• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
© 2025 Jordaens N.V.
Een luchter van kristal en messing. Versierd met kristallen parelsnoeren en met vijf lichtpunten.

A chandelier of crystal and brass. Decorated with crystal bead strings and featuring five light points.
Dim. Hoogte 50, Ø 50 cm
SKU: 2406250403.
Auction day: 25 June 2025 19:00
Catalogue #403
Estimate: € 100 / 180

  • #578

    Lot van 114 stripalbums. Standaard Uitgeverij: Studio Vandersteen, Bessy (33 st), Safari (9 st), Karl May (26 st). Dag & Heidi (8 st), Sloeber (8 st), Jerom (30 st w.o. Compo De Reus d.d. 1966 in zeer gelezen staat).

    Lot of 114 comic books. Standaard Uitgeverij: Studio Vandersteen, Bessy (33x), Safari (9x), Karl May (26x). Dag & Heidi (8x), Sloeber (8x), Jerom (30x incl. Compo De Reus from 1966 in heavily read condition).
    Estimate: € 25 / 50
  • #390

    Een 18 kt witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,84 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 0.84 ct.
    Dim. 5,77 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #474

    Grote hanglamp met geslepen opaalglazen coupe. Koperen kap versierd met hoofdjes en guirlandes.

    Large pendant lamp with cut opal glass shade. Copper ceiling decorated with heads and garlands.
    Dim. Hoogte 50, Ø 30 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #321
    Märklin
    Period: 1936

    Een elektrische Märklin treinset uit 1936, spoor O, bestaande uit een elektrische locomotief, CS 66/12920, 6 wagons, 18520, 17540, 17910, 17610, 17640 en een herschilderde goederenwagon (nr onbekend), en een uitgebreid lot sporen en de bijhorende transformator.

    An electric Märklin train set from 1936, gauge O, consisting of an electric locomotive, CS 66/12920, 6 wagons, 18520, 17540, 17910, 17610, 17640, and a repainted goods wagon (unknown number), along with an extensive lot of tracks and the accompanying transformer.
    Dim. 13 x 29 x 7 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #75
    Wheeler of Bridgnorth

    Een 19e eeuwse Long Case Clock, Wheeler of Bridgnorth, metalen wijzerplaat.

    A 19th-century Long Case Clock, Wheeler of Bridgnorth, metal dial.
    Dim. 220 x 53 x 28 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #521

    Een groot sierbord van Chinees porselein, versierd in groen en rood met vogels en druivenranken.

    A large decorative plate of Chinese porcelain, adorned in green and red with birds and grapevines.
    Dim. Ø 43 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #370

    Een 18 kt witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,18 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling 1.18 ct.
    Dim. 10,58 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #556

    Een polychrome metalen luchter met florale decoratie en kristallen bellen.

    A polychrome metal chandelier with floral decoration and crystal beads.
    Dim. h 80 x Ø 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #88

    Een grote vaas van Boheems kristal, minieme schilferschade aan de rand en basis.

    A large vase made of Bohemian crystal, minor flakes on the rim and base.
    Dim. Hoogte 37, Ø 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #437

    Een paraplubak van aardewerk.

    An earthenware umbrella stand.
    Dim. H: 49 cm Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #551

    Drie gepolychromeerde houten decoratievoorwerpen. Twee tempeldansers en een drakenboot met muzikanten.

    Three polychrome wooden decorative objects. Two temple dancers and a dragon boat with musicians.
    Dim. Hoogte 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #541

    ‘Jachthond’. Een gepatineerd plaasteren art-deco beeld, genummerd; 483.

    'Hunting dog'. A patinated plaster Art Deco sculpture, numbered; 483.
    Dim. Lengte 47 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling 24 & 25 Juni 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling: Vr. 20 & Zat. 21 Juni van 10.00 tot 17.00.

24 June 2025 19:00
25 June 2025 19:00