Similar lots by type
-
#137Bequet, QuaregnonEen meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken. Eén draak afgebroken.
Bol en faïence multicolore et dorée, à décor de dragons. Un dragon brisé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32,5 cmEstimate: € 5 / 10 -
#138Vijf tinnen eierdopjes op houder.
Cinq coquetiers en étain sur support.No longer availableOnline onlyDim. h: 18,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#150Een verstelbare houten schildersezel. Manco bovenaan.
Un chevalet en bois réglable. Manquant en haut.No longer availableOnline onlyDim. h: 197 cmEstimate: € 35 / 45 -
#127R. De Boer naar Rembrandt. “Oude hoeve”. Gravure.
R. De Boer d'après Rembrandt. Vieille ferme. Gravure.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 31,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#133Een mosterdpot op schaaltje en een vaasje van geslepen kleurloos kristal.
Un pot à moutarde sur un plat et un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 21 cmEstimate: € 15 / 20 -
#287Een rond klokje van messing en plexiglas met visjes die bewegen op het ritme van de seconden.
Petite horloge ronde en laiton et plexiglas avec des poissons qui bougent au rythme des secondes.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#213Een groengepatineerd gipsen meisjesbuste. Enkele lichte beschadigingen.
Buste de jeune fille en plâtre patiné vert. Quelques dégâts légers.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#288Lladro, Spain“Kleine trommelaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
“Petit tambour”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#157La Contea, BassanoTwee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#135Een tabakspot van Belgisch aardewerk met opschrift “Stopt nog eentje”. Zonder deksel.
Un pot à tabac en faïence belge avec l'inscription "Stopt nog een". Sans couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#94Louis De PoortereEen mechanisch geknoopt wollen tapijtje.
Tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyDim. 151 x 96 cmEstimate: € 30 / 40 -
#145Royal Dux“Jachthonden”. Een groep van geglazuurd porselein. Onderaan gemerkt. Staart gelijmd.
"Chiens de chasse". Un groupe de porcelaine émaillée. Marqué en bas. Queue collée.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#152Een ijzerhouten sculptuur met vissen.
Une sculpture en bois de fer avec des poissons.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#132Een tinnen olielampje. Art nouveau.
Une lampe à huile en étain. Art Nouveau.No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#140Een geglazuurd aardewerken oorvaas met decor van drie vrouwenfiguren. Italiaans werk.
Vase en terre vernissée à décor de trois figures féminines. Travail italien.No longer availableOnline onlyDim. h: 3(,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#293Een Chinees porseleinen dekselpotje met meerkleurig decor van een tuin. Onderaan gemerkt.
Petit pot couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un jardin. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 16,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#189“Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.
Diligent Liesje. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 73.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#155Een eikenhouten kastje met gebeeldhouwde deurtjes.
Une armoire en chêne aux portes sculptées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#93Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 20 / 25 -
#180Een paar messingen lampenvoetjes met gegraveerde decors.
Une paire de pieds de lampe en laiton à décors gravés.No longer availableOnline onlyDim. h: 41 cm (m.k.)Estimate: € 25 / 35 -
#282Tweeledig eikenhouten buffet in Henri II-stijl. Zwaar te restaureren.
Buffet à deux corps en chêne de style Henri II. A restaurer et à réparer.No longer availableOnline onlyDim. 202 x 57 x 142 cmEstimate: € 40 / 50 -
#130T. G. Green & Co.“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#277Twee schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Onderaan gemerkt. Lichte randschade.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 cm -
#284Een mahoniehouten buffetkastje met twee paneeldeurtjes en een lade, versierd met gesculpteerde motieven.
Un buffet en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir, décoré de motifs sculptés.No longer availableOnline onlyDim. 97 x 102 x 42 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#9Een lot aardewerk, bestaande uit zes borden, een zeepbakje en een olielampje. Spanje, Italië, Bretagne & Gouda.
Lot de poterie, composé de six assiettes, d'un porte-savon et d'une lampe à huile. Espagne, Italie, Bretagne & Gouda.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21 - 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#149Een vaas van gedreven geajoureerd en geciseleerd geel koper. Deksel met container bovenaan (schroefdop ontbreekt). Midden-Oosten, omstreeks 1900.
Un vase en cuivre jaune ciselé et ajouré. Couvercle avec récipient sur le dessus (bouchon à vis manquant). Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. H.32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#253Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).
Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#106Van ***“Stadsgezicht”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
Vue de ville . Gravure en couleur. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#131Vier stuks basaltware, bestaande uit een koffiekan, een theepotje, een suikerpot en een melkkannetje. Kleine beschadigingen en een dekseltje gerestaureerd.
Quatre pièces de basaltware, comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait. Dégâts mineurs et un couvercle restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#251“Reis rond de wereld”. Een zeefdruk naar Folon voor Amnesty International.
Autour du monde. Une sérigraphie d’après Folon pour Amnesty International.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#95‘Leielandschap”. Een zeefdruk naar een werk van Saverys. Getekend in de plaat.
“Paysage au bord de la Lys”. Une sérigraphie d'après une oeuvre de Saverys. Signée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 41,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#37Twee kleurloos glazen karaffen met gegraveerde decors.
Deux carafes en verre clair avec décors gravés.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 & 41 cmEstimate: € 25 / 45 -
#19Henriot, QuimperEen schaaltje op schotel van meerkleurig Bretoens aardewerk. Gemerkt. Linkerhandvat van zowel schotel aals schaal gerestaureerd.
Bol sur soucoupe en faïence bretonne multicolore. marqué. Anse gauche du plateau et du bol restaurée.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#249J. Andries“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#266Franz Van Genesen“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#159Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een goudfazant en pioenen op blauwe achtergrond.
Un vase en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un faisan doré et de pivoines sur fond bleu.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50

