Similar lots by type
-
#123
Een kristallen vaas, blauw in de massa gekleurd.
A crystal vase, colored blue in the glass. -
#122Belmet
Een verzilverde koffie-en theeset, met melkkan en suikerpot, onderaan gemerkt “Belmet, made in Belgium”. Bijgevoegd een verzilverd dienblad.
A silver-plated coffee and tea set, including a milk jug and sugar bowl, marked "Belmet, made in Belgium". Includes a silver-plated tray. -
#77Val Saint Lambert
Een kristallen vaas, in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert. Klein schilfertje bovenaan de rand.
A crystal vase, colored in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom. Small chip at the top of the rim. -
#79
Een vintage kristalglazen vaas.
A vintage crystal glass vase. -
#175
Een lot van 2 vazen, één gemerkt Nizbor lead crystal Bohemia en de andere Ametis mondgeblazen.
A lot of 2 vases, one marked Nizbor lead crystal Bohemia and the other Ametis mouth-blown. -
#18Christofle France
Een vergrootglas in verzilverd metaal met Christofle merktekens. Een deuk in de rand.
A magnifying glass in silver-plated metal with Christofle hallmarks. A dent on the edge. -
-
#97Val Saint Lambert
Een asbak met dover in kristal, Val Saint Lambert, rood in de massa gekleurd.
An ashtray with a lid in crystal, Val Saint Lambert, red colored in the mass. -
#16J. Ramboux
Een verzilverde taartschep in originele doos.
A silver-plated cake slice in original box. -
#48Wiskemann
Een lot verzilverd metaal bestaande uit een schaal, een sauskom en 5 zoutvaatjes met lepeltjes, allen gemerkt Wiskemann. Toegevoegd 2 schaaltjes gemerkt Mappin & Webb’s Prince’s Plate, London & Sheffield.
A lot of silver-plated metal including a bowl, a sauce boat, and 5 salt cellars with spoons, all marked Wiskemann. Also included are 2 dishes marked Mappin & Webb’s Prince’s Plate, London & Sheffield. -
#154
Een gesculpteerd kristalglazen vaas met geometrische patronen. Schilfer en barst onderaan.
A sculpted crystal glass vase with geometric patterns. Flake and crack at the bottom.
Other lots in this auction
-
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#15
Een verguld bronzen wandlamp met florale elementen en 2 lichtpunten.
A gilded bronze wall lamp with floral elements and 2 light points. -
#181
Een massief eikenhouten salontafel.
-
#23
Een paar koperen kandelaars met vierkante voet.
A pair of copper candlesticks with square base. -
#173
Een biscuit wijwatervat met kruisdragende Christus. Eén vinger ontbreek.
A biscuit holy water font with Christ carrying the cross. One finger missing. -
#27
“Zeezicht met meeuwen”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Seascape with seagulls". A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#230
Een lot steengoed bestaande uit twee kleine kannen, twee vazen (schilfer aan de grootste) en twee steinen.
A lot of stoneware consisting of two small jugs, two vases (chip on the largest one), and two stones. -
#161
“La veuve et son curé”, een gravure.
"The widow and the priest", an engraving. -
#127
“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Forest landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. -
#114
“Landschap met bomenrij”. Een schilderij, aquarel op papier.
"Landscape with Row of Trees." A painting, watercolor on paper. -
#29
Een vintage geglazuurde keramische vaas, gesigneerd Lilse Potterie F. Celik Handwerk.
A vintage glazed ceramic vase, signed Lilse Potterie F. Celik Handwerk. -
#109
Een houten tafeltje met gefineerd blad en gesculpteerde voet. 2 laden manco.
A wooden table with a veneered top and carved foot. 2 drawers missing.