Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.

Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.

Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.
SKU: 2609170414.
Category: Verlichting.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #414
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #795

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #429

    Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.

    Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #791

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #801

    Een art nouveau luchter van messing met een kap van opaalglas en versierd met kralen.

    Lustre art nouveau en laiton à abat-jour en opaline et décoré de perles.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #118

    Een bronzen kandelaar met drie niveaus met acht lichtpunten en versierd met kristallen pegels.

    Candélabre en bronze à trois niveaux à huit lumières et décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #790

    Een bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.

    Lanterne en bronze décorée de noeuds.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #737

    Een vintage lamp van groengeglazuur aardewerk.

    Lampe vintage en faïence à patine verte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #438

    Een binnenin verzilverde fles, gemonteerd als lampenvoet.

    Bouteille argentée à l’intérieur, montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #357

    Een lampje van gebronzeerd koper met een kap van glas in lood in de vorm van een schildpad.

    Petite lampe en cuivre bronzé à abat-jour en vitrail en forme de tortue.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #623

    Een bronzen luchter in Régencestijl met acht lichtpunten en kristallen pendeloques. Met twee bijpassende appliques.

    Un lustre style Régence à huit points lumineux et pendeloques en cristal, accompagné de deux appliques assorties.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #630

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #788

    Twee verschillende luchtertjes van verguld smeedijzer in de vorm van gebladerte.

    Deux lustres différents en fer forgé doré formant feuillage.
    No longer available
    Dim. h: 51 & 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #299

    Een schemerlamp met een kap van glas in lood, gemonteerd op een replica van een donderbus.

    Lampadaire avec abat-jour en vitrail monté sur une réplique d’un tromblon.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #787

    Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten.

    Lustre en bronze de style Louis XV à huit bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #635

    Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #343
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van mauve kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.

    Pied de lampe en cristal mauve. Années 1950. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #625

    Een bolle vintage hanglamp van rood glas. Jaren ‘70.

    Une lampe à pendre en forme de boule en verre rouge. Années ‘70.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #267

    Een verguld bronzen kandelaar in Napoleon III-stijl met vijf lichtpunten.

    Candélabre en bronze doré de style Napoléon III à cinq lumières.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #721

    Een gesculpteerd houten Punumaskertje. Gabon.

    Masque africain en bois sculpté. Punu, Gabon.
    No longer available
    Dim. l: 29 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #432

    Een eikenhouten regulateur.

    Un régulateur en chêne.
    No longer available
    Dim. 65 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #8

    Een lot verschillende vergrootglazen.

    Lot de différentes loupes.
    No longer available
    Estimate: € 55 / 70
  • #471

    Een gesculpteerd houten masker. Igbo, Nigeria.

    Masque en bois sculpté. Igbo, Nigeria.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #101

    Een driedelig klokstel van verguld brons, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.

    Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré comprenant une pendule et deux candélabres, chaque fois avec cinq lumières.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #121

    Een porseleinen doos gedecoreerd met bloemenmotief en goudopleg. Begin XXste eeuw. Apocrief gemerkt: Sèvres.

    Boîte en porcelaine décorée de fleurs et de dorure. Début du XXe siècle. Marque apocryphe de Sèvres.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #636

    Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.

    Lustre en laiton à cinq bras, chaque fois à deux lumières.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #729

    “Onvoltooid”. Potloodstudie op papier. Gemonogrammeerd. Glas gebroken links onderaan.

    “Inachevé”. Etude en crayon sur papier. Monogrammée. Verre cassé.
    No longer available
    Dim. 66 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #236

    Een eikenhouten wandconsole met twee laden op zes gedraaide poten.

    Console en chêne ouvrant à deux tiroirs et reposant sur six pieds tournés.
    No longer available
    Dim. b: 145 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #647

    Twee grote damesbustes van Afrikaans hout.

    Deux grands bustes de femmes en bois africain.
    No longer available
    Dim. 71 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #370

    Een hanger van zilver met een grote, commerciële rood-purperen robijn. Met certificaat. Ontwerp: Sebastian, Beverly Hills.

    Pendentif en argent avec un très grand rubis commercial rouge-pourpre. avec certificat. Marque Sebastian, Beverly Hills.
    No longer available
    Dim. 80,30 g
    Estimate: € 700 / 1000
  • #546

    Een eikenhouten eendeurskastje.

    Meuble à une porte en chêne.
    No longer available
    Dim. 91 x 89 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More