Similar lots by type
-
#730Sokkel en bankje van eikenhout.
Socle et banquette en chêne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#166Een Hollandse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder een brede lade en bovenaan versierd met een rocaille. Schuine hoeken, eveneens beglaasd. Begin XIXe eeuw.
Vitrine hollandaise en chêne. Le dessous ouvrant à deux portes pleines et à un large tiroir en ceinture, le dessus à deux portes vitrées et orné d’une rocaille, pans coupés vitrés. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 450 / 650 -
#666Een getorste zuil van gesculpteerd eikenhout met een Korinthisch kapiteel. XIXe eeuw.
Colonne torsadée en chêne sculpté au chapiteau corinthien. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 180 / 220 -
#12Zes stoelen van gesculpteerd notenhout en gedreven leder in renaissancestijl.
Six chaises en noyer sculpté et cuir repoussé de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#686Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met bovenaan een raam met glas in lood.
Buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance malinois. Le dessus au vitraux.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#746Een staander van gesculpteerd hout met twee tussenbladen.
Piédestal en bois sculpté avec deux tablettes d’entretoise.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#386De CoeneEen slaapkamer van gefineerd hout in art decostijl, bestaande uit twee éénpersoonsbedden, een garderobe met spiegel, een commode, twee nachtkastjes en een kaptafel zonder spiegel. Gemerkt.
Chambre à coucher en bois de placage de style art déco comprenant deux lits simples, une garde-robe au miroir, une commode, deux tables de chevet et une coiffeuse. Avec marqueNo longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#640Een achthoekig tafeltje van gefineerd palissanderhout met tussenblad en versierd met bloemenmarketterie. Engels werk.
Petite table octogonale en placage de palissandre à entretoise et décorée de fleurs marquetées. Travail anglais.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160 / 200 -
#750Een mahoniehouten salontafel in Engelse stijl met vier afgeronde en neerklapbare bladen.
Table de salon en acajou de style anglais avec quatre abattants aux coins arrondis.No longer availableDim. L 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#17Een bamboetafeltje met tegels, versierd met vissen.
Table en bambou à tablette en carreaux de faïence décorés de poissons.No longer availableDim. l: 82 cmEstimate: € 30 / 40 -
#756Een rond bijzettafeltje van taxushout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Table d’appoint ronde en bois d’if sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 160 / 180 -
#680Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#735Een Afrikaanse stoel van gesculpteerd exotisch hout en sober versierd met koperen klinknagels.
Chaise africaine en bois exotique sculpté. Décoration sobre de clous en cuivre.No longer availableDim. L 77 cmEstimate: € 20 / 30 -
#755Een armstoel van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met een bijpassend voetbankje.
Fauteuil en bois à patine blanche de style Louis XVI et repose-pied assorti.No longer available -
#656Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met bovenaan een gevitreerde en onderaan een gesculpteerde paneeldeur.
Buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance malinois. Le dessus à une porte vitrée, le dessous à une porte pleine.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#556Een eikenhouten driedeursbibliotheek met gecanneleerde stijlen.
Bibliothèque à trois portes en chêne. Montants cannelés.No longer availableDim. b: 206 cmEstimate: € 150 / 220 -
#646Een vitrinekast van gefineerd hout, versierd met een gemarketteerde urnevormige vaas met bloemen en een vlinder aan de zijkanten. Tijdperk Louis-Philippe.
Vitrine en bois de placage décoré de un vasque aux fleurs et un papillon marquetés. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 200 / 300 -
#726Een eikenhouten Westfaals hoekkastje met een gevitreerd deurtje. XIXe eeuw.
Encoignure en chêne à porte vitrée. Westphalie, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#695Een ovale mahoniehouten tafel in Victoriaanse stijl. Met verlengblad.
Table ovale en acajou de style Victoria. Avec allonge.No longer availableDim. L 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#8Een ovale tafel in classicistische stijl met ruitvormige parketterie.
Table ovale de style classique. Tablette en carreaux parquetés.No longer availableDim. l: 130 cmEstimate: € 100 / 120 -
#636Een neogotische zitbank van gesculpteerd hout, versierd met druivenranken. XIXde eeuw.
Banc de style gothique en bois sculpté décoré de vignes. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 150 / 200 -
#396Een paar bronzen appliques in barokke stijl met drie lichtpunten. XIXe eeuw.
Paire d’appliques en bronze de style baroque avec trois lumières. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80 / 100 -
#14Een Victoriaanse zeemanskoffer van beschilderd dennenhout.
Coffre de marin victorien en sapin peint.No longer availableDim. b: 75 cmEstimate: € 60 / 100 -
#276Een mahoniehouten slaapkamer in Edward VII-stijl, bestaande uit een tweepersoonsbed, twee nachtkastjes, een garderobe met twee spiegeldeuren, drie stoelen en een kaptafel. XXe eeuw.
Chambre à coucher en acajou de style Edward VII comprenant un lit double, deux tables de chevet, une garde-robe à deux portes aux miroirs, trois chaises et une coiffeuse. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 400 / 600
Other lots in this auction
-
#64“Stadsplein met fontein”. Olieverf op doek. Naar de XIXde eeuw.
“Place de ville avec fontaine”. Huile sur toile. D’après le XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 87 cmEstimate: € 200 / 250 -
#52Een lot glaswerk, bestaande uit vier kandelaars, een vaasje en een Madonna met kind.
Lot de verrerie comprenant quatre candélabres, un vase et une Vierge à l’Enfant.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#421Een klein mahoniehouten koffertje met koperen handvat en sleutelplaatje.
Coffret en bois d’acajou cendré. Poignée et cache serrure en cuivre.No longer availableDim. 11,5 x 27,5 x 19,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#452Een kristallen art deco likeurstel, bestaande uit een karaf met 950 ‰ zilveren montuur en vijf borreltjes.
Garniture à liqueur art déco en cristal comprenant une carafe à monture en argent 950‰ et cinq goûtes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#388CapodimonteTwee dekselvazen in Sèvres-stijl versierd met een gedrukt decor in een cartouche op de buik. Gemerkt.
Deux vases couverts de style Sèvres avec décor imprimé en cartouche. Avec marque.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#268Edouard Drouot“De steenhouwer”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le tailleur de pierre”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 550 / 600 -
#202Een luchter van verguld brons in barokke stijl met en centrale glazen coupe en vijftien kleine lichtarmen, waarvan drie gedragen door saters.
Lustre en bronze doré de style baroque. Coupe centrale et quinze bras lumières dont trois portés par des satyres.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#94Fierens“Stilleven met aardewerken kruik en appels”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte avec cruche en faïence et des pommes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#581Een ivoren snuffbottle met erotische voorstellingen.
Petit flacon en ivoire décoré de scènes érotiques.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#227Vier Delftse tegels met blauw en witte voorstellingen met mangaankleurige rand. XIXe eeuw.
Quatre carreaux en Delft bleu et blanc aux bordures manganèses. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 45 / 65 -
#21H. Bequet QuaregnonEen lot porselein bestaande uit één klein bord met romantisch tafereel, één groter bord met bloemenmotief en een vaas versierd met pauwen. Gesigneerd.
Lot de porcelaines comprenant une assiette à la scène romantique, une assiette plus grande aux fleurs et un vase décoré de paons. Signés.No longer availableDim. h. 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#346Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden met porseleinen handgrepen in de bovengordel.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes pleines et deux tiroirs aux poignées en porcelaine.No longer availableDim. B 113 cmEstimate: € 120 / 180


