#178Liggende haas’, een gepatinneerd bronzen beeld. Niet getekend.
‘Lying hare’, a patinated bronze sculpture. Not signed.No longer availableDim. H 35, L 60 cmEstimate: € 350 / 450 -
#333Een lot van twee gemberpotten, blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van lotusbloemen en het symbool voor een lang leven op de deksels. Van de kleinste gemberpot mist het deksel enkele chips.
A lot of two ginger jars, blue and white glazed Chinese pottery. Decorated with lotus flowers and the symbol for longevity on the lids. The smaller ginger jar is missing some chips on the lid.No longer availableDim. Hoogte 20 & 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#225Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘Havenzicht’, olieverf op paneel. Getekend.
#555Willy VandersteenSuske en Wiske. Rode reeks, ongekleurd. Nummers 4 (ed. 1960), 6 & 8 (ed. 1958), 11 (ed. 1961), 12 (1e uitgave), 16 (ed. 1954), 18 (ed. 1962), 20 (ed. 1959), 21 (ed. 1962), 22 (ed. 1960), 23 (ed. 1962), 24 (ed. 1960), 25 (ed. 1962), 27 (ed. 1960), 28 (ed. 1959), 29 (ed. 1960), 30 (ed. 1961), 31 (ed. 1962), 32 (ed. 1959), 34 (ed. 1958). 20 stuks, zeer gelezen tot redelijke staat.
Suske and Wiske. Red series, uncolored. Numbers 4 (ed. 1960), 6 & 8 (ed. 1958), 11 (ed. 1961), 12 (1st edition), 16 (ed. 1954), 18 (ed. 1962), 20 (ed. 1959), 21 (ed. 1962), 22 (ed. 1960), 23 (ed. 1962), 24 (ed. 1960), 25 (ed. 1962), 27 (ed. 1960), 28 (ed. 1959), 29 (ed. 1960), 30 (ed. 1961), 31 (ed. 1962), 32 (ed. 1959), 34 (ed. 1958). 20 pieces, very well-read to reasonable condition.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#636Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met zes armen.
#403Een bronzen tas met figuren, kralen en schelpen, Benin, Nigeria.
#411‘Thaise monnik.’ Een levensgroot roodgepatineerde houten sculptuur. Vroeg 20ste eeuw. Letsels en slijtage. Met importbewijs 2007, en herkomstbewijs.
'Thai monk.' A red patinated wooden sculpture. Early 20th century. With import documents 2007 and certificate of origin.No longer availableDim. 93 x 55 x 70 cmEstimate: € 800 / 1200 -
A set of four patinated chairs in Louis XVI style. With caned back and seat and matching cushions.No longer availableDim. H 93, B 51, D 49 cmEstimate: € 60 / 80