#115
Een koffer met een onvolledig 45-delig verzilverd bestek, gemerkt PL 800. Geen zilver!
A case with an incomplete 45-piece silver-plated cutlery set, marked PL 800. Not silver! -
#16
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een melkkannetje en twee suikerpotten waarvan één zonder deksel. Gemerkt Sheridan, silver on copper.
#194
Een paar metalen kandelaars.
A pair of metal candlesticks. -
#62
Een uit kunststof vervaardigde bekervaas met engelachtig figuur in het reliëf.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief. -
#52
#80Porcelaine de Choisy
“Porcelaine de Choisy”. Een lot van 6 ‘rebus’ borden waarvan 4 met schilferschade. 19e eeuws.
#97Sankyo
“Sankyo 8-R”. Een vintage 8mm camera met diverse lenzen en handhouder.
"Sankyo 8-R". A vintage 8mm camera with various lenses and handgrip. -
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
A vintage wooden and brass chandelier with 8 light points. Shades missing. -
#31
Een meerkleurig vintage aardewerken vaas met muzikant in het decor. Onderaan gemerkt made in Italy.
#21
#205