Other lots in this auction
-
#2Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.
Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#1Een lot van vijf Franstalige strips: Jerôme, Nero, Buck Danny & Asterix.
Un lot de cinq bandes dessinées: Jerôme, Nero, Buck Dannu & Asterix. En français.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#199Een vaasje en een theepotje van koper.
Un petit vase et une théière en cuivre.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 10 / 15 -
#265CapodimonteEen grote sierkoffiekan van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.
Grande cafetière décorative en faïence polychrome et dorée et avec décor en relief.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 40 / 80 -
#118Sulac (Lucien Calus)Vier tekeningen met zichten op Zuid-Spanje en een pastel met een zicht op de Noordzee.
Quatre dessins avec vue sur le sud de l'Espagne et un pastel avec vue sur la mer du Nord.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#152“Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Vier kunstboeken.
“Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Quatre livres d’art.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#159“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.
La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#204Een schaal van Italiaans glaspasta.
Une coupe de pâte de verre italienne.No longer availableOnline onlyDim. b: 22 cmEstimate: € 20 / 25 -
#28Royal KopenhagenVier borden van blauw en wit porselein met winterse scènes. Uit de jaren 1965, 1975, 1976 en 1980.
Quatre assiettes en porcelaine bleue et blanche à décor de scènes hivernaux. Des années 1965, 1975, 1976 et 1980.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#250Twee houten doosjes en een kort mes, genre wakizashi met houten schede. Mooi gesculpteerd. Afrikaans werk.
Deux caisses en bois et un petit couteau, genre wakizashi avec étui en bois. Magnifiquement sculpté. Travail africain.No longer availableOnline onlyDim. H.26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#225Een bloemenstilleven op zijde. Kleine scheur en vochtschade. Omstreeks 1900.
Nature morte aux fleurs en soie. Petite fissure et tâches d’humidité. Vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#70Lot Franstalige stripverhalen. Overwegend Ed. Dupuis. Roba. “La Ribambelle” (5), “Boulle et Bill” (12), Hubinon. “Buck Danny” (21). Mazel (Les Mousquetaires” (3). Sandron/Cauvin. “Godaille et Godasse” (3). Hausman. “La Forêt Secrète”. Geerts “Jojo”. E.a.
Lot d’albums de bandes dessinées. En général par Dupuis. Roba. “La Ribambelle” (5), “Boulle et Bill” (12), Hubinon. “Buck Danny” (21). Mazel (Les Mousquetaires” (3). Sandron/Cauvin. “Godaille et Godasse” (3). Hausman. “La Forêt Secrète”. Geerts “Jojo”. E.a.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100


