#43Marc SleenEen lot van 16 eerste drukken van Nero. Bestaande uit;”De lolifanten, Arthur de vetvogel, De Matras van Madras, De gouden kabouter x2, Baringo, Toffe Theo, De blauwe mannen x2, De dolle dinas, Kakelende kaketoe, Hoed je voor Kastar, Magellaan II x3, Zongo in de kongo”.
A lot of 16 first editions of Nero. Including: "The Lolifanten, Arthur the Fatbird, The Mattress of Madras, The Golden Gnome x2, Baringo, Cool Theo, The Blue Men x2, The Crazy Dinosaurs, Chattering Cockatoo, Beware of Kastar, Magellan II x3, Zongo in the Congo".No longer availableEstimate: € 60 / 90 -
#507Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
A horse made of polychrome terracotta, modeled after examples from the Tang period. Tail glued.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 120 / 180 -
#183‘Ballet danseres’; Bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening ‘Preiss’.
'Ballet dancer'; Bronze sculpture on a marble pedestal, with a signature 'Preiss'.No longer availableDim. h 47,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#593Een Chinees porseleinen terrine met deksel. Blauw-wit decor met foo-dog bovenaan.
A Chinese porcelain tureen with lid. Blue and white decorated with foo-dog on top.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#344Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#630Een 14 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant en met twee diamant baguetten een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
A 14 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond and two baguette diamonds, totaling approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 1,98 gEstimate: € 500 / 550 -
#215Frank Ligtelijn RaakPeriod: 1933-1996“Globe hanger”. Een vintage design hanglamp met smoked glazen bol en aluminium reflector. Ontwerp uit de Globe-serie door Frank Ligtelijn voor Raak, Nederland. Fabrikage van het glas door Peill & Putzler, Duitsland. Binnenin gemerkt.
"Globe hanger". A vintage design pendant lamp with smoked glass globe and aluminum reflector. Design from the Globe series by Frank Ligtelijn for Raak, the Netherlands. Manufacture of the glass by Peill & Putzler, Germany. Marked inside.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
#405Een paar Indische handgeknoopt zijden tapijtjes.
A pair of hand-knotted silk Indian rugs.No longer availableDim. 195 x 124 en 120 x 76 cmEstimate: € 60 / 100 -
#276Pierre VandelPeriod: 1970Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.
#95Een vergulde bronzen III luchter met 3 lichtpunten. Eind XIXde eeuw.
A Napoleon III bronze-gilt chandelier with 3 lights. Late 19th century.No longer availableDim. 57 x 50cmEstimate: € 120 / 180 -
A polychrome glass paste dish with embedded geometric shapes. Gold and red in the mass.No longer availableDim. 9 x 49 cmEstimate: € 80 / 120