#270Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,42 ct. FVVS1
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.42 ct. FVVS1No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 850 / 950 -
#548Een meerkleurig marmeren Art Deco bureaugarnituur.
#243Emaux de LongwyEen Frans porseleinen schaal naar Aziatisch model met meerkleurige vogel en bloementafereel in het decor. “Grand Feu”, onderaan gemerkt en genummerd.
A French porcelain bowl in an Asian style decorated with a multicolored bird and floral motif. "Grand Feu" technique, marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. 7,5 x Ø 27,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#164Michail Nikolaevic YakovlevPeriod: 1880-1942“Bloemenstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Bovenaan gesigneerd “Michel Jakovlev” en gedateerd 25.V.1924, onderaan monogram.
"Flower still life". A painting, watercolor on paper. Signed "Michel Jakovlev" at the top and dated 25.V.1924, with a monogram at the bottom.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 600 / 800 -
#248HergéEen lot van 8 Tintin hardcover albums in Franse uitgave van Casterman. Waaronder één eerste druk van ‘On a marché sur la lune’ in slechte staat. Albums veelal zeer gelezen. En verder: Le Sceptre d’Ottocar (ed. 1955), Les 7 Boules de Cristal (ed. 1960). Le Temple du Soleil (ed. 1960), Au Pays de l’Or Noir (ed. 1960 en 1963), Coke en Stock (ed. 1960), Les Bijoux de la Castafiore (ed. 1963).
A lot of 8 Tintin hardcover albums in French edition by Casterman. Includes a first edition of 'On a marché sur la lune' in poor condition. Albums mostly well-read. Also: Le Sceptre d'Ottokar (ed. 1955), Les 7 Boules de Cristal (ed. 1960), Le Temple du Soleil (ed. 1960), Au Pays de l'Or Noir (ed. 1960 and 1963), Coke en Stock (ed. 1960), Les Bijoux de la Castafiore (ed. 1963).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#89Jean-Guy BeernaertPeriod: 1928 - 1999“Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.
"Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 120 / 180 -
#226Sir Norman Foster Tecno S.p.APeriod: 1935-“Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.
"Nomos". A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.No longer availableDim. 74 x 220 x 100 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#445Een Kaukasisch handgeknoopt tapijt.
A Caucasian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 130 x 240 cmEstimate: € 100 / 200 -
"The staircase", a color lithograph on paper, signed Wouters? and numbered 44/99.No longer availableDim. 52 x 32 cmEstimate: € 60 / 80