Similar lots by type
-
#227
Een lot van vier verschillende parfumflesjes, waarbij één van geslepen glas met handgeschilderd rozendecor en hed deksel met zilveren rand en getooid met fijn gesculpteerd roeiertje.
Lot de quatre flacons de parfum différents dont un en verre taillé à décor de roses peint à la main et un couvercle à bord argenté et orné d'un rameur en finement sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 8 - 13 cmEstimate: € 35/45 -
#50
Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 50/60 -
#231
Een lot glaswerk, bestaande uit twee paarse vaasjes, twee verschillende kleurloze vaasjes en een groene asbak van Chien Vert.
Lot de verrerie, composé de deux vases violets, de deux vases incolores différents et d'un cendrier vert par Chien Vert.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 10 - 17 cmEstimate: € 15/25 -
#209
Een lot gekleurd Muranoglas, bestaande uit twee kannetjes en twee glazen op voet.
Lot de verre de Murano coloré, composé de deux pichets et de deux verres à pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 23,5 - 32 cmEstimate: € 50/60 -
#119
Een vaas en een bonbonnière van Booms glas, waarbij de eerste met een handgeschilderd bloemendecor.
Vase et bonbonnière en verre de Boom, dont le premier avec fleurs peintes.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 22 & 14 cmEstimate: € 50/80 -
#228
Een vis en een snoepje van meerkleurig Muranoglas.
Un poisson et un bonbon en verre de Murano multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 8 & 18 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#54Regina
“Kasteel aan een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Château au bord d'un ruisseau. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 19 x 24 cmEstimate: € 30/50 -
#294Edwig Goyvaerts
“De Studio”. Potloodschets. Gesigneerd en gedateerd 1972 en met opdracht.
The Studio . Croquis au crayon. Signé et daté 1972 et avec dédicace.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 17 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#48
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘33.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Monogrammée et datée '33.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 22 x 27 cmEstimate: € 35/45 -
#139Omer Van Vosselen
“Stilleven met Mariabeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte avec statue de la Vierge Marie . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 350/400 -
#245
Een schaaltje van geslepen kleurloos kristal met 800‰ zilveren voet.
Un bol en cristal incolore taillé avec base en argent 800‰.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 35/40 -
#275
“Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.
Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#214
Twee Engelse prenten. “La Chaise de Poste” en “L’Estafette”. Naar V. Adam.
Deux estampes anglaises. La Chaise de Poste et L'Estafette. D'après V. Adam.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#186
“De kathedraal van Antwerpen”. Papier. Draagt een handtekening Joseph L. Dijckmans.
La cathédrale d'Anvers. Papier. Porte une signature Joseph L. Dijckmans.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 42 x 29 cmEstimate: € 200/300 -
#217
Een lot van zeven eieren van verschillende mineralen. In een bijgevoegd Frans aardewerken mandje (gerestaureerd).
Un lot de sept œufs de différents minéraux. Dans un panier en faïence française ajouté (restauré).No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/50 -
#191
Een porseleinen mokkaserviesje voor twee personen.
Un service à moka en porcelaine pour deux personnes.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 - 16 cmEstimate: € 20/25 -
#19Terre de Fonte, St. Vallier
Een kleine aardewerken terrine, versierd met een blauw op wit decor van eikenbladeren. Onderaan gemerkt.
Petite soupière en faïence, ornée d'un décor bleu sur blanc de feuilles de chêne. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 20 cmEstimate: € 20/30 -
#233
Een aansteker en een asbak van geslepen kleurloos kristal.
Un briquet et un cendrier en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 7 & 22 cmEstimate: € 20/25