#578Een koperen melkkan. Midden 20e eeuw.
#209Gerard LaenenPeriod: 1899-1980“De Denker”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#30Een 18 karaats geelgouden schakelarmband.
#232“Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.
“Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.No longer availableDim. 35 x 29 x 13 cmEstimate: € 150 / 250 -
#648Een bronzen Foo Dog beeldje, Tibet, 19e eeuw.
#387Een grote metalen bolvaas met klinknagels, Afrikaans werk.
A large metal spherical vase with rivets, African work.No longer availableDim. h 32 x Ø 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#412ROHMEen vintage startpistool/alarmpistool, ROHM RG 2s, made in Germany.
A vintage starting pistol/alarm pistol, ROHM RG 2s, made in Germany.No longer availableDim. 7.5 x 10.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#673Een messingen Art Deco tafellamp met opaalglazen kap en pegels.
#128“Vrouwenbuste”, een buste in ‘suikermarmer’, gesigneerd Prof. G. Bessi, op wit marmeren voetje.
A pair of 18 kt white gold earrings set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.16 ct.No longer availableDim. 2,34 gEstimate: € 450 / 550