“Een man met een druppeltje”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Josef Becker
Period: 1854-1928

"A man with a tear." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
Dim. 24 x 20 cm
SKU: 2210240099.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #99
Estimate: € 120 / 180

  • #187

    Een lot van 3 vintage gepatineerd metalen wandlampen in de vorm van 3 lelies met 2 lichtpunten.

    A set of 3 vintage patinated metal wall lamps in the shape of 3 lilies with 2 light points.
    Dim. 47 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #52

    Een lot van 2 vintage emaille borden, bestaande uit “Antwerpse Maatschappij van Deposito’s en Hypotheken” en “Niet Inschakelen”.

    A lot of 2 vintage enamel signs, consisting of "Antwerpse Maatschappij van Deposito's en Hypotheken" and "Do Not Operate".
    Dim. 41 x 46 & 20 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #15

    Een 18 kt geelgouden Zwitsers horloge met lederen polsband. Gedragen.

    An 18 kt yellow gold Swiss watch with leather wristband. Worn.
    Dim. +- 4 g goud
    Estimate: € 200 / 300
  • #384
    Jos Hendrickx
    Period: 1906 - 1971

    Dim. 85 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #93

    Een lot van 5 schaaltjes in terracotta, vermoedelijk oud Romeinse bodemvondsten.

    A lot of 5 terracotta bowls, believed to be ancient Roman archaeological finds.
    Dim. h 5.5 x Ø 17 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #234

    A rectangular mirror in cut glass with a polychrome wooden sculpted frame with gilded details.
    Dim. 73 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #348
    Boch Frères Keramis - La Louvière

    Een aardewerken kaststelletje met decor van landschap en bloemendecor.

    A pottery cabinet set with landscape and floral decor.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #291
    Stef

    Een art deco beeld van een olifant met mahout, gemerkt Stef, geglazuurd aardewerk met kleine glazuurschade.

    An Art Deco statue of an elephant with mahout, marked Stef, glazed earthenware with minor glaze damage.
    Dim. 30 x 48 x 11 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #562
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Midsummer rose dream”, een kleurzeefdruk op papier, in potlood gesigneerd buiten de plaat, E.A.

    "Midsummer rose dream," a color silkscreen on paper, pencil signed outside of the plate, E.A.
    Dim. 55 x 50 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #322

    Een lot van 5 oude ingekleurde etsen met de afbeeldingen van vogels.

    A lot of 5 old hand-colored etchings depicting birds.
    Dim. 29.5 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #695

    Een lot boeken over kunst en cultuur in België. ‘De schoonheid van België’ (A.J. Delen, Ed. Contact. 3 Vol.). “Anton van Wilderode, Van moerbijboom tot Overoever” (Lieven Rens. Ed. Mercator-Plantijn 1983) - “Gedichten een drieluik”. En “100 jaar plastische kunsten in België” (Ed. Artis-Historia 3 Vol).

    A lot of books on art and culture in Belgium. Includes 'The Beauty of Belgium' by A.J. Delen (Pub. Contact, 3 Vols.), 'Anton van Wilderode, From Mulberry Tree to Overoever' by Lieven Rens (Pub. Mercator-Plantijn, 1983) - 'Poems a triptych', and '100 years of visual arts in Belgium' (Pub. Artis-Historia, 3 Vols).
    Estimate: € 40 / 60
  • #655

    Een lot van 35 Nederlandse munten. 4 duiten (1752, 1783, 1785, 1797), Willem I, Willem II, Wilhelmina, Juliana, kwartjes, dubbleltjes... Rijksdaalders (Ag) en guldens (Ag en Ni).

    A lot of 35 Dutch coins. 4 duit coins (1752, 1783, 1785, 1797), featuring Willem I, Willem II, Wilhelmina, Juliana, quarters, doublets... Rijksdaalders (Ag) and guilders (Ag and Ni).
    Estimate: € 55 / 70

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00