Similar lots by type
-
#226
Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20/30 -
#236
“Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 51 x 43cmEstimate: € 40/60 -
#227
Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 22,5cmEstimate: € 40/60 -
#237
Een lot van 9 handgeslepen glazen, 8 wijnglazen en een borrelglas. Vroeg 20ste eeuws.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 12 x Ø 8 cmEstimate: € 10/20 -
#196
Een lotje van 3 doosjes met verzilverde items, een doosje met 6 koffielepeltjes, een met 1 lepeltje en een met een schaaltje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l 14 cmEstimate: € 5/10 -
#245
Een vintage emaille broodtrommel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 48 x 24 x 15cmEstimate: € 35/70 -
#218
Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 24 x 40cm -
#219
Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 20/40 -
#223
Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø 23.5 cmEstimate: € 20/30 -
#224
Een metalen tafellamp.
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 38cm -
#250
Een gevarieerd lot van kleine verzilverde items bestaande uit: 10 beeldjes, 6 bestekleggertjes, 2 eierdopjes, 5 suiker- en gebaktangen, 1 notenkraker, 1 toasthouder, 2 theezeefjes, 1 taartschep, 4 vismesjes, 2 schaaltjes, 1 tas met ondertas, 1 kandelaar, 2 servetringen, 1 sigarettendoosje, 2 miniatuurvaasjes, 2 ringen en nog 12 snuisterijen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 130.00 €Dim. h 14 cm -
#233
Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 40 cmEstimate: € 40/60 -
#220Limoges France
Een tafellamp met floraal decor met porceleinen voet van Limoges.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 46 cmEstimate: € 15/25 -
#217
Een lot van 2 tinnen kandelaars.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h 69 cmEstimate: € 20/30 -
#195
Een lot van tafelgerei bestaande uit een sauskom met lepel van Oneida USA. en een taartschep en met 800 gemerkt op het handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø 19,5 cmEstimate: € 10/20 -
#241
Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 30/40 -
#249
Een gevarieerd lot van 13 verzilverde items bestaande uit: 3 schalen, een stoffer en blik, een kandelaar, een theepot, een glas in een verzilverde voet, een melkkannetje en een voorraadpot waarvan de dop van het deksel ontbreekt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h 19 cmEstimate: € 30/50 -
#238
Een lot van 2 karaffen waarvan 1 in kristal met verzilverde rand en 1 in glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 29.5 cmEstimate: € 20/30 -
#228
Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h 38Estimate: € 20/30 -
#240
Een vintage lot ‘for the ladies’, bestaande uit een zwart handtasje in kunstleder, een verzilverde juwelenhouder, een poederdoosje, een display-kastje met los deksel gevuld met oude karafdoppen en een klein portemonneetje vervaardigd uit een schelp.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 28 cmEstimate: € 30/40 -
#234
Een afwerpstang, een deel van het gewei van een Edelhert.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 54cmEstimate: € 40/60 -
#239
Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40/60 -
#246
Een lot van 3 houten opbergkoffertjes met slotje, handvat en koperen strips belegd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 40 x 16 x 30cm grootsteEstimate: € 40/80 -
#222
Een lot van 2 vijzels met stamper in geel koper, toegevoegd een geel koperen kandelaar.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 10 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#138
Een 19e eeuwse bidstoel met een versleten gobelin zitting met de afbeelding van het Lam Gods en bovenop de leuning de afbeelding van een apostel.
A 19th-century prayer chair with a worn tapestry seat depicting the Lamb of God and an apostle image on the backrest.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 86 x 45 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#27
Een lot van 9 kunstboeken met diverse thema’s; Sinds ‘45, Degas, Manet, Naakt, architectuur.
A lot of 9 art books with various themes; Since '45, Degas, Manet, Nude, architecture.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 35/70 -
#155
Een lot van 2 setjes peper- en zoutvaatjes in de vorm van uiltjes, de ene set is verguld, de andere verzilverd.
A lot of 2 sets of owl-shaped salt and pepper shakers, one set gilded and the other silver-plated.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 8 cmEstimate: € 10/20 -
#8
Een lot van 3 hardcover kunstboeken. Titels; “Edward Hopper” door Sherry Marker, “Egon Schiele” door Ludwig Schmidt, “Vincent van Gogh, zijn leven - zijn werk” door Hans Bronkhorst.
A lot of 3 hardcover art books. Titles: "Edward Hopper" by Sherry Marker, "Egon Schiele" by Ludwig Schmidt, "Vincent van Gogh, his life - his work" by Hans Bronkhorst.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 60/80 -
#116
Een glazen ovenschaal in verzilverde houder en deksel.
A glass baking dish in silver-plated holder and lid.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h 16 x Ø 21 cmEstimate: € 10/20 -
#136
Een lot van 4 retro barkrukken met rode skai bekleding, verstelbaar in hoogte. Waarvan 1 met schade in de bekleding en 1 met gebroken rugleuning.
A lot of 4 retro bar stools with red faux leather upholstery, adjustable in height. One with damage to the upholstery and one with a broken backrest.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 20/40 -
#198
Een lot van7 zijden stropdassen. 4 x Charvet, 1 Yves Saint Laurent, 1 Valentino en 1 Nina Ricci.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/40 -
#150
Een set van 4 gekleurde vintage glazen met een luchtbel in de voet.
A set of 4 colored vintage glasses with an air bubble in the base.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h 11.5 x Ø 9 cmEstimate: € 20/30 -
#107
Een Japans porseleinen Satsuma servies. 12-delig, bestaande uit theekopjes en schoteltjes in originele koffer.
A Japanese porcelain Satsuma tea set. 12 pieces, consisting of tea cups and saucers in original case.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/60 -
#183
Een lot van zamak bestaande uit een beeldje van een muzikante en 2 kandelaars.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h 41 cmEstimate: € 20/30 -
#88
“Pieta”. Een kunststoffen beeldje van Maria met Jezus op marmeren voet. Verso gesigneerd Casea, naar het werk van Michelangelo.
"Pieta". A resin sculpture of Mary with Jesus on a marble base. Signed "Casea" on the back, after the work of Michelangelo.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 22cmEstimate: € 40/60 -
#65
Een paar boekensteunen uit gesculpteerd hout met twee krijgers.
A pair of bookends made of carved wood featuring two warriors.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 25,5 cmEstimate: € 40/50