Similar lots by type
-
#635
Een luchter van geel koper in Napoleon III-stijl met vier lichtpunten en glazen kapjes.
Lustre en cuivre jaune d’époque Napoléon III à quatre lumières aux abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#602
Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100/120 -
#545
Een panter van donkergepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘C. B. Paris’.
Panthère en bronze à patine foncée. Porte une monogramme C.B. Paris.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 360/400 -
#758
Een bronzen siercoupe op drie poten en een groen marmeren sokkel.
Coupe décorative en bronze sur trois pieds et un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#515
“Chronos”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een stenen sokkeltje. Schade aan de zeis.
“Chronos”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en pierre. Dégât à la fauche.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/180 -
#211
“Allegorie op de oogst”. Een bronzen beeldje op een voetstuk van rood marmer. XIXe eeuw.
“Allégorie sur la moisson”. Statuette en bronze sur piétement en marbre rouge. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#314
“Wir Deutschen fürchten Gott, sonst nichts in der Welt”. Een wandplaquette van verguld brons ter gelegenheid van de tachtigste verjaardag van Bismarck op 1 april 1895.
Plaquette murale en bronze doré commémorant le 80e anniversaire de Bismarck le 1 avril 1895.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 400/450 -
#391
“Maria met kind”. Een voorstelling van verguld brons op een marmeren sokkel naar een werk van Salvatore Melani.
Vierge à l’Enfant. Statuette en bronze doré sur socle en marbre d’après Salvatore Melani.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30/50 -
#214
“Fruit défendu”. Een bronzen beeld naar een werk van Rancoulet.
“Fruit défendu”. Sculpture en bronze d’après Rancoulet.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120/200 -
#593
Een hertenstier van donkergepatineerd brons.
Cerf en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100/120 -
#680
Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#677
Een classicistische vrouwenbuste van donkergepatineerd brons.
Buste de femme classique en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/100 -
#396
Een paar bronzen appliques in barokke stijl met drie lichtpunten. XIXe eeuw.
Paire d’appliques en bronze de style baroque avec trois lumières. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80/100 -
#763
Een achthoekig hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten
Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 360/380 -
#691
Twee lampen van donkergepatineerd metaal met glazen kappen in de geest van Tiffany.
Deux lampes en métal à patine foncée aux abat-jour dans l’esprit de Tiffany.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 90/100 -
#360
Twee hallampen, gedragen door staande dames van bruingepatineerd brons en met glazen kappen.
Deux lampes de vestibule, portées par des sculptures féminines en bronze à patine brune. Abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 400/600 -
#62
Een baby van brons op een marmeren sokkel.
Statuette d’un bébé en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. l: 13,5 cmEstimate: € 80/120 -
#43
Een paar geelkoperen kandelaars met vijf lichtpunten en versierd met personages. We voegen er twee empire kastornamenten van verguld brons aan toe.
Paire de candélabres à cinq lumières décorés de personnages. Nous ajoutons deux ornements de meubles Empire en bronze doré.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#665
Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200/250 -
#29
Een luchter van geel koper in empirestijl met vier lichtpunten.
Lustre en cuivre jaune de style Empire à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#764
Een vierhoekige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne carrée à suspendre en bronze et verre.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 260/280 -
#347
Een damesprofiel van verguld brons op een houten sokkel. Tijdperk Art deco.
Profil de femme en bronze sur socle en bois. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30/40 -
#592
Een bronzen schotel van Japanse makelij.
Plat en bronze. Travail japonais.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 50/80 -
#28
Een bureaulamp met een kap van glas in lood, versierd met een libel bij lelies. Naar de art nouveau.
Lampe de bureau à abat-jour aux vitraux décoré d’une libellule et des fleurs de lys. Style art nouveau.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#118
Een schenkkan van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Duitse Keuren. We voegen er elf zilveren dessertvorkjes aan toe.
Verseuse en cristal taillé incolore avec monture en argent aux poinçons allemands. Nous ajoutons onze fourchettes à dessert en argent.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#760
Een dekselvaas van Japans aardewerk met decor van personages. Begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence du Japon à décor de personnages. Début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 50/80 -
#553
Een lot van drie Chinese snuffbottles, waarvan één van gestoken rode lak op brons, één van doorschijnend glas met églomisé en één van glaspasta, versierd met een vleermuis in reliëf.
Trois flacons à parfum chinois dont un en laque rouge sculpté sur bronze, un en verre avec églomisé et un en pâte de verre décoré d’un chauve souri en relief.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#440Y. Billet
“Compositie met schelp”. Kleurenlitho op papier. Gesigneerd buiten de plaat.
“Composition à la coquille”. Litho en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 40/80 -
#13
Een lampje in art deco inspiratie.
Petite lampe d’inspiration art déco.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 45/50 -
#385Cartier
Een verguld stalen manicure-en toiletstel voor heren in origineel etui en doosje.
Garniture de toilette et de manucure en métal doré pour hommes. Dans son étui et sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#646
Een vitrinekast van gefineerd hout, versierd met een gemarketteerde urnevormige vaas met bloemen en een vlinder aan de zijkanten. Tijdperk Louis-Philippe.
Vitrine en bois de placage décoré de un vasque aux fleurs et un papillon marquetés. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 200/300 -
#63
“De vagebond” en “spelende kinderen”. Drie groepen van Italiaans biscuit. Onderaan gemerkt: Capodimonte.
“Le vagabond” et “Enfants jouant”. Trois groupes en biscuit italien. Marque sous la base de Capodimonte.No longer availableDim. H. 16 en 27 cmEstimate: € 60/80 -
#500
Een strombusschelp van meerkleurig glaspasta.
Coquille strombus en pâte de verre polychrome.No longer availableEstimate: € 110/140 -
#158
Een waaier met een montuur van bamboe en het blad versierd met een handgeschilderd Spaans bloemenmeisje. Omstreeks 1930.
Eventail à monture en bambou et à plateau représentant une fille espagnole aux fleurs. Vers 1930.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#531
Drie Guanyins van wit porselein. Diverse afmetingen. Chinees werk.
Trois Guanyins en porcelaine blanche. Différentes tailles. Travail chinois.No longer availableDim. H. 29,5 - 26 - 16 cmEstimate: € 60/80 -
#462
L’auge de la vie”. Houtsnede. Gesigneerd, genummerd 3/50 en gedateerd 1953.
“L’Auge de la Vie”. Gravure sur bois. Signée, numérotée 3/50 et datée 1953.No longer availableDim. 26 x 26 cmEstimate: € 20/30