#426Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#566Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de +- 1,20 ct.No longer availableDim. 7,90 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#664Een lot van drie antieke merklappen, waarbij één gedateerd 1756.
Un lot de trois échantillonneurs antiques dont un daté de 1756.No longer availableDim. 52 x 56; 44 x 29 & 44 x 28 cmEstimate: € 150 / 200 -
#111Een bronzen wandplaquette met een koe in hoogreliëf. Omstreeks 1900.
#493Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Ossip Zadkine.
#638Een opaalglazen olielamp met handgeschilderd decor.
#163“De bronstijd”. Een zwartgepatineerd bronzen beeld naar het werk van Rodin.
#366Een paar antieke handgeknoopte wollen Beloutchkleedjes. Eén gerestaureerd.
#518Goebel, Germany“Maria”. Een beeldje van meerkleurig biscuit.
#660Een lot van twee XIXe eeuwse koekenplanken en één plank met uitgestoken decor en gedateerd 1831.
Lot de deux planches en biscuit XIXème et une frise à décor sculpté et datée 1831.No longer availableDim. 60 x 8; 60x 10,5 & 80,5 x 10 cmEstimate: € 100 / 120