Similar lots by type
-
#795Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#429Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.
Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#791Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#801Een art nouveau luchter van messing met een kap van opaalglas en versierd met kralen.
Lustre art nouveau en laiton à abat-jour en opaline et décoré de perles.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 100 / 120 -
#118Een bronzen kandelaar met drie niveaus met acht lichtpunten en versierd met kristallen pegels.
Candélabre en bronze à trois niveaux à huit lumières et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 180 / 220 -
#790Een bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.
Lanterne en bronze décorée de noeuds.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 550 / 650 -
#737Een vintage lamp van groengeglazuur aardewerk.
Lampe vintage en faïence à patine verte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#438Een binnenin verzilverde fles, gemonteerd als lampenvoet.
Bouteille argentée à l’intérieur, montée en lampe.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#357Een lampje van gebronzeerd koper met een kap van glas in lood in de vorm van een schildpad.
Petite lampe en cuivre bronzé à abat-jour en vitrail en forme de tortue.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#623Een bronzen luchter in Régencestijl met acht lichtpunten en kristallen pendeloques. Met twee bijpassende appliques.
Un lustre style Régence à huit points lumineux et pendeloques en cristal, accompagné de deux appliques assorties.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#630Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#788Twee verschillende luchtertjes van verguld smeedijzer in de vorm van gebladerte.
Deux lustres différents en fer forgé doré formant feuillage.No longer availableDim. h: 51 & 36 cmEstimate: € 150 / 200 -
#299Een schemerlamp met een kap van glas in lood, gemonteerd op een replica van een donderbus.
Lampadaire avec abat-jour en vitrail monté sur une réplique d’un tromblon.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#787Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten.
Lustre en bronze de style Louis XV à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#635Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#343Val St. LambertEen lampenvoet van mauve kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal mauve. Années 1950. Avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#625Een bolle vintage hanglamp van rood glas. Jaren ‘70.
Une lampe à pendre en forme de boule en verre rouge. Années ‘70.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#267Een verguld bronzen kandelaar in Napoleon III-stijl met vijf lichtpunten.
Candélabre en bronze doré de style Napoléon III à cinq lumières.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#721Een gesculpteerd houten Punumaskertje. Gabon.
Masque africain en bois sculpté. Punu, Gabon.No longer availableDim. l: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#432Een eikenhouten regulateur.
Un régulateur en chêne.No longer availableDim. 65 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#8Een lot verschillende vergrootglazen.
Lot de différentes loupes.No longer availableEstimate: € 55 / 70 -
#471Een gesculpteerd houten masker. Igbo, Nigeria.
Masque en bois sculpté. Igbo, Nigeria.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65 / 80 -
#101Een driedelig klokstel van verguld brons, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré comprenant une pendule et deux candélabres, chaque fois avec cinq lumières.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 140 / 160 -
#121Een porseleinen doos gedecoreerd met bloemenmotief en goudopleg. Begin XXste eeuw. Apocrief gemerkt: Sèvres.
Boîte en porcelaine décorée de fleurs et de dorure. Début du XXe siècle. Marque apocryphe de Sèvres.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#636Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
Lustre en laiton à cinq bras, chaque fois à deux lumières.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#729“Onvoltooid”. Potloodstudie op papier. Gemonogrammeerd. Glas gebroken links onderaan.
“Inachevé”. Etude en crayon sur papier. Monogrammée. Verre cassé.No longer availableDim. 66 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#236Een eikenhouten wandconsole met twee laden op zes gedraaide poten.
Console en chêne ouvrant à deux tiroirs et reposant sur six pieds tournés.No longer availableDim. b: 145 cmEstimate: € 200 / 300 -
#647Twee grote damesbustes van Afrikaans hout.
Deux grands bustes de femmes en bois africain.No longer availableDim. 71 cmEstimate: € 50 / 80 -
#370Een hanger van zilver met een grote, commerciële rood-purperen robijn. Met certificaat. Ontwerp: Sebastian, Beverly Hills.
Pendentif en argent avec un très grand rubis commercial rouge-pourpre. avec certificat. Marque Sebastian, Beverly Hills.No longer availableDim. 80,30 gEstimate: € 700 / 1000 -
#546Een eikenhouten eendeurskastje.
Meuble à une porte en chêne.No longer availableDim. 91 x 89 x 42 cmEstimate: € 40 / 60

