Similar lots by type
-
#561
“Zeehondjes onder een ijsbeer”. Een groep van mat glas.
“Phoques et un ours polaire”. Groupe en verre dépoli.Dim. h: 15 cmEstimate: € 140/160 -
#586
Een eikenhouten armstoel in Spaanse stijl. Mogelijk XVIIe eeuw met recente bekleding.
Fauteuil en chêne de style espagnol. Probablement XVIIe siècle récemment recouvert.Estimate: € 200/300 -
#671
Een Afrikaans hoofd van brons.
Tête africaine en bronze.Estimate: € 80/120 -
#610
Een bronzen stempel in de vorm van een olifant op een rots, afgewerkt met twee slagtandjes van ivoor.
Cachet en bronze en forme d’un éléphant sur un rocher, petites défenses en ivoire. Début du XXe siècle.Dim. h: 5 cmEstimate: € 40/60 -
#4
Een bolle hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne sphérique en bronze et verre.Dim. Ø 51 cmEstimate: € 460/500 -
#323
“Jachthond met buit”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.
“Chien de chasse et sa proie”. Statuette en bronze à patine foncée.Dim. l: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#78
Twee grote en twee kleine beeldjes van een dame en een heer. De kleinste onderaan gemerkt en met kleine beschadiging.
Deux grands et deux petites statuettes d’une dame et d’un homme. Les plus petites avec marque et petit dégât.Dim. h: 26 & 14 cmEstimate: € 100/120 -
#157
“Femme fleur”. Buste van een jonge vrouw getooid met drie rozen. Diverse kleuren marmer.
“Femme fleur”. Buste de jeune femme ornée de roses, en différentes couleurs de marbre.Dim. H. 65 cmEstimate: € 500/600 -
#163
“L’ enfant au papillon”. Een beeld van gepatineerd zamak. XIXe eeuw.
“L’enfant au papillon”. Sculpture en régule. XIXe siècle.Dim. h: 43 cmEstimate: € 100/150 -
#427
“Melkvrouw met hondenkar”. Een groep van brons.
“Laitière et sa charrette à chien”. Groupe en bronze.Dim. l: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#611
Drie zittende Boeddha’s van witte marmer. Handen in Dhyana Mudra, telkens met een ander voorwerp. Chinees werk.
Trois Bouddhas assis en marbre blanc. Mains en Dhyana Mudra, chaque fois tenant un autre objets. Travail chinois.Dim. H. 46 cmEstimate: € 480/550 -
#428
Een bronzen koro, versierd met zeven olifanten.
Koro en bronze décoré de sept éléphants.Dim. h: 29 cmEstimate: € 150/180 -
#547
Een staand naakt van gips. Draagt handtekening.
Nu debout en plâtre. Porte une signature.Dim. h: 43 cmEstimate: € 500/600 -
#6
Een theetafeltje, versierd met bloemenmarquetterie. Recent werk.
Table à thé décorée de marqueterie florale. Travail contemporain.Dim. h: 63 cmEstimate: € 50/80 -
#697
“Afrikaanse wasvrouw”. Een beeld van groengepatineerd brons op een houten voetstuk.
“Laveuse africaine”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en bois.Dim. h: 34 cmEstimate: € 180/230 -
#2
Een kroonluchter van gepatineerd brons met vijftien lichtpunten in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en bronze patiné à quinze lumières. Style Louis XV.Estimate: € 200/300 -
#435
Een bronzen kerkkandelaar in Lodewijk XIV-stijl, gemonteerd als staande lamp.
Candélabre d’église en bronze de style Louis XIV. Monté en lampadaire.Dim. h: 176 cmEstimate: € 40/60 -
#677
“Schrijvende cupido”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Cupido écrivant”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en pierre bleue.Dim. h: 28 cmEstimate: € 360/380 -
#657
Een Aziatisch houtsnijwerk. Kleine beschadiging.
Sculpture asiatique en bois. Petit dégât.Dim. h: 54 cmEstimate: € 40/60 -
#407
Een luchter van brons en geel koper met drie dubbele lichtpunten, glazen kapjes en een centrale coupe.
