Similar lots by type
-
#396Een paar bronzen appliques in barokke stijl met drie lichtpunten. XIXe eeuw.
Paire d’appliques en bronze de style baroque avec trois lumières. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80 / 100 -
#163Een schemerlamp van meerkleurig porselein met koperen monturen in Lodewijk XV-stijl. Laat XIXde eeuw.
Lampadaire en porcelaine polychrome aux montures en cuivre de style Louis XV. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. H 54 cmEstimate: € 300 / 380 -
#763Een achthoekig hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten
Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 360 / 380 -
#202Een luchter van verguld brons in barokke stijl met en centrale glazen coupe en vijftien kleine lichtarmen, waarvan drie gedragen door saters.
Lustre en bronze doré de style baroque. Coupe centrale et quinze bras lumières dont trois portés par des satyres.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#360Twee hallampen, gedragen door staande dames van bruingepatineerd brons en met glazen kappen.
Deux lampes de vestibule, portées par des sculptures féminines en bronze à patine brune. Abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 400 / 600 -
#665Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200 / 250 -
#28Een bureaulamp met een kap van glas in lood, versierd met een libel bij lelies. Naar de art nouveau.
Lampe de bureau à abat-jour aux vitraux décoré d’une libellule et des fleurs de lys. Style art nouveau.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#691Twee lampen van donkergepatineerd metaal met glazen kappen in de geest van Tiffany.
Deux lampes en métal à patine foncée aux abat-jour dans l’esprit de Tiffany.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 90 / 100 -
#451Een olielamp van meerkleurig Satsuma-aardewerk en geel koper.
Lampe à huile en faïence polychrome de Satsuma et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#635Een luchter van geel koper in Napoleon III-stijl met vier lichtpunten en glazen kapjes.
Lustre en cuivre jaune d’époque Napoléon III à quatre lumières aux abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#602Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#764Een vierhoekige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne carrée à suspendre en bronze et verre.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 260 / 280 -
#88Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Goede staat. Stofwikkel beschadigd.
Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Bon état. Garde-poussière endommagée.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#13Een lampje in art deco inspiratie.
Petite lampe d’inspiration art déco.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 45 / 50 -
#461Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.
Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#669Een lot grafiek, bestaande uit vierentwintig zichten op Nederlandse steden, kerken, kastelen, enz.
Lot de gravures comprenant 24 vues de villes, châteaux et églises hollandais etc.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#38Twaalf verzilverde art deco messenleggers in de vorm van dieren. In etui.
Douze porte-couteau art déco en métal argenté en forme d’animaux. Dans leurs étui.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#15Een gesculpteerde ivoren hanger.
Pendentif en ivoire sculpté.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#284“Moeder met kind”. Een beeld van pijpaarde naar een werk van Harry Elstrøm.
“Mère et enfant”. Sculpture en terre de pipe d’après Harry Elstrøm.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#329Twee oude fotoalbums met postkaarten van beroemdheden, gemeentes, enz.
Deux anciens albums contenant des cartes postales représentant des vedettes, des communes etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#433Rita LivioEen oude accordeon, afgewerkt met paarlemoer en inlegwerk. Kleine slijtage en manco’s.
Accordéon ancien décoré de nacre et d’incrustations. Quelques usures et manquants.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#237Een lot zilver, bestaande uit zeven lepeltjes, een schoteltje en een schelpvormig schaaltje. Allen gemerkt en 800‰.
Lot d’argent, comprenant sept cuillères, un petit plat et un plat en forme de coquille. Avec poinçons et 800‰.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#207Twee hangconsoles van rijkelijk gesculpteerd eikenhout in barokke stijl, versierd met twee engeltjes. XIXe eeuw.
Deux consoles à suspendre en chêne richement sculpté de style baroque. Ornées de deux angelots. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#223Een Delftse tegel met een blauw en witte afbeelding van een twee pijprokers. XVIIde eeuw.
Carreau en faïence bleue et blanche de Delft représentant deux fumeurs de pipe. XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#182Cotthema“Polderlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage des polders”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#556Een eikenhouten driedeursbibliotheek met gecanneleerde stijlen.
Bibliothèque à trois portes en chêne. Montants cannelés.No longer availableDim. b: 206 cmEstimate: € 150 / 220 -
#312“Schepen aan de kade”. Olieverf op doek. Naar de Hollandse school. Gesigneerd ‘Huysmans’.
“Bateaux à quai”. Huile sur toile. D’après l’école hollandaise. Signée Huysmans.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 100 / 150

