#172Anne Rutten“Dame met parelsnoer”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Lady with pearl necklace". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#36Sits“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
#163Een zilveren schaal met handvat in de vorm van een draak, 570 gram, gemerkt 800, een maan met kroon (Duitsland) en een leeuw.
A silver dish with a dragon-shaped handle, 570 grams, marked 800, a moon with a crown (Germany), and a lion.No longer availableDim. 800‰ 570 gramEstimate: € 300 / 500 -
#208Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
#412“Chinese dame”, een schilderij achter glas in gemengde techniek op paneel.
"Chinese lady," a painting behind glass in mixed media on panel.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#575Een kleine Moud-loper met traditioneel coloriet en patroon.
#4Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Rubens (Groenplaats) en Sint Annakapel”, een lot van 2 etsen door Romain Malfliet. Genummerd 7/100 en 52/130.
"Rubens (Groenplaats) and Saint Anna Chapel," a lot of 2 etchings by Romain Malfliet. Numbered 7/100 and 52/130.No longer availableDim. 34 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#243Emaux de LongwyEen Frans porseleinen schaal naar Aziatisch model met meerkleurige vogel en bloementafereel in het decor. “Grand Feu”, onderaan gemerkt en genummerd.
A French porcelain bowl in an Asian style decorated with a multicolored bird and floral motif. "Grand Feu" technique, marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. 7,5 x Ø 27,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#76Een vintage Chesterfield bureaustoel, groel gecapitonneerd leder. Kleine beschadiging aan de rechter armleuning.
A vintage Chesterfield office chair, green tufted leather. Small damage to the right armrest.No longer availableDim. 88 x 62 x 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#354Een vintage zonnespiegel, messing frame en bol spiegelglas.
A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass.No longer availableDim. Ø 51 cmEstimate: € 40 / 60