#132Een hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule en bronze et verre.Dim. h: 100 cmEstimate: € 180 / 220 -
#416Een tinnen kerkkandelaar in Barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.
#159Een paar bronzen luchters met dertien lichtpunten en kristallen pendeloques
#4Een bolle hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne sphérique en bronze et verre.Dim. Ø 51 cmEstimate: € 460 / 500 -
Lustre en bronze à cinq lumières et aux pendeloques en cristal. Décor de fleurs et de têtes de boucs.Dim. h: 103 cmEstimate: € 200 / 300
#108KeraluxEen achthoekige dekselvaas van zachte pasta met een gedrukt bloemendecor.
Potiche en pâte tendre à panse rainurée et à décor de fleurs imprimé. Marque sous la base.Dim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#516Een retro bureaustoel bekleed met bruin leder.
Chaise de bureau rétro recouverte de cuir brun.Estimate: € 360 / 400 -
#171Een dekselpot en een milieu-de-table van meerkleurig aardewerk.
Pot couvert et milieu de table en faïence polychrome.Estimate: € 80 / 100 -
#646Naaitafeltje van wortelhout in Queen Ann-stijl. Kleine manco’s. XIXde eeuw.
Table à ouvrage en ronce de style Queen Ann. Petits manquants. XIXe siècle.Estimate: € 100 / 140 -
#559Een siervaasje van zamac naar een ontwerp van Moreau, versierd met druivenranken en met een putto op de schouder. Op een houten sokkel.
Un petit vase art nouveau en régule d’après un modèle de Moreau, décoré de guirlandes de vignes et avec un putto sur l’épaule. Sur un socle en bois.Estimate: € 50 / 80 -
#666Oliejekker en zuidwester.
Ciré de marin et suroît.Estimate: € 30 / 50 -
#187Val St. LambertEen grote vaas van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
#441Val St. LambertEen kristallen vaas met getorste ribben, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
#504Jan De Bondt“Het telefoongesprek”. Olieverf op doek. Op verso gesigneerd en gedateerd 1971.
“La conversation téléphonique”. Huile sur toile. Signée au verso et daté 1971.Dim. 80 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#426Een massieve messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Gemonteerd als elektrische staande lamp.
Candélabre d’église en laiton massif de style baroque. Monté en lampadaire à l’électricité.Dim. H. 172 cmEstimate: € 80 / 120