#97Märklin
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#16Studio Ethnicraft
Een zwartgelakt metalen kapstok in de stijl van Thonet.
#27
Een vintage Italiaanse staande asbak met emaille en chroom.
#260
Place a bid ›Dim. 20,34 g -
#234Werner Labarque
“Boer met trekpaard en kar.” Olieverf op doek, gesigneerd.
Place a bid ›Dim. 88 x 118 cm -
#207
#230
#122Gerard MoortgatPeriod: 1908 - 1992
“Jean Joseph Van Der Elsken”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd G. Moortgat
#9
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
#643
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#161Eugène MariotonPeriod: 1854 - 1933
“De verleidingsdans”, een bronzen groep met 3 naakten op een marmeren sokkel. Gesigneerd E. Marioton.