Lustre en bronze et laiton à trois doubles lumières, abat-jour en verre et coupe centrale.Estimate: € 180/240 -
#12
Een bronzen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques en versierd met florale motieven en bokkenkoppen.
Lustre en bronze à cinq lumières et aux pendeloques en cristal. Décor de fleurs et de têtes de boucs.Dim. h: 103 cmEstimate: € 200/300 -
#717
“Giraf met kalf”. Een beeld van gesculpteerd en zwartgelakt hout.
“Girafe et veau”. Sculpture laqué en bois.Dim. h: 40 cmEstimate: € 25/35 -
#387
“De tingieter”. Een gepatineerd bronzen beeldje op een marmeren sokkeltje.
“Le fondeur d’étain”. Statuette en bronze patiné sur socle en marbre.Dim. h: 20 cmEstimate: € 80/120 -
#211X. Raphanel
“Mireille”. Een beeld van bruingepatineerd zamak op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.
“Mireille”. Sculpture en régule à patine brune sur socle en marbre vert. Signée.Dim. h: 46 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#241
Een ovale Louis-Philippe vaas met vierkant voetstuk van veelkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt met het Sèvres-symbool in blauw onder glazuur. Een schilfer aan de voet.
Vase ovale de style Louis-Philippe en porcelaine polychrome et dorée. Piédouche carré. Marque au symbole de Sèvres sous la base en bleu sous couverte. Eclat au pied.Dim. H. 41 cmEstimate: € 200/240 -
#131Céline Paris
Een bruin lederen handtas met beschermhoes.
Sac à main en cuir brun avec sac de protection.Estimate: € 50/100 -
#85
Een 18 karaats geel gouden ketting met bolletjes.
Chaîne en or jaune 18 ct aux petites boules.Dim. 2,39 gEstimate: € 100/150 -
#630
Grote ovale mahoniehouten dinertafel op centrale poot met vier klauwen en ramskoppen. Met zeven coulissen te verlengen tot minstens 14 plaatsen.
Grande table de dîner ovale en acajou sur pied central à quatre griffes et aux têtes de bélier. Sept coulisses l’allongent au moins à quatorze places.Dim. 162 x 140 cmEstimate: € 1500/2500 -
#365Rodania swiss
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.Estimate: € 150/250 -
#283
Kaststel van aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee fluitvazen.
Garniture de cabinet en faïence comprenant une potiche et deux cornets.Dim. H 45 cmEstimate: € 80/120 -
#557Willy Vandersteen
Een lot van vijf albums: “Snoek en zijn kleinkinderen (1951); “Laat Snoek maar los” (1951); “Snoek in de boter” (1950); “Snoek ten aanval” (Losse kaft, eerste druk 1950); “Snoek wordt snugger (zonder kaft, Eerste druk 1953)
Lot de cinq albums de bandes dessinées: “Snoek en zijn kleinkinderen (1951); “Laat Snoek maar los” (1951); “Snoek in de boter” (1950); “Snoek ten aanval” (couverture détachée, première édition 1950); “Snoek wordt snugger sans couverture, première édition 1953)Estimate: € 80/120 -
#517
“Herderskoppel”. Twee beelden van donkergepatineerd kunstbrons op een grijs marmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Deux sculptures en régule à patine foncée sur socle en marbre gris.Dim. h: 48 cmEstimate: € 80/120 -
#390Swarovski
Een ketting met hangers, een paar oorbellen en een ring.
Chaîne aux pendentifs, une paire de boucles d’oreilles et une bague.Estimate: € 50/100 -
#150
Een 18 karaats geel gouden Afrikaanse halssnoer. Handwerk.
Collier africain en or jaune 18 ct. Fait main.Dim. 49,50 gEstimate: € 1000/1200 -
#17
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.Estimate: € 120/180 -
#225
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale robijn van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un rubis central de ± 0,50 ct.Dim. 5,28 gEstimate: € 500/600