Other lots in this auction
-
#196Een lotje van 3 doosjes met verzilverde items, een doosje met 6 koffielepeltjes, een met 1 lepeltje en een met een schaaltje.
A lot of 3 boxes with silver-plated items, one box with 6 coffee spoons, one with 1 spoon, and one with a dish.No longer availableOnline onlyDim. l 14 cmEstimate: € 5 / 10 -
#40Een oud weegtoestel in staal.
An old weighing device in steel.No longer availableOnline onlyDim. h 9 x b 10 cmEstimate: € 5 / 10 -
#49Een gevarieerd lot van oude koperen snuisterijen bestaande uit: 2 tafellampjes, een klokje, 2 flessenhouders, een briefopener, een flesopener in de vorm van en tennisracket, een oosters slotje met sleutel, een kokertje met vingerhoed, naale en garen en een auto.
A varied lot of antique copper trinkets including: 2 table lamps, a clock, 2 bottle holders, a letter opener, a tennis racket-shaped bottle opener, an oriental lock with key, a tube with thimble, needle, and thread, and a car.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#91Een varia lot van 6 stuks, kristal en kleurloos glas.
A mixed lot of 6 pieces, crystal and colorless glass.No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#195Een lot varia, zilver, verzilverd metaal, tin, aardewerk enz.
A lot of miscellaneous items, including silver, plated metal, pewter, pottery, etc.No longer availableOnline onlyDim. cmEstimate: € 25 / 35 -
#190Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.
A pipe with a pipe clay "Jacob" head of a man with a turban and a long beard. Marked. With birch wood handle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#16Een lot van 2 zilveren servietringen 800‰ en 1 schaaltje gemerkt Christofle.
A lot of 2 silver napkin rings 800‰ and 1 Christofle marked dish.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#105Val Saint-LambertEen vintage design kristallen vaasje, onderaan gemerkt.
A vintage design crystal vase, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 14 x Ø10cmEstimate: € 40 / 60 -
#216JacobEen paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
A pair of partly painted white clay pipe bowls in the shape of bearded men. Marked.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#200La Pipe WallonneEen pijp van pijpaarde met een versiering van een man in hoogreliëf.
A clay pipe with a decoration of a man in high relief.No longer availableOnline onlyDim. L. 24 cmEstimate: € 35 / 40 -
#63Een lot van 4 kaders waaronder ‘Gheboden ende uyt-gheroepen’, Stadt Antvverpen, 1654.
A lot of 4 frames including 'Gheboden ende uyt-gheroepen', City of Antwerp, 1654.No longer availableOnline onlyDim. h 43 x b 33 cmEstimate: € 10 / 20

