Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.

Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.

Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.
Dim. h: 70 cm
SKU: 2710150602.
Category: Verlichting.
Auction day: 28 October 2015 19:00
Catalogue #602
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #396

    Een paar bronzen appliques in barokke stijl met drie lichtpunten. XIXe eeuw.

    Paire d’appliques en bronze de style baroque avec trois lumières. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #451

    Een olielamp van meerkleurig Satsuma-aardewerk en geel koper.

    Lampe à huile en faïence polychrome de Satsuma et cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #763

    Een achthoekig hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten

    Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.
    No longer available
    Estimate: € 360 / 380
  • #29

    Een luchter van geel koper in empirestijl met vier lichtpunten.

    Lustre en cuivre jaune de style Empire à quatre lumières.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #360

    Twee hallampen, gedragen door staande dames van bruingepatineerd brons en met glazen kappen.

    Deux lampes de vestibule, portées par des sculptures féminines en bronze à patine brune. Abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #635

    Een luchter van geel koper in Napoleon III-stijl met vier lichtpunten en glazen kapjes.

    Lustre en cuivre jaune d’époque Napoléon III à quatre lumières aux abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #764

    Een vierhoekige hanglantaarn van brons en glas.

    Lanterne carrée à suspendre en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 108 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #202

    Een luchter van verguld brons in barokke stijl met en centrale glazen coupe en vijftien kleine lichtarmen, waarvan drie gedragen door saters.

    Lustre en bronze doré de style baroque. Coupe centrale et quinze bras lumières dont trois portés par des satyres.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #691

    Twee lampen van donkergepatineerd metaal met glazen kappen in de geest van Tiffany.

    Deux lampes en métal à patine foncée aux abat-jour dans l’esprit de Tiffany.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 90 / 100
  • #163

    Een schemerlamp van meerkleurig porselein met koperen monturen in Lodewijk XV-stijl. Laat XIXde eeuw.

    Lampadaire en porcelaine polychrome aux montures en cuivre de style Louis XV. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 54 cm
    Estimate: € 300 / 380
  • #88

    Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Goede staat. Stofwikkel beschadigd.

    Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Bon état. Garde-poussière endommagée.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #461

    Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.

    Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #13

    Een lampje in art deco inspiratie.

    Petite lampe d’inspiration art déco.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #28

    Een bureaulamp met een kap van glas in lood, versierd met een libel bij lelies. Naar de art nouveau.

    Lampe de bureau à abat-jour aux vitraux décoré d’une libellule et des fleurs de lys. Style art nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #665

    Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.

    Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 200 / 250

Other lots in this auction

  • #224
    Frans De Nocker
    Period: 1884-1955

    “Stal met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Une étable”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #356

    Een grote mahoniehouten wandkapstok in art decostijl.

    Grand porte manteaux en acajou d’époque art déco.
    No longer available
    Dim. b: 225 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #494
    Vic Van Berckelaer

    “Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 33 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #380
    Rodania Sapphire

    Een roestvrij stalen herenhorloge. Swiss Made. Quartz.

    Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #506

    Een dubbelzijdig Engels bureau van mahoniehout. Het blad bekleed met groen kalfsleder.

    Bureau anglais à double face en acajou. Tablette recouverte en vachette verte.
    No longer available
    Dim. b: 258 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #290
    JBB

    Een zakhorloge van plaque d’or in werkende staat. Chronograph.

    Montre de gousset chronographe en plaqué. En état de marche.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #241

    Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #122
    C. Galle

    “Christus aan het kruis”. Een XVIIe eeuwse ets naar een werk van Rubens.

    “Le Christ crucifié”. Eau-forte du XVIIe siècle d’après Rubens.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #527

    Een lot van twaalf boeken met betrekking tot klokken en horloges.

    Lot de douze livres concernant les pendules et les montres.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #174

    Een oude kaart met als onderwerp de militaire architectuur en de kunst van de fortificatie. Gedateerd 1703. We voegen er een document van een Italiaans Oorlogscommissariaat aan toe. Gedateerd 1841.

    Ancienne carte traitant l’architecture militaire et l’art de la fortification. Datée 1703. Nous ajoutons un document d’un commissariat de guerre italien daté 1841.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #634
    Peter Colfs
    Period: 1906-1983

    Een ontwerp voor een tapijt. Gouache op papier. Gesigneerd.

    Croquis d’un tapis. Gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #481

    Een Laifu vaasje van blauw en wit porselein met een vruchtendecor versierd. Schilfers van de rand.

    Laifu vase en porcelaine bleue et blanche à décor de fruits. Eclats.
    No longer available
    Dim. H 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More