Other lots in this auction
-
#240
Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25/45 -
#338
Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.
Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#56
Een porseleinen jardinière met een handgeschilderd decor van bloemen en wapenschilden. Niet gemerkt. Op houten sokkel.
Jardinière en porcelaine à décor de fleurs et d’armoiries peint à la main. Sans marques, sur socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#138Albali
“Hollands meisje.” Buste van albast op marmer. (klein neusletsel). Achteraan gesigneerd.
”Fille hollandaise”. Un buste en albâtre sur marbre (petit dégât au nez).No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h 12 cmEstimate: € 40/60 -
#94Julien Van Santen
“Vrouw en kind langs de rivier”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 158/350 buiten de plaat.
”Femme et enfant le long de la rivière”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 158/350 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 49,5 x 39,5 cmEstimate: € 30/50 -
#100Wedgwood
Twee ovale diepe schoteltjes met vlechtwerkdecor op de vleugel. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.
Deux plats ovales profonds aux décors tressés sur l’aile. marque sous la base. XVIIIème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. L. 25 cmEstimate: € 30/50 -
#87
Twee balustervormige onyxen siervaasjes. Kleine herstelling.
Deux petits vases balustre en onyx. Petite réparation.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 25/35 -
#185
Een driedelig schouwstel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee vazen, gedecoreerd met een Hollands gezin.
Une garniture de cheminée en faïence polychrome, comprenant une pendule et deux vases, décoration d’une famille hollandaise.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 50/80 -
#366
Een paar Afrikaanse voorouderbeelden, afgewerkt met textiel, haar en kralen.
Paire de statuettes d’ancêtres africaines aux détails en textile, cheveux et perles.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#132
“Abstracte personages”. Gemengde techniek op doek.
”Personnages abstraits”. Techniques mixtes sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 53 x 63 cmEstimate: € 100/150 -
#390
Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 43 cmEstimate: € 100/200 -
#348
Vier diverse borden, waarvan twee Royal Copenhagen en twee Boch Keramis.
Quatre assiettes différentes, dont deux de Royal Copenhagen et deux de Boch Keramis.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. Ø: 18 & 21 cmEstimate: € 25/35