Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mahoniehouten piedestal met vier zuiltjes. Engels werk. XIXe eeuw.

Een mahoniehouten piëdestal met vier zuiltjes. Engels werk. XIXe eeuw.

Piédestal en acajou sur quatre colonnettes. Travail anglais, XIXe siècle.
Dim. h: 110 cm
SKU: 2609170765.
Categories: Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #765
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #626

    Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.

    Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 208 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #616

    Een grote grenenhouten bibliotheek met onderaan vijf paneeldeuren en drie laden. Het bovenstuk met legplanken. Slijtage.

    Une bibliothèque en sapin avec en dessous cinq portes et trois tiroirs. Le dessus en étagères. Usagé.
    No longer available
    Dim. 270 x 300 x 53 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #575

    Een verlengbare eikenhouten tafel met vier bijpassende stoelen met groene bekleding.

    Table en chêne à rallonges et accompagnée de quatre chaises assorties. Sièges recouvertes de tissu vert.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #595
    Ferdinand Adriaenssens
    Period: 1859 - 1944

    “Sluisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ecluse”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 31,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #655

    Een mahoniehouten bureau met kalfslederen bekleding op het blad. Tijdperk Louis Philippe.

    Un bureau en acajou avec une tablette recouverte de vachette. Période Louis Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #645

    Een buffet van groengepatineerd hout met twee deuren en twee laden.

    Un buffet en bois patiné vert avec deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 185 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #646

    Een verlengbare eikenhouten tafel.

    Une table à rallonge en chêne.
    No longer available
    Dim. b: 190 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #223

    Een eikenhouten rolbureau met twee ladenblokken met telkens vier laden en een uitschuifbaar blad.

    Un bureau à rouleau avec deux blocs avec quatre tiroirs et une tablette glissante.
    No longer available
    Dim. b: 138 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #580

    Een gebombeerde commode van grijsgepatineerd hout met twee laden en een rood marmeren blad, versierd met fraai bronsbeslag in de vorm van Hermenfiguren en guirlandes.

    Commode bombée en bois patiné gris ouvrant à deux tiroirs et avec tablette en marbre rouge. Montures jolies en bronze en forme de mascarons et de guirlandes.
    No longer available
    Dim. l: 144 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #590

    Een art nouveau tafel met zes bijbehorende stoelen van gesculpteerd eikenhout. Tafel met twee verlengbladen.

    Une table à rallonges (deux pièces) Art Nouveau avec six chaises assorties en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 137 x 98 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #546

    Een eikenhouten eendeurskastje.

    Meuble à une porte en chêne.
    No longer available
    Dim. 91 x 89 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #786

    Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.

    Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. H. 81 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #610
    A. Devos

    “Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 47 x 61 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #620

    Een commode van mahoniehoutfineer met drie in accolade gebogen laden.

    Commode en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs en accolade.
    No longer available
    Dim. b: 115 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #213

    Een houten buffetkast met twee deuren onder twee laden.

    Un buffet en bois à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 168 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #585

    Een commode tombeau van palisanderhoutfineer met twee laden, versierd met een bloemenmotief in marketterie en bovenaan met beige marmeren blad.

    Commode tombeau en placage de palissandre ouvrant à deux tiroirs décorés de fleurs en marquetterie, tablette en marbre beige.
    No longer available
    Dim. b: 116 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #741
    Alphonse Levy
    Period: 1843 - 1918

    “Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1871. Doek gescheurd.

    “Port de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1871. Dégât à la toile.
    No longer available
    Dim. 49 x 63 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #606

    Een tweeledige vitrinekast met bovenaan drie deuren met in facet geslepen glas en onderaan twee laden en twee deuren.

    Une vitrine en deux parties: le dessus à trois portes à verre taillé en facette, le dessous à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 208 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #730

    Een zgn. opiumtafel van hardhout.

    Une table à opium en bois exotique.
    No longer available
    Dim. 42 x 94 x 94 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #216

    Een neogotische credenza van gesculpteerd eikenhout met opzet. Bovenaan twee paneeldeurtjes en twee kleine deurtjes in de gordel. XIXe eeuw.

    Une crédence en chêne sculptée. Deux portes au dessus et deux petites portes dans la ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 162 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #226

    Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden en met een grijsgeaderd wit marmeren blad. In het opzet twee gebogen naast één vlakke gevitreerde deur met facetgeslepen ruitjes.

    Buffet à deux corps en chêne, le dessous à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et avec tablette en marbre blanc veiné gris. Le dessus à deux portes galbées flanquant une porte vitrée aux vitres taillées en facette.
    No longer available
    Dim. h: 206 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #206

    Een groot art nouveau buffet met onderaan drie laden en drie paneeldeuren met aan weerskanten een afgeronde uitsparing met legplank. Bovenaan twee gevitreerde deuren naast een centraal open vak.

    Un buffet Art Nouveau. Le dessous à trois tiroirs et à trois portes. Le dessus à deux portes vitrées flanquant une étagère centrale.
    No longer available
    Dim. 200 x 253 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #434

    Een paar eikenhouten armstoelen met rieten bekleding.

    Deux fauteuils en chêne avec sièges cannées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #565

    Een lederen driezitsbank.

    Un canapé en cuir pour trois personnes.
    No longer available
    Dim. b: 200 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #152
    Walter Brems

    “Zittend naakt met doornen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1973.

    “Nu assis aux épines”. Huile sur panneau. Signé et daté 1973.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #407

    Een Guanyin van brons.

    Guanyin en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #630

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #438

    Een binnenin verzilverde fles, gemonteerd als lampenvoet.

    Bouteille argentée à l’intérieur, montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #344

    Een lamp en een sierterrine van kobaltblauw porselein met koperen monturen naar het Sèvresporselein.

    Une lampe et une terrine décorative en porcelaine bleue cobalt aux montures en cuivre d’après les exemples de Sèvres.
    No longer available
    Dim. 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432

    Een eikenhouten regulateur.

    Un régulateur en chêne.
    No longer available
    Dim. 65 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #636

    Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.

    Lustre en laiton à cinq bras, chaque fois à deux lumières.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #554
    Vic Dooms
    Period: 1912 - 1994

    “Latem, molen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Laetem, moulin”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 15 x 20 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #55
    Collet Limoges

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met email en parels.

    Une chaîne en or 18 ct avec pendentif serti de perles et d’émail.
    No longer available
    Dim. 6,48 g
    Estimate: € 180 / 240
  • #579

    “Winterlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Louis Apol.

    “Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Porte une signature: Louis Apol.
    No longer available
    Dim. 38 x 59 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #7
    Capodimonte

    Een spiegeltje van meerkleurig porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Achteraan gemerkt.

    Petit miroir en porcelaine polychrome décoré de fleurs en relief. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #106

    Een gefineerde klapsecretaire met twee laden onder het blad.

    Un secrétaire en bois de placage à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. H: 105 cm B: 83 cm D: 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More