Similar lots by type
-
#154Een dekselpot van Japans porselein met meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt en op houten sokkel. Bijgevoegd een recent tienkantig bord van blauw-wit Chinees porselein.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cm Ø: 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
#229Een barometer- hygrometervan messing en plexi, model ‘Sputnik’. Barst onderaan in het plexi.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#252Een lot porselein, bestaande uit twee dekselpotjes van Beiers porselein, een dekeslpotje van Dresden en een kratervaasje van parijs.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 35 / 50 -
#266Dickie, SpielzeugEen radiogestuurde modelboot op batterijen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#220Kaiser PorzellanEen porseleinen sierschotel met meerkleurig decor ‘Taiwan’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39 cmEstimate: € 30 / 40 -
#155MakkumEen blauw-wit aardewerken horlogehouder. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#259“Doisneau 40/44” en “Doisneau Paris”, twee kunstboeken.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#169GoldimariEen kleine cachepot van Japans porselein met een Imaridecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm Ø: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#244Een lot van drie messingen eendjes en een modelletje van een Spitfire.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 10,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#251Een grote dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerkmet decor van bloemen en vogels en met een Fo-hond op het deksel. Bijgevoegd een kleine vaas, gemerkt van de Porceleyne Fles.
No longer availableOnline onlyDim. h: 2& & 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#245Mappin & Webb’s, London & SheffieldEen verzilverd metalen theepot, koffiepot en suikerpot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13, 16 & 20 cmEstimate: € 45 / 60 -
#242Een theepot en een kopje met schotel van Meissenporselein. Het eerste stuk met blauw-wit en verguld decor, het tweede met meerkleurig en verguld bloemendecor. beide gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 7 cmEstimate: € 30 / 35 -
#159Een lage verguld bronzen kandelaar.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 35 -
#262“Aphrodite”. Een beeld van kunststof op houten sokkel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#176Anna Club PlushEen plushen kat. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#226Powell, Bishop & Stonier, StaffordshireEen grote aardewerken serveerschotel met decor ‘Tokio’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#258“Alechinsky”, “Alechinsky sur Rhône”, “Alechinsky 50 ans d’imprimerie”, “Alechinsky Frontières et bordures” en “Alechinsky au pays de l’encre”. Vijf kunstboeken over het werk en leven van Alechinsky.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#277Lego 383“Truck met graafmachine”. Een set in originele doos. 1973.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#228Een houten kistje.
No longer availableOnline onlyDim. 13 x 15 x 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#268MärklinEen lot wagons op schaal HO in originele doosjes:- 4473 lage boordwagen- 4474 lage boordwagen met bulldozer en graafmachine- 4475 lage boordwagen met huif van Märklin- 4509 bananenwagen- 4513 kiepwagen
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#210Een Chinees hardhouten sokkel met marmeren blaadje en versierd met inlegwerk van parelmoer.
No longer availableOnline onlyDim. 18 x 38 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#236Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een groentenschotel met deksel en een paar kandelaars.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 - 15 cm Ø 27 cmEstimate: € 25 / 40 -
#264Hema“Aquaracer”. Een radiogestuurd amfibie-autootje. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#219Een schemerlampje met roze opaalglas, gedragen door een bronzen figuurtje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#106“De bevrijding” & “D-Day”. Twee documentatieboeken over de tweede wereldoorlog.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#11Een opgezette groene specht.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#204Fr. Van Houtven“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#82Een paar tabakspotten van steengoed, versierd met reliëfdecors. Eén deksel met schilfer, de andere met herstelde dekselknop.
Une paire de pots à tabac en faïence, décor en relief. Un couvercle avec un éclat, l’autre avec le fretel réparé.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#39DelftEen dekselvaas en een schaal van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt Delft.
Un vase avec couvercle et un plat en porcelaine bleue et blanche, marqué Delft en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 44 cm Ø 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#92Een schouwklokje van verzilverd metaal. Op batterijen.
Une cheminée en métal argenté. Sur piles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#132“Zicht op Capri”. Een aquarel op papier. Gedateerd.
"Vue de Capri". Une aquarelle sur papier. Datée.No longer availableOnline onlyDim. 27 cm x 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#104Drie sierbordjes en een asbak van meerkleurig en verguld Limogesporselein, versierd met bloemendecors. Souvenirs uit Lourdes.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 25 cmEstimate: € 20 / 40 -
#19Een gepolijste fractie kwarts.
Une fraction polie de quartz.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#180Een lot wandelstokken met diverse handvatten waaronder een meeuwenkop, een olifantenkop, een arendskop en een erotische groep. Een met schade en duidelijke restoratie aan het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. l: 94 cmEstimate: € 120 / 200 -
#37“Chasseur aux écoutes”. Een Franse lithografie naar Charles Vernet.
"Chasseur aux écoutes". Une lithographie française d'après Charles Vernet.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#71“Rosa Eglanteria” en “Rosa Gallica”. Een paar reproducties van gravures naar Redouté. Eén met lichte vochtschade onderaan.
“Rosa Eglanteria” et “Rosa Gallica”. Une paire de reproductions de gravures par Redouté.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 15 / 25

