Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
Een luchter van verguld brons met kristallen pendeloques in de geest van Lodewijk XV met 24 lichtpunten. Slijtage.

Een luchter van verguld brons met kristallen pendeloques in de geest van Lodewijk XV met 24 lichtpunten. Slijtage.

Lustre en bronze doré aux pendeloques en cristal de style Louis XV. 24 lumières. Usures.
Dim. h: 105 cm
SKU: 2508150650.
Category: Verlichting.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 200 / 300
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #2

    Een kroonluchter van gepatineerd brons met vijftien lichtpunten in Lodewijk XV-stijl.

    Lustre en bronze patiné à quinze lumières. Style Louis XV.
    Estimate: € 200 / 300
  • #331

    Een siervaas van zamak op een groen marmeren voet, versierd met een decor van dansende putti in een fries op de buik en ramskoppen aan de zijkant. Gemonteerd als lamp.

    Vase ornemental en régule sur pied en marbre. Décor de putti sur la panse et à deux têtes de bélier sur les épaules. Monté en lampe.
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #132

    Een hanglantaarn van brons en glas.

    Lanterne de vestibule en bronze et verre.
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #407

    Een luchter van brons en geel koper met drie dubbele lichtpunten, glazen kapjes en een centrale coupe.

    Lustre en bronze et laiton à trois doubles lumières, abat-jour en verre et coupe centrale.
    Estimate: € 180 / 240
  • #435

    Een bronzen kerkkandelaar in Lodewijk XIV-stijl, gemonteerd als staande lamp.

    Candélabre d’église en bronze de style Louis XIV. Monté en lampadaire.
    Dim. h: 176 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #381

    Een indrukwekkende lamp van monochroom wit biscuit in de vorm van drie dames met bronzen monturen.

    Lampe impressionnante en biscuit blanc formée par trois dames aux montures en bronzes.
    Estimate: € 180 / 220
  • #14

    Een smeedijzeren luchter in de stijl van Van Boeckel met vijf lichtpunten met bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas.

    Lustre en fer forgé de style Van Boeckel. Cinq lumières aux abat-jour en forme de fleurs en verre rose satiné.
    Estimate: € 60 / 100
  • #113

    Een olielamp en een dubbele lamp op elektriciteit van geel koper. De tweede in de vorm van bloemenranken en met amberkleurige glazen kapjes.

    Lampe à huile et double lampe électrique en cuivre jaune. Le second en forme de branches fleuries aux abat-jour en verre ambré.
    Estimate: € 60 / 80
  • #57

    Een bronzen knoopkandelaar , gedragen door drie heraldische leeuwen.

    Bougeoir à bouton porté par trois lions héraldiques.
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #416

    Een tinnen kerkkandelaar in Barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.

    Candélabre d’église en étain de style baroque. Monté en lampadaire.
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #718

    Een paar bureaulampen in art decostijl van wit metaal op een arduinen sokkel

    Paire de lampes de bureau de style art déco en métal blanc sur socle en pierre bleue.
    Estimate: € 220 / 240
  • #159

    Een paar bronzen luchters met dertien lichtpunten en kristallen pendeloques

    Paire de lustres en bronze et cristal à treize lumières.
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #402

    Een grote art deco luchter van brons, met acht lichtpunten, een centrale coupe van albast en zeven glazen kapjes.

    Grand lustre art déco en bronze. Huit lumières avec coupe centrale en albâtre et sept abat-jour en verre.
    Dim. Ø: 95 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #404

    Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.

    Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.
    Estimate: € 120 / 200
  • #4

    Een bolle hanglantaarn van brons en glas.

    Lanterne sphérique en bronze et verre.
    Dim. Ø 51 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #58

    Een paar olielampen van messing en wit opaalglas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en twee klassieke hoofden in profiel. Lampenglazen ontbreken.

    Paire de lampes à huile en cuivre jaune et opaline, décorée de fleurs peint à la main et deux têtes classiques en profil. Verres manquent.
    Dim. H 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #12

    Een bronzen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques en versierd met florale motieven en bokkenkoppen.

    Lustre en bronze à cinq lumières et aux pendeloques en cristal. Décor de fleurs et de têtes de boucs.
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #108
    Keralux

    Een achthoekige dekselvaas van zachte pasta met een gedrukt bloemendecor.

    Potiche en pâte tendre à panse rainurée et à décor de fleurs imprimé. Marque sous la base.
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #582
    Jules Bovee

    “Stadszicht”. Houtsnede op papier. Gesigneerd.

    “Vue de ville”. Gravure sur bois. Signée.
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #516

    Een retro bureaustoel bekleed met bruin leder.

    Chaise de bureau rétro recouverte de cuir brun.
    Estimate: € 360 / 400
  • #171

    Een dekselpot en een milieu-de-table van meerkleurig aardewerk.

    Pot couvert et milieu de table en faïence polychrome.
    Estimate: € 80 / 100
  • #585

    Een Guanyin van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw.

    Guanyin en ivoire sculpté. Travail chinois, première moitié du XXe siècle.
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #646

    Naaitafeltje van wortelhout in Queen Ann-stijl. Kleine manco’s. XIXde eeuw.

    Table à ouvrage en ronce de style Queen Ann. Petits manquants. XIXe siècle.
    Estimate: € 100 / 140
  • #559

    Een siervaasje van zamac naar een ontwerp van Moreau, versierd met druivenranken en met een putto op de schouder. Op een houten sokkel.

    Un petit vase art nouveau en régule d’après un modèle de Moreau, décoré de guirlandes de vignes et avec un putto sur l’épaule. Sur un socle en bois.
    Estimate: € 50 / 80
  • #666

    Oliejekker en zuidwester.

    Ciré de marin et suroît.
    Estimate: € 30 / 50
  • #187
    Val St. Lambert

    Een grote vaas van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Grand vase en cristal incolore. Marque sous la base.
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #441
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaas met getorste ribben, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Vase en cristal aux côtes torses et coloré vert dans la masse. Avec marque.
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #504
    Jan De Bondt

    “Het telefoongesprek”. Olieverf op doek. Op verso gesigneerd en gedateerd 1971.

    “La conversation téléphonique”. Huile sur toile. Signée au verso et daté 1971.
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #426

    Een massieve messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Gemonteerd als elektrische staande lamp.

    Candélabre d’église en laiton massif de style baroque. Monté en lampadaire à l’électricité.
    Dim. H. 172 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.



View auction ›

Place an online bid

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More