#194
Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
#183
Een vrouw met pot en een hurkende man. Twee Afrikaanse beeldjes. DRC.
#31
Six tasses et soucoupes en lusterware. Staffordshire, XIXe siècle. Quelques restaurations.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 8 & 13 cmEstimate: € 50/80 -
#277
Een vintage vloerlamp met vlechtwerk. Jaren ‘70.
#123
Een paar damesportretten. Reproducties op doek.
#269
Een lot van drie oude houten speculaasplanken.
#37
Een kandelaar en een olielampje van messing, beide gemonteerd als lampenvoet.
Een art deco kerkstoel met gebeeldhouwde rug.
Une chaise d'église Art Déco avec dossier sculpté.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35/40 -
#178
Een lot van 14 diverse aardewerken borden.
#84O’David Picard
Paire d’aquarelles aux personnages. Signées et une datée 1928.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 24 x 18 & 18 x 24 cmEstimate: € 120/200 -
#110
La leçon de ballet . Reproduction sur toile d'après Degas (50 x 60 cm) et Paysage . Reproduction sur toile d'après Constable (28 x 42 cm).No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 40/60 -
#199
Een vaasje en een theepotje van koper.
Un petit vase et une théière en cuivre.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 10/15