Other lots in this auction
-
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#147Een paar bronzen Indische vaasjes met figuren, dieren en floraal gegraveerd decor. 19e eeuw.
A pair of bronze Indian vases with figures, animals, and floral engraved décor. 19th century.No longer availableDim. 15 x Ø 11 cmEstimate: € 200 / 300 -
#332“Pluimvee”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Poultry". A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 58,5 x 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#685Een grote roodkoperen lantaarn. Bovenaan gemerkt “Orlians & Co, 1950 Mechelen België”.
A large red copper lantern. Marked at the top "Orlians & Co, 1950 Mechelen Belgium".No longer availableDim. 69 x 41 x 33 cmEstimate: € 60 / 90 -
#344“Landschap met molen”, een schilderij, 19e eeuws, olieverf op paneel met een Nederlands zicht. Links onder gesigneerd.
"Landscape with windmill", a painting, 19th century, oil on panel depicting a Dutch scene. Signed lower left.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#317Een paar Delfts blauw, 6-hoekig porseleinen vazen met floraal decor en waterlandschap met burcht. Onderaan gemerkt 514.
A pair of Delft blue, 6-sided porcelain vases with floral decoration and a water landscape with a castle. Marked with 514 at the bottom.No longer availableDim. 29,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#235Een Engelse Georgian mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 vitrinedeuren, 4 laden en 4 deuren.
An English Georgian mahogany breakfront bookcase in 2 parts with 4 glazed doors, 4 drawers, and 4 doors.No longer availableDim. 200x45x205 cmEstimate: € 250 / 350 -
#264Een rechthoekige spiegel. Victoriaanse stijl, mooi gebeeldhouwd en ajourgewerkt.
A rectangular mirror. Victorian style. Nicely carved and with ajour.No longer availableDim. 176x108 cmEstimate: € 200 / 250 -
#188Een 18e eeuws Frans percussie pistool met eendenbek loop. Slagpin omgebouwd medio 19e eeuw.
An 18th-century French percussion pistol with a duckbill barrel. Firing pin converted in the mid-19th century.No longer availableDim. L: 30 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#623Een lot van 2 vrouwelijke etalagepoppen op voet.
A lot of 2 female mannequins on stands.No longer availableDim. h 168 cmEstimate: € 60 / 80 -
#574Sylvain LambréPeriod: 1889-1958“Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 72 x 81 cmEstimate: € 400 / 600 -
#195Een rijkelijk gebeeldhouwd en geajoureerd paneel.
A richly carved and pierced panel.No longer availableDim. 184 x 184 cmEstimate: € 1000 / 1200

