#231Bing & Grondahl“Dancing School”, een porseleinen groep gemerkt Bing & Grondahl, Denmark.
"Dancing School", a porcelain group marked Bing & Grondahl, Denmark.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#489Serge MendjinskyPeriod: 1929-2017‘Zuiders landschapje’. Olieverf op doek, getekend; S. Mendjinsky.
'Southern landscape'. Oil on canvas, signed; S. Mendjinsky.No longer availableDim. 35/22 cmEstimate: € 100 / 150 -
#83Tafeldecoratie van wit geglazuurd Frans aardewerk. 18e eeuw. Versierd met schelpen en dolfijnen.
Table decoration of white glazed French earthenware. 18th century. Decorated with seashells and dolphins.No longer availableDim. H 20, B 23, D 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#350Een 18 kt witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,06 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of 1.06 ct.No longer availableDim. 6,21 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#75Wheeler of BridgnorthEen 19e eeuwse Long Case Clock, Wheeler of Bridgnorth, metalen wijzerplaat.
#445MärklinEen vintage opwindbare treinset van Märklin, O spoor, bestaande uit een Locomotief, R880, waarvan 2 afgebroken/ontbrekende wielen, met bijhorende tender, 2 wagons en een lot sporen.
#197Mantelklok in rococostijl, moderne replica.
Mantel clock in rococo style, modern replica.No longer availableDim. Hoogte 56 cmEstimate: € 30 / 50 -
#459Yves BilletPeriod: 1934 - 1991“Vogels en de geest van de kat”, drie schilderijen, olieverf op doek, gesigneerd Y. Billet. Eén doek met schade.
"Birds and the spirit of the cat", three paintings, oil on canvas, signed Y. Billet. One canvas with damage.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#287Een paar terracotta Bamoen pijpenkoppen, Kameroen.
A pair of terracotta Bamoun pipe heads, Cameroon.No longer availableDim. 22 & 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#178Een organisch gevormde vaas van VSL kristal. Groen in de massa gekleurd. Niet gemerkt.
An organically shaped vase made of VSL crystal. Colored green throughout. Not marked.No longer availableDim. H 25, B 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#523Een zicht op een brug in Frankrijk of Italie, potloodtekening, onduidelijk gesigneerd buiten de tekening en gedateerd 1858.
#508Een tafellamp, messingen voet en zalmrose lampenkap.
A table lamp, brass base with a salmon pink lampshade.No longer availableDim. h 50 cm (voet)Estimate: € 30 / 40