Similar lots by type
-
#279Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet. -
#288Een handgeknoopt oosters bidmat.
A hand-knotted Eastern prayer rug. -
#292Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-woven oriental rug. -
#295Een handgeknoopt oosters tapijtje.
A hand-knotted Oriental rug. -
#291Een oosters wandtapijtje.
An oriental tapestry. -
#297‘Pick-nick’, een wandtapijt naar 18e eeuws voorbeeld.
'Pick-nick', a tapestry inspired by an 18th-century design. -
#278Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner. -
#289Een handgeknoopt Kelim tapijt, met veel schade.
A hand-knotted Kilim carpet, with extensive damage. -
#286Een handgeknoopt wollen tapijt.
A hand-knotted wool carpet. -
#275Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor. Kleine kale plek aan de rand (midden).
A Persian hand-knotted carpet with geometric design. Small bald spot at the edge (middle). -
#277Twee verschillende karpetten.
Deux carpettes différentes. -
#294Een handgeknoopt oosters tapijtje.
A hand-knotted Oriental rug. -
#287Een handgeknoopt wollen tapijtje, aan de rand versierd met kwasten en kralen.
A hand-knotted wool carpet, adorned with tassels and beads along the edge. -
#285Een wollen loper, mechanisch.
A woolen runner, mechanical. -
#293Een handgeknoopte oosterse bidmat.
A hand-knotted oriental prayer rug.
Other lots in this auction
-
#207Herfstimpressie. Olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.
Autumn Impression. Oil on canvas, signed illegibly. -
#114SchmidEen schouwklokje in een groep in biscuit, het klokje is gemerkt Schmid, jewelled, de porseleinen wijzerplaat is beschadigd.
A mantle clock in a group in biscuit, marked Schmid, jewelled, the porcelain dial is damaged. -
#16Een grote blauw witte Chinees porseleinen schotel, chipje.
A large blue and white Chinese porcelain dish, small chip. -
#269Een plaasteren heilige familie onder glazen stolp.
A plaster Holy Family under glass dome. -
#270Een verzilverde koffie en theepot. Gemerkt EPNS. Toegevoegd een verzilverde chololadekan, gemerkt Mappin & Webbs.
A silver-plated coffee and tea pot. Marked EPNS. Also included a silver-plated chocolate pot, marked Mappin & Webbs. -
#56Een grote vaas met een decor van strijdwagens getrokken door een dubbelspan, in de stijl van Guerin. Onleesbaar gemerkt.
A large vase decorated with chariots pulled by a pair, in the style of Guerin. Illegibly marked. -
#121Een houten zuil, diverse houtsoorten.
A wooden pillar, various types of wood. -
#254F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Homestead”. Oil on canvas. Signed and dated '75. -
#68Vijf tinnen objecten bestaande uit een schotel, twee borden, een terrine op voetjes en een koffiepot met houten handvat. Met een gezamelijk brutogewicht van bijna 6 kg.
Five tin objects consisting of a dish, two plates, a tureen on small feet, and a coffee pot with a wooden handle. With a total gross weight of nearly 6 kg. -
#112Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
A lot of four wooden African figurines. -
#256“De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India. -
#76Een grote porseleinen apothekersvijzel met stamper.
A large porcelain mortar and pestle used in pharmacies.

