Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
SKU: 2609170791.
Categories: Kristal, Verlichting.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #791
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #635

    Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #352

    Een karaf van geslepen kleurloos kristal met 835‰ zilveren montuur.

    Carafe en cristal taillé incolore à monture en argent 835‰.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #423
    Val St. Lambert

    Een asbak met stamper van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Cendrier et pilon en cristal taillé incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #737

    Een vintage lamp van groengeglazuur aardewerk.

    Lampe vintage en faïence à patine verte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #805
    Val St. Lambert

    Een glazenservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 10 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen, 9 aperitiefglazen en 8 waterglazen. We voegen er 2 afwijkende champagnecoupes en een champagnefluit aan toe.

    Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant 10 coupes à champagne, 6 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc, 9 verres à apéritif et 8 verres à eau. Nous ajoutons deux coupes et une flûte à champagne dépareillées.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #388

    Een designvaas van glaspasta en een pique-fleurs van rood kristal met koperen montuur.

    Vase design en pâte de verre et un pique-fleurs en cristal rouge à monture en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #723

    Een glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit elf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en elf champagnefluiten.

    Service de verres en cristal incolore comprenant onze verres à eau, douze à vin rouge, onze à vin blanc et onze flûtes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #427
    Val St. Lambert

    Twee zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal, waarvan één met oorspronkelijke doos. Gemerkt.

    Deux candélabres hexagonaux en cristal incolore dont un avec boîte d’origine. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #803

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.

    Un service à verres en cristal incolore avec décor gravé, comprenant douze verres à liqueur, dix verres à apéritif, huit verres à vin blanc et onze verres à vin rouge. Quelques éclats au bords.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #438

    Een binnenin verzilverde fles, gemonteerd als lampenvoet.

    Bouteille argentée à l’intérieur, montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #623

    Een bronzen luchter in Régencestijl met acht lichtpunten en kristallen pendeloques. Met twee bijpassende appliques.

    Un lustre style Régence à huit points lumineux et pendeloques en cristal, accompagné de deux appliques assorties.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #767
    Val St. Lambert

    Twee designkandelaars met drie armen van roze en kleurloos kristal. Gemerkt. Jaren ‘50.

    Deux candélabres design à trois bras en cristal rose eet incolore. Avec marque. Années 1950.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #795

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #801

    Een art nouveau luchter van messing met een kap van opaalglas en versierd met kralen.

    Lustre art nouveau en laiton à abat-jour en opaline et décoré de perles.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #788

    Twee verschillende luchtertjes van verguld smeedijzer in de vorm van gebladerte.

    Deux lustres différents en fer forgé doré formant feuillage.
    No longer available
    Dim. h: 51 & 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #391
    Val St. Lambert

    Een kokervaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase cylindrique en cristal taillé coloré partiellement vert dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #790

    Een bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.

    Lanterne en bronze décorée de noeuds.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #804
    Ichendorf

    Een Duits glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes fluitglazen, twaalf rodewijnglazen, zes borrelglaasjes op voet, zes tumblerglazen en twaalf schnappsglaasjes.

    Un service de verres en cristal incolore allemand comprenant six flûtes, douze verres à vin rouge, six petits verres sur pied, six tumblers et douze verres à schnapps.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #630

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #414

    Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.

    Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #625

    Een bolle vintage hanglamp van rood glas. Jaren ‘70.

    Une lampe à pendre en forme de boule en verre rouge. Années ‘70.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #751
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van roze en kleurloos kristal. Gemerkt. Jaren ‘50.

    Pied de lampe en cristal rose et incolore. Avec marque. Années 1950.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #429

    Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.

    Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #787

    Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten.

    Lustre en bronze de style Louis XV à huit bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #556

    Een breakfront bibliotheek in Georgian stijl met onderaan vier paneeldeuren en bovenaan vier gevitreerde deuren.

    Une bibliothèque de type breakfront de style Georgian. Le dessus à quatre portes vitrées et le dessous à quatre portes.
    No longer available
    Dim. 198 x 175 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #15

    Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.

    Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #452

    “Geisha met bloem”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op houten voetstuk.

    “Geisha à la fleur”. Statuette en ivoire sculpté sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #85

    Een 18 karaats twee kleurige geel gouden slavenarmband.

    Un bracelet esclave en or 18 ct.
    No longer available
    Dim. 26,69 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #157

    Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een traphal onder een koepel.

    Réplique d’une pièce de maître représentant un escalier sous une dôme.
    No longer available
    Dim. h: 40,5 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #782

    Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten van wol. Slijtage.

    Deux tapis d’Orient en laine noués main. Usagés.
    No longer available
    Dim. 200 x 130 & 205 x 135 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #319
    Léopold Haeck

    “Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.

    “Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1925
    No longer available
    Dim. 47 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #233
    Ernest Patris

    “Clown”. Een beeld van brons met zilverkleurig patina op stenen sokkel. Gesigneerd.

    “Clown”. Statuette en bronze à patine argentée sur socle en pierre. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #150

    Een 18 karaats witgouden dubbel geweven halssnoer met bloemvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Un collier en or blanc doublement torsadé et tissé avec un pendentif en forme de fleur serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 40,30 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #406

    Een bijzetkastje van mahoniehoutfineer met twee laden.

    Meuble d’appoint en placage d’acajou ouvrant à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 65 x 23 x 33,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #671

    Een paar boekensteunen van Wengé-hout, versierd met gesculpteerd ivoren maskertjes. Afrikaans werk.

    Paire de serre-livre en bois de wengué, décorés de masques en ivoire sculpté. Travail africain, première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #171

    “Meisje met kruik”. Een beeld van met brons bekleed gips. Herstelling aan de nek.

    “Fille à la cruche”. Sculpture en plâtre bronzé. Réparation au cou.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More