#604
“Vogels op het erf”. Een schilderij, olieverf op koperpaneel. Een plekjes met verfschade.
#417
#582
“Heilige Virginie” & “Heilige Carolus Borromeus”, (bid voor ons). Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel met ovaal geborduurd passe-partout.
#368
Een grote vintage groen geglazuurd aardewerken vaas.
A large vintage green glazed earthenware vase. -
#411Lego
Een vintage Lego 744 set, in orignele doos met handleiding.
#312L Moens
#102M. Paulin
“Interieur met twee dames”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd M. Paulin.
#29Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975
“Hoevezicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Severin.
"Farmstead view", a drawing, pastel on paper, signed J. Severin. -
#243Emaux de Longwy
Een Frans porseleinen schaal naar Aziatisch model met meerkleurige vogel en bloementafereel in het decor. “Grand Feu”, onderaan gemerkt en genummerd.
#278
Milieu de table van gegoten glas.
Centerpiece of cast glass. -
#266Pierre VandelPeriod: 1970
#279
Een korte sabel met messingen handvat.
A short saber with a brass handle.