Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.

Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.

Une bouteille en forme de lune en verre ambré satiné.
Online only
Dim. h: 17 cm
SKU: 2510210032.
Category: Glaswerk.
Auction day: 25 October 2021 22:00
Catalogue #32
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #38

    Drie verschillende glazen karaffen. Dop van de Whiskykaraf gebroken in de basis.

    Trois carafes en verre différentes. Bouchon de carafe à whisky cassé dans la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 - 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #16
    Goebel, Germany

    Een lot gekleurd Muranoglas, bestaande uit twee gondelvormige asbakken en drie verschillende vaasjes.

    Un lot de verre de Murano coloré, composé de deux cendriers en forme de gondole et de trois vases différents.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #50

    Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.

    Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #22

    Een lot van drie gekleurde vaasjes van Muranoglas. Allen gaaf.

    Un lot de trois vases en verre de Murano coloré. Tous intacts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20, 29 & 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #35

    Een vierdelig toiletstelletje van amberkleurig en kleurloos glas, bestaande uit een karaf, twee flesjes en een bakje. Eén stop manco.

    Un nécessaire de toilette quatre pièces en verre ambré et incolore, composé d'une carafe, de deux bouteilles et d'un bol. Manque un bouchon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15, 17 & 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #260

    Een gevarieerd lot glaswerk.

    Un lot varié de verrerie.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #86

    Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.

    Un poisson en verre de Murano bleu, blanc et incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. (h: 31 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #136

    Een lot Booms glas met vergulde versieringen, bestaande uit een bonbonnière, een klein karafje en een parfumverstuiver. Alledrie gemerkt.

    Lot de verre de Boom avec décorations dorées, composé d'une bonbonnière, d'une petite carafe et d'un atomiseur de parfum. Tous les trois marqués.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #79

    Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.

    Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 - 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #137

    “Moede gods van de tederheid”. Een achterglasschildering met bladgoud, naar voorbeeld van een Russisch icoon.

    ”Vierge à l’Enfant”. Une peinture sous-verre, feuille d’or. D’après une icône russe.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #55

    Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.

    Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30 & 8 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #119

    Een lot van vier verschillende vazen met mauve gekleurde vlakken. Kristal en glas.

    Un lot de quatre vases différents avec des surfaces de couleur mauve. Cristal et verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #1

    Een verguld bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl. email wijzerplaat gebarsten. Sleutel, slinger, bel en dekplaat achteraan manco.

    Pendule de cheminée de style Louis XV en bronze doré. Cadran émail craquelé. Clé, pendule, cloche et couvercle arrière manquants.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #43

    Een lot van negen kleine kleurloze flesjes.

    Un lot de neuf petites bouteilles incolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #139
    Koyo

    Een draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.

    Une radio portable à transistors, modèle 604 deluxe. Vers 1964.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #245
    D. Steenwerckx

    “Ochtend en valavond in Haspengouw.” Een paar werken, olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Matin et tombée de la nuit sur la Hesbaye.” Une paire, huile sur toile. Signées.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #157

    Een verzilverd metalen waterkan.

    Un pichet à eau en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #272
    Brigitte

    “Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    "Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #288
    Royal Boch

    Een beertje van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Onderaan gemerkt.

    Un ours en faïence blanche monochrome dessiné par Rik Delrue. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #223
    Marinus Van Eys

    “Hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme aux vaches”. Huile sur toile. Signée
    No longer available
    Online only
    Dim. 100 x 130 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #87

    Een verchroomde wandkapstok op houten muurplaat.

    Un porte-manteau mural chromé sur une plaque murale en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 20 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #211
    Mary Verloop VLB

    “Stilleven met tulpen.” Collage met papier en olieverf. Gesigneerd en gedateerd 1991.

    ”Nature morte, tulipes”. Collage de papier et peinture à l’huile. Signé et daté 1991.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #91

    Een machinaal geknoopt Oosters wollen kleedje.

    Une robe orientale en laine nouée à la machine.
    No longer available
    Online only
    Dim. 165 x 78 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #13

    Een lotje van vier kristallen vaasjes met mauve decors. Frankrijk.

    Lot de quatre vases en cristal à décor mauve. France.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #81
    R. Debuch

    “Vrouwelijk naakt”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd.

    Nu féminin. Une étude au crayon sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36,5 x 26,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #305

    Een groot lot fantasiejuwelen allerlei. Waaronder halssnoeren, broches, ringen e.a.

    Un grand lot de bijoux fantaisie en tout genre. Y compris colliers, broches, bagues et autres
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Online Only verkoop 25 Oktober 2021

Op Maandag 25 oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday October 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 October 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More