Similar lots by type
-
#586Een eikenhouten armstoel in Spaanse stijl. Mogelijk XVIIe eeuw met recente bekleding.
Fauteuil en chêne de style espagnol. Probablement XVIIe siècle récemment recouvert.Estimate: € 200 / 300 -
#157“Femme fleur”. Buste van een jonge vrouw getooid met drie rozen. Diverse kleuren marmer.
“Femme fleur”. Buste de jeune femme ornée de roses, en différentes couleurs de marbre.Dim. H. 65 cmEstimate: € 500 / 600 -
#671Een Afrikaans hoofd van brons.
Tête africaine en bronze.Estimate: € 80 / 120 -
#435Een bronzen kerkkandelaar in Lodewijk XIV-stijl, gemonteerd als staande lamp.
Candélabre d’église en bronze de style Louis XIV. Monté en lampadaire.Dim. h: 176 cmEstimate: € 40 / 60 -
#4Een bolle hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne sphérique en bronze et verre.Dim. Ø 51 cmEstimate: € 460 / 500 -
#657Een Aziatisch houtsnijwerk. Kleine beschadiging.
Sculpture asiatique en bois. Petit dégât.Dim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#387“De tingieter”. Een gepatineerd bronzen beeldje op een marmeren sokkeltje.
“Le fondeur d’étain”. Statuette en bronze patiné sur socle en marbre.Dim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#427“Melkvrouw met hondenkar”. Een groep van brons.
“Laitière et sa charrette à chien”. Groupe en bronze.Dim. l: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#610Een bronzen stempel in de vorm van een olifant op een rots, afgewerkt met twee slagtandjes van ivoor.
Cachet en bronze en forme d’un éléphant sur un rocher, petites défenses en ivoire. Début du XXe siècle.Dim. h: 5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#717“Giraf met kalf”. Een beeld van gesculpteerd en zwartgelakt hout.
“Girafe et veau”. Sculpture laqué en bois.Dim. h: 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#677“Schrijvende cupido”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Cupido écrivant”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en pierre bleue.Dim. h: 28 cmEstimate: € 360 / 380 -
#323“Jachthond met buit”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.
“Chien de chasse et sa proie”. Statuette en bronze à patine foncée.Dim. l: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#561“Zeehondjes onder een ijsbeer”. Een groep van mat glas.
“Phoques et un ours polaire”. Groupe en verre dépoli.Dim. h: 15 cmEstimate: € 140 / 160 -
#12Een bronzen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques en versierd met florale motieven en bokkenkoppen.
Lustre en bronze à cinq lumières et aux pendeloques en cristal. Décor de fleurs et de têtes de boucs.Dim. h: 103 cmEstimate: € 200 / 300 -
#407Een luchter van brons en geel koper met drie dubbele lichtpunten, glazen kapjes en een centrale coupe.
Lustre en bronze et laiton à trois doubles lumières, abat-jour en verre et coupe centrale.Estimate: € 180 / 240 -
#2Een kroonluchter van gepatineerd brons met vijftien lichtpunten in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en bronze patiné à quinze lumières. Style Louis XV.Estimate: € 200 / 300 -
#211X. Raphanel“Mireille”. Een beeld van bruingepatineerd zamak op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.
“Mireille”. Sculpture en régule à patine brune sur socle en marbre vert. Signée.Dim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#78Twee grote en twee kleine beeldjes van een dame en een heer. De kleinste onderaan gemerkt en met kleine beschadiging.
Deux grands et deux petites statuettes d’une dame et d’un homme. Les plus petites avec marque et petit dégât.Dim. h: 26 & 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#611Drie zittende Boeddha’s van witte marmer. Handen in Dhyana Mudra, telkens met een ander voorwerp. Chinees werk.
Trois Bouddhas assis en marbre blanc. Mains en Dhyana Mudra, chaque fois tenant un autre objets. Travail chinois.Dim. H. 46 cmEstimate: € 480 / 550 -
#697“Afrikaanse wasvrouw”. Een beeld van groengepatineerd brons op een houten voetstuk.
“Laveuse africaine”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en bois.Dim. h: 34 cmEstimate: € 180 / 230 -
#6Een theetafeltje, versierd met bloemenmarquetterie. Recent werk.
Table à thé décorée de marqueterie florale. Travail contemporain.Dim. h: 63 cmEstimate: € 50 / 80 -
#163“L’ enfant au papillon”. Een beeld van gepatineerd zamak. XIXe eeuw.
“L’enfant au papillon”. Sculpture en régule. XIXe siècle.Dim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#547Een staand naakt van gips. Draagt handtekening.
Nu debout en plâtre. Porte une signature.Dim. h: 43 cmEstimate: € 500 / 600 -
#428Een bronzen koro, versierd met zeven olifanten.
Koro en bronze décoré de sept éléphants.Dim. h: 29 cmEstimate: € 150 / 180
Other lots in this auction
-
#406Een stel van drie bijzettafeltjes in Lodewijk XVI-stijl. Mahoniehout. Kleine letsels.
Suite de trois tables de gigogne de style Louis XVI en acajou. Petits dégâts.Estimate: € 30 / 40 -
#320Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met vier princesses met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de quatre princesses ayant un poids total de ± 0,40 ct.Dim. 2,87 gEstimate: € 550 / 650 -
#64Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Boerenpaard”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Cheval de trait”. Encre sur papier. Signé.Dim. 17 x 17 cmEstimate: € 100 / 140 -
#567Een lot van zevenenvijftig bioscoopaffiches voor erotische films.
Lot de cinquante-sept affiches de cinéma comprenant des films érotiques.Estimate: € 150 / 200 -
#30Drie 18 karaats geel gouden spelden, één bezet met een saffiertje, één bezet met een diamantbaguette en één bezet met twee saffiertjes en een diamant. In originele doos.
Trois épingles en or jaune 18 ct dont une sertie d’un petit saphir, une d’une baguette de diamant et une de deux petits saphirs et un diamant. Dans la boîte d’origine.Dim. 4,95 gEstimate: € 200 / 300 -
#7Een paar eikenhouten krukjes op vier gedraaide poten met dwarsverbinding.
Paire de tabouret sur quatre pieds tournés à entrejambe.Estimate: € 30 / 50 -
#693Een lot van veertien bioscoopaffiches voor films met religieuze thema’s.
Lot de quatorze affiches de cinéma aux thèmes religieux.Estimate: € 50 / 80 -
#319Lucien Velghe“Landschap met een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.Dim. 60 x 55 cmEstimate: € 50 / 80 -
#656Een wandconsole van witgepatineerd hout met twee laden en smeedijzeren voluten tussen de poten.
Console murale en bois patiné blanc. Ouvrant à deux tiroirs et à volutes en fer forgé entre les pieds.Dim. b: 140 cmEstimate: € 250 / 350 -
#60Ivoren etui met een schaartje en een vingerhoed, gedeeltelijk 14 karaats geel goud. Herkomst: Vos & Co te Den Haag. Nederlandse keuren, jaren dertig.
Etui en ivoire contenant une paire de ciseaux et un dé à coudre, partiellement en or jaune 14 ct. Provenance: Vos & Co, La Haie. Poinçons néerlandais des années 30.Estimate: € 200 / 300 -
#251Theofiel DesouterEen gestileerde uil van geglazuurd aardewerk. Gesigneerd.
Hibou stylisé en grès à glaçure. Signé.Estimate: € 30 / 50 -
#97Val St. LambertEen reeks van elf wijnglazen van geslepen kristal, deels groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Suite de onze verres à vin en cristal taillé colorés vert dans la masse. Avec marque.Estimate: € 55 / 70

