Similar lots by type
-
#268
Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten in barokke stijl en op voetstuk van albast.
Candélabre en bronze à cinq lumières. Style baroque, base en albâtre.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80/120 -
#315
Een 18 karaats geel gouden fijne armband bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. (te herstellen).
Bracelet fin en or jaune 18 ct serti de saphirs ayant un poids total de ± 1,40 ct. A réparer.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 200/300 -
#125
Een 14 karaats geel gouden broche bezet met parels. Omstreeks 1950.
Broche en or jaune 14 ct sertie de perles. Vers 1950.No longer availableDim. 17,95 gEstimate: € 250/300 -
#115
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt met voorstelling van een wapenschild.
Chaîne en or jaune 1 t et pendentif serti d’une pièce de monnaie à l’armorie.No longer availableDim. 14,13 gEstimate: € 250/350 -
#40
Een 18 karaats geel gouden trouwring.
Alliance en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 80/130 -
#135
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif au camée.No longer availableDim. 21,70 gEstimate: € 350/450 -
#140
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Montre de poche en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto : 25,67 gEstimate: € 200/300 -
#835
Negen identieke bolvormige koperen luchtertjes met drie lichtpunten met bollen glazen kapjes en centraal bekroond met een vlammetje.
Suite de neuf lustres en cuivre, chaque fois à trois lumières aux abat-jour sphériques et surmontée d’une flamme.No longer availableEstimate: € 400/450 -
#160
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. XIXde eeuws.
Pendentif en or jaune 18 ct et pendentif serti de diamants de taille ancienne avec un poids total de ± 0,30 ct. XIXe siècle.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 150/250 -
#5
Een groot lot fantasiejuwelen allerlei, één doosje met vooral oorbellen en een Samsonite koffertje met verschillende halssnoeren. We voegen er een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot en een hanger en een ring van 9 karaat aan toe.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont une boîte contenant surtout des boucles d’oreilles et un coffret Samsonite contenant des colliers. Nous ajoutons un collier de perles au fermoir en or jaune 18 ct et un pendentif et une bague de 9 ct.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#70
Twee 18 karaats geel gouden hangers bezet met malachiet.
Deux pendentifs en or jaune 18 ct sertis de malachite.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#255
Vier verschillende horloges van roestvrij staal.
Quatre montres diverses en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#26Dupont en Impact
Twee verschillende sigarettenaanstekers, één verguld met 14 karaats goud.
Deux différents allumeurs. Un plaqué or 14 ct.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#843
Een Vlaamse kroon van gechromeerd metaal met negen lichtpunten.
Lustre flamand en métal chromé à neuf bras de lumière.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#130D.R.G.M.
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met gouden polsband.
Montre de dame en or jaune 18 ct à bracelet en or.No longer availableDim. bruto: 24,34 gEstimate: € 350/450 -
#266
Een Venetiaanse luchter van glas met zes lichtpunten.
Lustre en verre de Venise à six lumières.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#85
Een 18 karaats geel gouden hanger, bezet met putti in reliëf van bloedkoraal naar Grieks voorbeeld.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un putto en relief en corail rouge d’après les classiques.No longer availableDim. 10,42 gEstimate: € 200/300 -
#145
Een 18 karaats geel gouden broche of hanger met voorstelling van werken aan een Chinese totempaal.
Broche en or jaune 18 ct et pendentif représentant la construction d’une sorte de totem.No longer availableDim. 19,70 gEstimate: € 400/500 -
#842
Een parapluvormig hallustertje van koper en glas in art decostijl.
Lustre de vestibule de forme parapluie en cuivre et verre. Style art déco.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#10
Een zilveren schakelarmband met hanger bezet met een munt van Leopold II een paar broches, ring en kettingen eveneens van zilver bezet met markasiet en half edelstenen.
Bracelet à maillons en argent et pendentif serti d’une pièce de cinq francs du XIXe siècle, une paire de broches, une bague et des chaînes en argent serties de marcassite et des pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 225 gEstimate: € 100/150 -
#641Boch Keramis
Een schemerlamp van meerkleurig aardewerk, zeldzaam decor met ijsberen in diverse houdingen. Onderaan gemerkt, gesigneerd Ch. Catteau en genummerd D1063. Vorm 721. Oud lampenmontuur, vaas niet doorboord. 1926-1931. Hoogte vaas: 22,5 cm.
