#243
Een paar girandoles met 5 lichtpunten.
#645
#691
Een Afrikaans lemen vruchtbaarheidsbeeld voorstellend een naakte vrouw.
#509José Van GuchtPeriod: 1913-1980
‘Aangemeerde vissersboten’, een maritiem aquarel rechtsonder gesigneerd Gucht.
#618
Een grote Japans porseleinen Imari jardiniere en schotel met vergulde randen en bloementafereel.
A large Japanese porcelain Imari jardiniere and dish with gilt edges and floral scene.No longer availableDim. 31 x Ø37cmEstimate: € 50 / 80 -
#248
Een roest gepatineerd metalen beeld van een pauw.
A rust patinated sculpted metal sculpture of a peacock.No longer availableDim. 31 x 42cmEstimate: € 80 / 120 -
#512Salvador Dali
#217Jean-Baptiste Clésinger
Een bronzen beeldje van twee stieren in strijd op zwart marmeren voet. Onderaan gesigneerd.
#316
Een set van 9 stoelen naar Marcel Breuer in 2 verschillende uitvoeringen waarvan 1 stoel met beschadigd vlechtwerk.
#484Beloutch
Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 56433.
#219Wiskemann, Bruxelles
A four-piece coffee and tea set on a tray. Marked. We add a salt and pepper shaker to it.No longer availableEstimate: € 120 / 200