Een luxueus koffertje  met zes kristallen proefglazen: Bourgogne, Bordeaux, Rhône, Loire, Cognac, Grands Blancs. Gemerkt.
Baccarat

A luxurious case with six crystal tasting glasses: Burgundy, Bordeaux, Rhône, Loire, Cognac, Grands Blancs. Marked.
SKU: 2810250111.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #111
Estimate: € 300 / 400

  • #82
    Henri Schouten

    ‘Trekpaarden op het erf’, olieverf op doek. Getekend Henry Schouten. Beetje schade aan de onderkant van het doek.

    'Draft Horses in the Yard', oil on canvas. Signed; Henry Schouten. Some damage at the bottom of the canvas.
    Dim. 68/57 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #154
    Jozef Dinnewet

    ‘Twee vrouwen met kind aan boord van een zeilschip’, olieverf op doek. Draagt een koperen schildje met de naam Dinnewet Jozef, 1840-1889. Het werk is herdoekt.

    'Two women with child on board a sailing ship', oil on canvas. With a copper plaque bearing the name; Dinnewet Jozef, 1840-1889. The work has been re-stretched.
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #52
    Léon Danchin

    ‘Engelse setter’, een tekening in rood krijt. Getekend.

    'English setter', a drawing in red chalk. Signed: Leon Danchin.
    Dim. 25/39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #252

    “In het rond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd N. Jacobs.

    "In the round", a painting, oil on canvas, signed N. Jacobs.
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #363

    Een wit marmeren beeld van een deels gemumificeerde vrouw omhuld door slangen. Gesigneerd Elmer.

    A white marble sculpture of a partially mummified woman surrounded by snakes. Signed Elmer.
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #205

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met lederen bekleding met klinknagels.

    A set of six oak chairs with leather upholstery and brass studs.
    Dim. H: 94 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #330

    Zes verschillende zilveren spelden bezet met fantasiestenen en markasiet waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Six different silver brooches set with fantasy stones and marcasite, some stones missing.
    Dim. 50,90 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #10

    Een geelgouden hanger-broche bezet met een camee. 375 gemerkt.

    A yellow gold pendant brooch set with a cameo. Marked 375.
    Dim. Bruto : 10,90 gr
    Estimate: € 60 / 100
  • #378
    Jeffersonn & Smith, London

    Een messingen patrijspoort, voorzien van een klok en gemonteerd op een houten paneel. Wijzerplaat gemerkt.

    A brass porthole, equipped with a clock and mounted on a wooden panel. Dial marked.
    Dim. Tot. Ø 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #45

    Een 19e eeuwse houten wieg.

    A 19th-century wooden crib.
    Dim. 55 x 31 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #328

    Twee gemberpotten van meerkleurig Chinees aardewerk.

    Two ginger jars of multicolored Chinese pottery.
    Dim. Hoogte 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #574

    ‘Cavaleristen’, een set van twee pentekeningen. Met als onderwerp; 19e eeuwse cavaleriesoldaten in galop. Draagt een handtekening.

    'Cavalrymen', a set of two ink drawings. Depicting 19th-century cavalry soldiers in full gallop. Signed by the artist.
    Dim. 60/42 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00