Lampadaire en faïence polychrome, décor rare d’ours polaires en différentes positions. Marque sous la base, signé Ch. Catteau et numéroté D1063. Forme 721. Ancienne monture en lampadaire, vase non troué. 1926-1931. Hauteur vase: 22,5 cm.No longer availableDim. H 29 cmEstimate: € 400/600 -
#797
Een lot verschillende koffiepotten, melkpotjes, e.a. van verzilverd metaal.
Lot de cafetières, de pots à lait etc. en métal argenté.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#303de Vianne
Een lamp van glaspasta met een reliëfdecor van druivenranken naar voorbeeld uit de art nouveau. Gemerkt.
Lampe en pâte de verre à décor de grappes de raisin en relief dans le style art nouveau. Avec marque.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#438
Een lampenvoet van verguld brons en koper in Empirestijl op een marmeren voetstuk.
Pied de lampe en bronze et en cuivre de style Empire sur base en marbre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#429
Een ovale spiegel in Engelse stijl.
Miroir ovale de style anglais.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 20/30 -
#44
Een lot van vier oude prenten, bestaande uit twee klassieke zichten, een zeeslag en een afbeelding van het Antwerpse stadhuis.
Lot de quatre estampes anciennes comprenant deux vues classiques, une bataille navale et une représentation de l’Hôtel de Ville d’Anvers.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#526
“Le forgeron” & “Le fondeur”. Twee beelden van donkergepatineerd zamak op houten voetstuk.
“Le forgeron” et “Le fondeur”. Deux sculptures en régule à patine foncée. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 64 & 57 cmEstimate: € 80/120 -
#320
Een paar beeldjes van jade met voorstelling van twee Feng Huang of feniksen. Op hun houten sokkeltjes. Eén exemplaar met kleine herstellingen. Chinees werk.
Paire de statuettes en jade représentant deux Feng Huang ou phénix. Sur socles en bois. Un exemplaire à petits réparations. Travail chinois.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 60/80 -
#505Guerlain
“Samsara”. Een parfum van 30 ml in cadeauverpakking, we voegen er een vaporisator eau de parfum van 50 ml aan toe en een geparfumeerde body cream.
“Samsara”. Parfum 30 ml dans l’emballage de cadeau, nous ajoutons un vaporisateur d’eau de parfum de 50 ml et une crème corporelle parfumée.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#3
Een houten coiffeurskoffertje, er worden twee lederen armbanden en een set glazen messenleggers aan toegevoegd.
Petit coffret de coiffeur en bois, deux bracelets en cuir et une suite de porte-couteaux.No longer availableEstimate: € 10/15 -
#215
Vier verschillende ringen van 18 karaats geel goud en een te herstellen zakhorloge.
Quatre bagues différentes en or jaune 18 ct et une montre de poche à réparer.No longer availableDim. 30,68 gEstimate: € 550/650 -
#95
Twee paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen. (één waarvan de stenen ontbreken).
Deux paires de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct. Les pierres de l’une des deux manquent.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 150/250 -
#417
Vasque van gebeeldhouwd hout versierd met een classicistische fries in hoogreliëf. Op marmeren voetstuk.
Vasque en bois sculpté décorée d’une frise classique en relief. Sur base en marbre.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 120/180 -
#328
Een lot van twaalf eieren in diverse formaten van verschillende mineralen. In houten staander.
Lot de douze oeufs de différentes tailles en pierres dures différentes. Dans une étagère en bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#609
Twee voorstellingen van een engeltje, resp. met een fakkel en een boog. Bruingepatineerd brons op arduinen sokkels. Naar werken van Levy.
Deux représentations d’un angelot, respectivement avec torche et avec arc. Bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après des modèles de Lévy.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200/300 -
#262Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Stilleven met appels en rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux pommes et aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 78 cmEstimate: € 180/220