Other lots in this auction
-
#116Een lot varia kunstboeken, 9 stuks.
A lot of various art books, 9 pieces.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#65Een lot van 5 beeldjes, biscuit en porselein, waarvan 3 beschadigd/ onvolledig.
A lot of 5 figurines, biscuit and porcelain, of which 3 are damaged / incomplete.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 10 / 20 -
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#154Een lot van 41 strips van verscheidene uitvoerders en striphelden.
lot of 41 comics from various performers and comic heroes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#210Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, and others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#82Een lot van vier stuks Vlaams aardewerk. Bestaande uit twee vide-poches in de vorm van een boerenkoppel, een tabakspot en een klein fluitvaasje.
A lot of four pieces of Flemish pottery. Consisting of two vide-poches in the shape of a peasant couple, a tobacco jar, and a small flute vase.No longer availableOnline onlyDim. h - 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#156Vier beeldjes van porselein en biscuit waarvan een art deco danserjes, een karakterkop, een ballerina en een pierrot. Het grootste beeldje is gelijmd/doormidden gebarsten.
Four porcelain and biscuit figurines including an Art Deco dancer, a character head, a ballerina, and a pierrot. The largest figurine is glued/cracked in half.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#253Een sierbord van Chinees porselein met meerkleurig decor van een vogel en vlinders in bloeiende struiken.
Assiette décorative en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un oiseau et de papillons dans des buissons fleuris.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 26 cmEstimate: € 30 / 35 -
#94Een opaline vaasje, groen met handgeschilderd romantisch decor. Vroeg 20ste eeuw. Slijtage bovenaan.
An opaline vase, green with hand-painted romantic decor. Early 20th century. Wear on top.No longer availableOnline onlyDim. h 23,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#134Een grote kleurloos kristallen coupe, Boheems.
A large colorless crystal bowl, Bohemian.No longer availableOnline onlyDim. h 16 x Ø 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#150Een set van 4 gekleurde vintage glazen met een luchtbel in de voet.
A set of 4 colored vintage glasses with an air bubble in the base.No longer availableOnline onlyDim. h 11.5 x Ø 9 cmEstimate: € 20 / 30 -
#237Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.
Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60

