#146Een coupe van Karlsbader porselein, drie polychroom gedecoreerde eierdopjes en een glazen pint met deksel van porselein en tin, versierd met paardenkop.
A Karlsbad porcelain coupe, three polychrome decorated egg cups, and a glass pint with a porcelain and tin lid, decorated with a horse's head.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#195Een lot varia, zilver, verzilverd metaal, tin, aardewerk enz.
#216JacobEen paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
#92Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
#20Een biscuit beeldje van een windhond.
#259Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
#203Les CordesEen fantasie halsketting ‘Code 2162’.
#134Een grote kleurloos kristallen coupe, Boheems.
#15Een handgemaakt glas met geëmailleerde tekening versierd.
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#38Een lot van 4 kruisbeelden.
A lot of 4 crucifixes.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 40