Similar lots by type
-
#104Een paar art nouveau siervaasjes van monochroom wit biscuit.
Une paire de vases décoratifs Art Nouveau en biscuit blanc monochrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cm -
#106Een grote Chinese waaier.
Un grand éventail chinois.No longer availableOnline onlyDim. l: 76 cm -
#116“Beethoven” & “Mozart”. Twee zamaken bustes naar ontwerp van Piedboeuf. Op marmeren sokkels.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 cm -
#98Een messingen blaker.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 12 cm -
#110Een oude schoenspanner.
Un vieil embauchoir.No longer availableOnline onlyDim. l: 34 cm -
#45Een paar messingen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
Paire de bougeoirs en laiton de style baroque, montés en lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 50 -
#111Een groot lot varia waaronder borden, beeldjes, vazen en theetassen en ondertassen van eierschaal en een grote asbak. e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#102Een ronde messingen milieu-de-table.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cm -
#101M. CoppensPeriod: 18895-1975“Moeder en kind”. Een art deco bas-reliëf van plaaster. Gesigneerd.
Mère et enfant . Bas-relief art déco en plâtre. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 32 cm -
#103“Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.
Des anges jouant de la musique près d'un arbre . Un groupe monochrome en porcelaine blanche.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
#96CanonZoom lens fd 70-150mm 1/45. In etui.
No longer availableOnline onlyDim. l: 20 cm -
#93Een paar aardwerken jardinières met Delftse decors.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 & 24 cm -
#115Een lot van drie oude asbakken, waarbij één van aardewerk, één van gietijzer en één van bakeliet.
No longer availableOnline only -
#113Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#114Gerold PorzellanEen trommelaar van meerkleurig Beiers porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cm -
#100Een aardewerken siervaas in barokke stijl, gedecoreerd met scènes in reliëf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cm -
#107Een messingen wijnmeter.
Une mesure à vin en laiton.No longer availableOnline only -
#94Drie meerkleurig porseleinen pierrots.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14; 20 & 29 cm -
#105Een parasol met kunststoffen handvat in de vorm van een pierrot.
Une ombrelle avec une poignée en plastique représentant un pierrot.No longer availableOnline onlyDim. l: 75 cm -
#112Een groot lot varia.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#95Een goudkleurig porseleinen olifantje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cm -
#97Een kleine messingen wierrookbrander.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm -
#99Een karafje van geslepen kleurloos kristal.
Une carafe en cristal taillé incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm -
#108Een recente sierschotel en een terrine van Chinees porselein met een meerkleurig decosr van pauwen en bloemen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cm
Other lots in this auction
-
#42MakkumEen aardwerken bord met meerkleurig bloemendecor. Achteraan gemerkt. Randschilfer.
Une assiette en faïence à décor floral multicolore. Marquée à l'arrière. Un éclat.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 29 cm -
#92Een nest of tables met getorste poten. Eén tafeltje manco, één licht beschadigd
Un nid de tables aux pieds torsads. Une table manquante, une légèrement endommagée.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 45 cm -
#81Godi, MoeskroenEen mechanisch geknoopt tapijt van Nieuw-Zeelandse schaapswol.
Un tapis en laine de mouton néo-zélandais noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyDim. 300 x 200 cm -
#23Lowe“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 17 x 23 cm -
#73Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 27 cm -
#41Een Chinees porseleinen dekselvaasje met meerkleurig decor. Randschilfer.
Un vase à couvercle en porcelaine chinoise à décor multicolore. Un éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm -
#44Een messingen schouwklokje met perptuümmechanisme.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm -
#26Yvonne BaugnietPeriod: 1912 - 1978“Bootjes in de baai”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
No longer availableOnline only -
#7Een paar 19de eeuwse tegels van landknechten en een Spreuktegel “Bij elkander deugen ze niet, van elkander meugen ze niet.”
Une paire de carreaux aux militaires du 19ème siècle et une tuile au slogan “Bij elkander deugen ze niet, van elkander meugen ze nietNo longer availableOnline only -
#71Een paar beeldjes van meerkleurig Duits biscuit.
Une paire de figurines de biscuits allemands multicolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cm -
#8Een paar kleine messingen vuurbokken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cm -
#30René ErnestPeriod: 1875 - 1912“Herculus”. Een teke ing, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1911.
No longer availableOnline onlyDim. 37 x 36 cm

