Similar lots by type
-
#187
Een lot van 3 vintage kristalglazen asbakken. 2 met driehoekvorm en label, 1 met zeshoek vorm.
A lot of 3 vintage crystal glass ashtrays. 2 triangular-shaped with label, 1 hexagonal-shaped. -
#201
Een lot van 4 vintage gezelschapsspellen, bestaande uit; Trans-Aktion, Zeeslag, Monopoly en een gemengd bordspel.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game. -
#224Corgi Majorette
Een lot van 24 vintage speelgoed autootjes. Diverse modellen; Majorette, Corgi, Welly, ... ‘70-80, redelijk tot goede staat.
A lot of 24 vintage toy cars. Various models; Majorette, Corgi, Welly, ... '70-80, in fair to good condition. -
#197G. Dehaeck Gand
Een lot met een 22-tal vintage frisco-vormen met snijplaat. Bovenaan gemerkt “G. Dehaeck Gand”
A lot of 22 vintage Frisco molds with cutting plate. Marked "G. Dehaeck Gand" at the top. -
#218
Een glazen stolp met een wassen madonna beeld.
A glass dome with a wax Madonna figure.Online onlyPlace a bid › -
#170R Smets
“Stilleven met boeken”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Still life with books." A painting, oil on board. Signed at the bottom. -
#195
Een lot antieke vormen, bestaande uit buchevormen, charlottevormen, een expo-58 vorm, ijsspaghetti pers, Kerstboom en varia toebehoren.
A lot of antique molds, including molds for cakes, Charlotte cakes, an Expo 58 mold, an ice spaghetti press, Christmas tree molds, and various accessories. -
#230
Een lot vintage Geobra Playmobil systems ‘70-’80. Diverse setjes gemengd.
A lot of vintage Geobra Playmobil systems from the '70s-'80s. Various mixed sets. -
#253Capo di Monte
Een beeld van een zwerver en een meisje, gemerkt Capo Di Monte.
A sculpture of a beggar and a girl, marked Capo Di Monte. -
#264Imari
Een lot van een Imari porseleinen kom en sierbord.
A lot of an Imari porcelain bowl and decorative plate. -
#254
Een Boheems kristallen vaas, amber in de massa gekleurd met een geslepen decor van bloemen.
A Bohemian crystal vase, colored amber throughout with a cut flower decoration. -
#234Karlsbader
Een set van een ronde en een rechthoekige porseleinen schaal met vergulde decoraties, Karlsbader gemerkt.
A set of a round and a rectangular porcelain bowl with gilded decorations, marked Karlsbader. -
#175
“Huiskamertafereel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Living room scene". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#228Matchbox Series
Een lot van 33 vintage Matchbox speelgoed autootjes. Diverse modellen, ‘70-80, redelijk tot goede staat.
A lot of 33 vintage Matchbox toy cars. Various models, '70s-'80s, in fair to good condition. -
#182
Een lot van 2 oude bakelieten doosjes, Bonbons Martougin en CA gemerkt.
A lot of 2 vintage Bakelite boxes, labeled Bonbons Martougin and CA. -
#222
Een lot van 5 oud porseleinen beeldjes waarvan de 2 middenformaatjes gebroken/gelijmd.
A lot of 5 old porcelain figurines, with the 2 medium-sized ones broken and glued. -
#280Davey & Co.
Een antiek koperen lantaarn. Bovenaan gemerkt.
An antique copper lantern. Marked at the top. -
#190J Galand et Co
Een lot van 6 vintage verzilvere roomijs schrapers. Gemerkt “Galand J & Co”
A lot of 6 vintage silver-plated ice cream scoops. Marked "Galand J & Co". -
#172
“San Vitale Ravenna”. Een schilderij, aquarel op papier.
"San Vitale Ravenna." A painting, watercolor on paper. -
#235
Een houten gesculpteerde tafellamp in de vorm van een Chinese wijze met tiffany stijl glazen kap.
A wooden sculpted table lamp in the shape of a Chinese sage with a Tiffany-style glass shade. -
#171
“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition." A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#207Rosenthal
Een porseleinen beeldje van een eendje. Onderaan gemerkt.
A porcelain figurine of a duckling. Marked at the bottom. -
#258
Een lot van 2 moderne opbergdoosjes in plexiglas.
A lot of 2 modern storage boxes in Plexiglas. -
#174
“Bloemstilleven met Chinees beeldje”. Een schilderij olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life with Chinese figurine." An oil painting on canvas. Signed at the bottom.
Other lots in this auction
-
#147Steuben Art Glass
“Embraced couple”, een beeldje in kunstglas van ‘Steuben’. Onderaan kleine schilferschade.
"Embraced couple", a figurine in art glass by 'Steuben'. Small chip damage at the bottom. -
#144Val Saint Lambert
“Christmas 1980”, een collectors editie bord van Val Saint Lambert, gesigneerd en genummerd 194/1000.
"Christmas 1980", a collector's edition plate by Val Saint Lambert, signed and numbered 194/1000. -
#120Bequet, Quaregnon
Een porseleinen vaas met verguld floraal decor. Onderaan gemerkt.
A porcelain vase with gilded floral decoration. Marked at the bottom. -
#178
Een vintage coupe in rood glas met smeedijzeren omlijsting in rozelaar.
A vintage coupe in red glass with wrought iron framework in rose motif. -
#40Studio Vandersteen
“Les trois fleches”. Een eerste druk Bessy, 1960.
"The three arrows". A first edition Bessy, 1960. -
#138Efka Toys Belgium
“Embuscades!”. Een vintage bordspel. Compleet, FR editie met NL instructie. 1973.
"Embuscades!" A vintage board game. Complete, FR edition with NL instructions. 1973. -
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
A vintage wooden and brass chandelier with 8 light points. Shades missing. -
#109
Een houten tafeltje met gefineerd blad en gesculpteerde voet. 2 laden manco.
A wooden table with a veneered top and carved foot. 2 drawers missing. -
#2
Een vintage tafellampje in groen opalineglas.
A vintage table lamp in green opaline glass. -
#252
Een plaasteren Onze Lieve Vrouw met Jezus en een engeltje op marmeren voetje. Hoofd gelijmd.
A plaster sculpture of Our Lady with Jesus and an angel on a marble base. Head glued. -
#177
Een grote glazen vaas.
A large glass vase. -
#55A Prior
“Lost Locations”. Een paar kunstboeken. Catalogen naar aanleiding van de tentoonstelling te treinstation Brugge 2002.
"Lost Locations." A couple of art books. Catalogs related to the exhibition at Bruges train station in 2002.