Similar lots by type
-
#78
Een Grieks aardewerken sierbord met afbeelding van Hercules die een leeuw verslaagt. Rhodos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 24,5 cmEstimate: € 10/15 -
#80
Een Chinees porseleinen gemberpot met bloemendecor. Op houten sokkel. Deksel manco
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 15/25 -
#73Royal Plazuid, Gouda
Een grote schotel van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Gouda’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 15/20 -
#60
Een schotel en een mandje van Portugees majolica. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 29 & 39 cmEstimate: € 10/15 -
#87
“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
"Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#179Joris Van der Mijnsbrugge
Een geglazuurd aardewerken beeldje. Gesigneerd. Met restauratie aan de nek.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 47 cmEstimate: € 50/80 -
#133
Een tabakspot een een fruitschaal van Belgisch aardewerk met meerkleurig druipglazuur.
Un pot à tabac et une corbeille à fruits en faïence belge à glaçure coulée multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 30 cm, h: 17 cmEstimate: € 30/50 -
#127Villeroy & Boch, Dresden
Twee aardewerken vazen met meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.
Deux vases en faïence à décors multicolores. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#136Villeroy & Boch
Twee kleine vazen van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt.
Deux petits vases en faïence multicolore. Les deux marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 15,5 cmEstimate: € 35/45 -
#251
Een lot aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine bolle vaas, waarbij het kleinste gemerkt van Zaalberg, een beeldje van een neushoorn, een geglazuurde Madonna met kind, een Christus van pijpaarde(?), een Delftse plaquette met Hollands landschap, gemerkt van de Porceleyne fles en een herdenkingsplaquette met opschrift ‘Van ‘t zwaar gehavend Nederland, de opbouw thans met kracht ter hand’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 25/35 -
#166Reinhold Merkelbach, Grenzhausen
Een Duits klepkannetje van steengoed met tinnen deksel. Onderaan gemerkt.
Un pot couvert en grès allemand avec couvercle en étain. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 50/80 -
#160
Een grote bolle vaas met oren en een klein vaasje van meeerkleurig Frans aardewerk, waarbij het kleinste gemerkt van Cherbourg.
Un grand vase rond avec des anses et un petit vase de poterie française multicolore, le petit marqué Cherbourg.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 25/35 -
#64
“Pierrot met gitaar”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 30/35 -
#163
Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H:38cmEstimate: € 35/45 -
#66
Drie Afrikaanse houten beelden.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 25, 30 & 33 cmEstimate: € 20/25 -
#198Poterie du vieux Montmartre
Een aardewerken boekvormige vaas. Als decor de meerkleurige kaft van “Ballade des Proverbes” door François Villon. Decor door Nicolas Constantin Argyriades. Parijs, periode 1910 - 1960. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. 17,5 x 13,5 X 7 cmEstimate: € 25/30 -
#217
Een ovaal schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 21,5 cmEstimate: € 15/25 -
#193
Een klein balustervaasje van Nankin-aardewerk. Reparatie aan de rand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#82H. Bequet, Quaregnon
Een sierschotel en twee geribde kalebasvazen van blauw-wit en verguld aardewerk. Onderaan gemerkt. Schotel met kleine randschilfer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 33 cm Ø: 33 cmEstimate: € 10/15 -
#63
Een geisha met shamisen van meerkleurig aardewerk. Haarscheur in de basis.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 20/25 -
#204
“Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Oostenrijks werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 62 cmEstimate: € 60/80 -
#221Boch Frères, La Louvière
Een vierdelig art deco lampetstel van zachte pasta met meerkleurig decor. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 35/40 -
#121
Een plaasteren kop van een leeuwin. Achteraan gedateerd 1949.
Tête de lionne en plâtre. Daté 1949 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 15 x 24 x 14 cmEstimate: € 40/50 -
#242
Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 5 - 31 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#256
“Gutes Recht macht allzeit Knecht”. Een recent sierschotel van Duits porselein.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 10/16 -
#109
Een kleine vaas van Nankin-aardewerk. Hals bijgewerkt. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 25/30 -
#267
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 60/100 -
#207
Een aardewerken dekselvaas met meerkleruig en verguld decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 25/35 -
#97
Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Trois pièces de cristal et verrerie, composées d'un vase incolore sur pie douche (endommagement bord), d'un vase en verre italien incolore et d'un cendrier en cristal de Bohème bleu taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24/28 -
#205
“Wijze met scroll”. een gesculpteerd Chinees hardhouten beeld.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 30/40 -
#206
“Album Religieux.” Album met bidprentjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 20/25 -
#237
Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80/120 -
#81
Een geweerloop.
Un canon de fusil.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 73 cmEstimate: € 15/25 -
#197
Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 15/20 -
#84Swarovski
Een bloemetje van geslepen en deels gekleurd kristal. Gemerkt en in originele doos.
Une fleur de cristal taillé et partiellement coloré. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 5 cmEstimate: € 25/35 -
#125Kaiser Porzellan
Twee verschillende porseleinen vazen met decor ‘Yokohama’. Beide gemerkt.
Deux vases en porcelaine différents à décor 'Yokohama'. Les deux marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 30 & 45 cmEstimate: € 40/60