Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.Estimate: € 50 / 80 -
#726Vergulde spiegel met de bovenrand afgerond. XIXde eeuw.
Glace à cadre doré, le dessus arrondi. XIXe siècle.Dim. H. 162 cmEstimate: € 100 / 140 -
#741Henri Gauquier“Fac et spera.” Een bronzen beeld.
“Fac et spera”. Sculpture en bronze.Estimate: € 450 / 500 -
#315Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met parels.
Collier en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 7,09 gEstimate: € 180 / 250 -
#17Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
#738Een paar gedraaide messingen kandelaars.
Paire de candélabres en laiton tourné.Dim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#310Een 18 karaats geel gouden armband bezet met parels.
Bracelet en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 6,05 gEstimate: € 180 / 250 -
#368Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002“Heidelandschap” en “Hoeve”. Twee schilderijen op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère” et “Ferme”. Deux tableaux sur toile. Signées.Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#405Een halllamp van koper en kristal.
Lampe de vestibule en cuivre et cristal.Estimate: € 80 / 100 -
#8Een halllantaarn van verguld brons.
#55Een halssnoer en oorbellen van citrine.
Collier et boucles d’oreilles en citrine.Estimate: € 150 / 250 -
#714Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.
Masque allongée en bois. Travail africain.Dim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120 -
#19Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.
#388Spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een bloemenmand in Lodewijk XVI-stijl. Lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Armoire à deux portes en acajou. Deux portes vitrées à lattes en ogive. Tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300
#36NepalHandgeknoopt Oosters tapijt van wol. Modern motief.
#234Een vergulde smeedijzeren rozenstruik. Ingelijst.
#85Een 18 karaats geel gouden ketting met bolletjes.
Chaîne en or jaune 18 ct aux petites boules.Dim. 2,39 gEstimate: € 100 / 150 -
#309Prosper Bosteels“Landschap met hoeve.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 75 cmEstimate: € 380 / 420 -
#667Een Chinese visser van gesculpteerd speksteen. Schilfer aan hoed.
Pêcheur chinois en pierre de lard sculptée. Eclat au chapeau.Dim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#329“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd onleesbaar.
#301Een paar Delftse schotels van meerkleurig aardewerk met een tuindecor. XVIIIde eeuw.
Paire de plats en faïence polychrome de Delft. Decor de jardins. XVIIIe siècle.Dim. Ø 35 cmEstimate: € 240 / 300 -
Lampe impressionnante en biscuit blanc formée par trois dames aux montures en bronzes.Estimate: € 180 / 220