Similar lots by type
-
#297‘Pick-nick’, een wandtapijt naar 18e eeuws voorbeeld.
'Pick-nick', a tapestry inspired by an 18th-century design. -
#287Een handgeknoopt wollen tapijtje, aan de rand versierd met kwasten en kralen.
A hand-knotted wool carpet, adorned with tassels and beads along the edge. -
#286Een handgeknoopt wollen tapijt.
A hand-knotted wool carpet. -
#283Een Oosterse Kelim van wol.
An Oriental wool Kilim. -
#104Een kleine Chinese gemberpot, late Qing dynastie, op houten sokkel. Het deksel is gelijmd, stukjes manco. Toegevoegd een recentere gemberpot.
A small Chinese ginger jar, late Qing Dynasty, on a wooden base. The lid is glued, pieces missing. Included is a more recent ginger jar. -
#293Een handgeknoopte oosterse bidmat.
A hand-knotted oriental prayer rug. -
#92Period: 1889“Collection de Chroniques Belges inédites”, correspondance du Cardinal De Granvelle 1565-1583. Een boek gedrukt in 1889.
"Collection of Unpublished Belgian Chronicles", correspondence of Cardinal De Granvelle 1565-1583. A book printed in 1889. -
#77Tien missalen, één 18e eeuws exemplaar. De andere dateren van de 19e en 20ste eeuw.
Ten missals, one from the 18th century. The others date from the 19th and 20th centuries. -
#278Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner. -
#279Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet. -
#285Een wollen loper, mechanisch.
A woolen runner, mechanical. -
#296Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-knotted oriental rug. -
#83Een lot Chinees porseleinen borden, 4 meerkleurige en 4 blauw-witte. Enkele haarlijntjes.
A lot of Chinese porcelain plates, 4 polychrome and 4 blue and white. Some hairlines. -
#277Twee verschillende karpetten.
Deux carpettes différentes. -
#89Een lot antieke geboortekaartjes, doodsprentjes en 1ste comunnie + vormsel-kaartjes, alles tussen 1850 en 1940.
A lot of antique birth announcements, death notices, First Communion, and Confirmation cards, all between 1850 and 1940. -
#176Een kruik van bruin geglazuurd steengoed. Klein letsel aan de bek.
A jug of brown glazed stoneware. Small injury to the spout. -
#294Een handgeknoopt oosters tapijtje.
A hand-knotted Oriental rug. -
#275Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor. Kleine kale plek aan de rand (midden).
A Persian hand-knotted carpet with geometric design. Small bald spot at the edge (middle). -
#155Louis TuerinckxEen 19e eeuwse litho naar het werk van Charles Verlat.
A 19th-century lithograph after the work of Charles Verlat. -
#291Een oosters wandtapijtje.
An oriental tapestry. -
#288Een handgeknoopt oosters bidmat.
A hand-knotted Eastern prayer rug. -
#185Een set 19e eeuwse woordenboeken, Kramers & Bonte dictionnaire Neerlandais-Français, Français Neerlandais, G.B. Van Goor Zonen Gouda.
A set of 19th-century dictionaries, Kramers & Bonte dictionary Dutch-French, French-Dutch, G.B. Van Goor Zonen Gouda. -
#289Een handgeknoopt Kelim tapijt, met veel schade.
A hand-knotted Kilim carpet, with extensive damage. -
#295Een handgeknoopt oosters tapijtje.
A hand-knotted Oriental rug.
Other lots in this auction
-
#3“Cassis Cornuta”, een grote zeeschelp.
"Cassis Cornuta", a large sea shell. -
#304‘Ikaro’, een draagbaar vintage televisietoestel door Minerva. Kabel is manco.
'Ikaro', a portable vintage television set by Minerva. Cable is missing. -
#38Een melkkan/paraplubak van hout en rood koper.
A milk jug/umbrella stand made of wood and red copper. -
#7Een grote Nanking vaas met een decor van krijgers.
A large Nanking vase with a decoration of warriors. -
#264Een lot van 2 tabakspotten, den ene in Vlaams aardewerk, de andere Delfts.
A lot of 2 tobacco jars, one in Flemish earthenware, the other Delft. -
#233Henri EvenepoelPeriod: 1872 - 1899‘Man met zeis’ & ‘Meisje op een schommelpaard’, twee monochrome etsen. Herdrukken van de originele plaat, 1 losse prent en 1 ingekaderd.
'Man with scythe' & 'Girl on a rocking horse', two monochrome etchings. Reprints of the original plate, 1 loose print and 1 framed. -
#46Een gevarieerd lot foto’s en postkaarten gerelateerd aan de eerste wereldoorlog.
A varied lot of photos and postcards related to World War I. -
#107Een kelkvormige vaas van kleurloos geslepen kristal, met een goudkleurige metalen rand. Niet gemerkt.
A chalice-shaped vase of colorless cut crystal, with a gold-colored metal rim. Not marked. -
#157G. Klemans“De doorgezakte pier - Oostende”, exclusief 1950, een ets op papier, genummerd (1/5) en gesigneerd buiten de plaat.
"The sagging pier - Ostend", exclusive 1950, an etching on paper, numbered (1/5) and signed outside the plate. -
#28Een lot bestaande uit een decoratief kortzwaard van Noord Afrikaanse origine en een dolk uit Azië. Koper, leder en staal.
A lot consisting of a decorative short sword of North African origin and a dagger from Asia. Copper, leather, and steel. -
#127‘Kasteelpoort’. Olieverf op doek. Getekend; B. Heckers.
'Castle Gate', oil on canvas. Signed; B. Heckers. -
#88Elton JohnEen lot van 2 vinylplaten, Elton John, 21 at 33 (9103511) en Elton John (DJF20406).
A lot of 2 vinyl records, Elton John, 21 at 33 (9103511) and Elton John (DJF20406).

