø: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#647
Een paar vazen van Satsuma-aardewerk.
Paire de vases en faïence de Satsuma.Dim. h: 36 cmEstimate: € 20/40 -
#577
Een groep meerkleurig Japans aardewerk in de vorm van een Satsuma vaas op een Fô-hond.
Groupe en faïence polychrome de Japon en forme de vase de Satsuma flanqué d’un chien de Pho.Dim. h: 32 cmEstimate: € 80/120 -
#371
Een cachepot van meerkleurig aardewerk in art nouveaustijl.
Cache-pot en faïence polychrome de style art nouveau.Dim. Ø: 40 cmEstimate: € 180/220 -
#537
Een groep meerkleurig Japans aardewerk bestaande uit twee pauwen. Herstelling aan een staart.
Groupe en faïence polychrome du Japon comprenant deux paons. Réparation à une queue.Dim. H 26 cmEstimate: € 100/160 -
#461
Een groep bestaande uit acht Chinese personages van meerkleurig aardewerk.
Groupe comprenant huit personnages chinois en faïence polychrome.Dim. h: 37 cmEstimate: € 150/200 -
#237
Een tulpenvaas van blauw en wit aardewerk. Naar de XVIIde eeuw. Restauratie aan de voet.
Tulipier en faïence bleue et blanche. D’après le XVIIe siècle. Restauration au pied.Dim. H 50 cmEstimate: € 80/100 -
#621
Een theepot van Satsuma-aardewerk met diverse personages in het decor en tuit en het handvat in de vorm van een draak. Onderaan gemerkt.
Théière en faïence de Satsuma décoré de plusieurs personnages dans un paysage. Le bec et l’anse en forme de dragons. Marque sous la base.Dim. h: 29 cmEstimate: € 80/120 -
#488
Twee terrines van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend en een kat.
Deux terrines en faïence polychrome représentant un chat et une poule. Travail chinois.Estimate: € 120/200 -
#418
Een papegaai van meerkleurig aardewerk. China.
Perroquet en faïence polychrome. Chine.Dim. H 23 cmEstimate: € 80/100 -
#198Boch Frères Keramis
Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een decor van gestileerde bloemenranken. Onderaan gemerkt. Model D746, Ch. Catteau.
Vase en faïence à décor polychrome et au décor de branches fleuries stylisées. Marque sous la base: Modèle D746, Ch. Catteau.Dim. h: 45 cmEstimate: € 300/400 -
#708
Twee balustervazen van Satsuma-aardewerk met een decor van geisha’s in een landschap.
Deux vase balustres en faïence de Satsuma aux décors de geisha dans un paysage.Dim. h: 42 cmEstimate: € 40/60 -
#721
Een vrouwenfiguur van terracotta. Onderaan gemonogrameerd.
Femme en terre cuite. Monogramme sous la base.Dim. h: 16 cmEstimate: € 30/50 -
#473
Een Chinees personage van polychroom geglazuurd terracotta. Ming-dynastie(?). Handen ontbreken.
Personnage chinois en terre cuite polychrome. Possible dynastie Ming. Mains manquent.Dim. H 34 cmEstimate: € 80/100 -
#291
Een lot van vier naakte vrouwentorso’s, resp. van hout, gips, terracotta en geel koper.
Quatre torses de femmes nues respectivement en bois, en plâtre, en terre cuite et en cuivre jaune.Estimate: € 80/120 -
#129
Een vijfdelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit twee kratervazen en drie dekselvazen. Delft, XVIIIe eeuw. Meerdere restauraties.
Garniture de cabinet cinq pièces en faïence bleue et blanche comprenant deux cornets et trois potiches de style Louis XV. Delft, XVIIIe siècle. Plusieurs restaurations.Estimate: € 500/600 -
#593
Een groep meerkleurig en verguld aardewerk bestaande uit vier apen met een verwijzing naar het thema “Horen, zien en zwijgen”. Onderaan gemerkt.
Groupe en faïence polychrome et doré comprenant trois singes “entendre, voir et se taire” surmontés d’un quatrième.Dim. H 19 cmEstimate: € 100/120 -
#618
Een vaas van gepolychromeerd terracotta, versierd met een drakenreliëf. Onderaan gemerkt met stempel.
Vase en terre cuite polychrome décoré de dragons en relief. Cachet sous la base.Dim. h: 28 cmEstimate: € 50/80 -
#68Bewley Pottery, England
Een vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt en gedateerd 1940.
Vase en faïence polychrome décoré d’un décor aux fleurs. Marque et date 1940 sous la base.Dim. h: 20 cmEstimate: € 60/70 -
#467
Een ruiter te paard van terracotta met sporen polychromie. Tang-dynastie(?).
Cavalier à cheval en terre cuite aux traces de polychromie. Possible dynastie Tang.Dim. H 33 cmEstimate: € 140/160 -
#358
Een bierkruik van Brussels aardewerk met tinnen montuur. Geijkt 1822.
Chope en faïence de Bruxelles au monture en étain. Vérification 1822.Dim. H 21 cmEstimate: € 55/65 -
#343
Een aardewerken dekselvaas met een meerkleurig bloemendecor.
Vase couvert en faïence à décor de fleurs polychrome.Dim. h: 42 cmEstimate: € 30/50 -
#678
Een sierbord van geglazuurd terracotta en versierd met schelpen en zeesterren in reliëf.
Assiette décorative en terre cuite à glaçure grise et décorée de coquilles et d’étoiles de mer en relief.Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 30/35
Other lots in this auction
-
#652Roman
“Naakt”. Litho. Gesigneerd en genummerd 10/15.
“Nu”. Litho. Signée et numérotée 10/15.Dim. 54 x 42 cmEstimate: € 60/80 -
#304
“Molen bij maanlicht”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Letsel.
“Moulin au clair de lune”. Huile sur toile. XIXe siècle. Accident.Dim. 40,5 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#687
Een bolle vaas van Chinees porselein met een decor van twaalf eksters op bloeiende takken. Onderaan gemerkt.
Vase sphérique en porcelaine de Chine au décor de douze pies sur des branches fleuries. Marque sous la base.Dim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#94Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978
“Gezin Van den Abbele”. (Laatste Belgische ambassadeur te Congo) Drie portretten op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
“Famille Van den Abbele (dernier ambassadeur belge au Congo). Trois portraits sur toile. Signées et datées 1941.Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/180 -
#752
Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.
Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.Estimate: € 50/80 -
#102
Een kleine pendule in de stijl van Boulle. Eind XIXde eeuw.
Petite pendule de style Boulle. Fin du XIXe siècle.Dim. H. 40 cmEstimate: € 600/750 -
#748
“Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.
“Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.Dim. h: 40 cmEstimate: € 320/400 -
#218Céline Paris
Een donkerblauwe lederen handtas met beschermhoes.
Sac à main en cuir bleu foncé avec sac de protection.Estimate: € 50/100 -
#403
Sokkeltje van gebeeldhouwd ijzerhout, met marmeren blad. Chinees werk
Petit socle en bois de fer sculpté et à tablette en marbre. Travail chinois.Dim. H. 45 cmEstimate: € 40/50 -
#56
Een serie van vijf fruithouten stoelen met rieten zitten. XIXde eeuw.
Suite de cinq chaises en bois fruitier aux sièges cannées. XIXe siècle.Estimate: € 30/40 -
#196
Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.Dim. 350 x 260 cmEstimate: € 200/300 -
#744
Een koekoeksklok van gesculpteerd hout.
Pendule coucou en bois sculpté.Estimate: € 40/50