Other lots in this auction
-
#171Een blauw-wit Delfts bord met floraal decor en een polychrome Delftse schotel. XVIIIde eeuw, beide met randschade, de schotel vroeger gerepareerd met nieten en met grotere beschadiging aan de rand.
Une assiette en faïence de Delft bleue et blanche, décor floral , et un plat de Delft polychrome. XVIIIème siècle. les deux ont des dégâts au rebords, le plat présente une réparation ancienne aux attaches en fer.No longer availableOnline onlyDim. Ø 30 & 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#10Verrekijker in lederen etui.
Jumelles dans l’étui en cuir.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#288Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met voet, monturen en deksel van gedreven koper. Mogelijk Perzisch.
Un vase à couvercle en faïence polychrome sur pied au montures et couvercle en cuivre repoussé. Probablement Perse.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#380Twee complete albums met telkens 300 Liebig Chromo’s.
Deux albums chromos Liebig, 300 pièces chacun.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#129Jaak Schaepherders“Stilleven met flessen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteilles et fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#20Twee Afrikaanse hoogreliëfs van personages.
Deux haut-reliefs africaines de personnages.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#277Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 80 -
#243Een lot van drie verschillende tabakspotten van meerkleurig aardewerk met messingen deksels.
Un lot de trois pots à tabac en faïence polychrome, couvercles en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#107Twee houten barometers met beeldhouwwerk.
Deux baromètres en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. H. 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#281Een bootvormige schaal van Imariporselein.
Un plat en forme de bateau en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyDim. l: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#36Een lot metalen, bestaande uit verzilverde onderschotels, een kwispedoor, een asbak op voet, een kruisbeeld, een waterpas, enz.
Lot de métaux dont plats en métal argenté, un crachoir, un cendrier sur pied, un crucifix, un niveau à bulle etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#78Val St. LambertEen grote asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un grand cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 cmEstimate: € 20 / 30



