#72A. Vansteenaeker
“Een poort.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#148
Een lot van zeven Delftse huisjes van Bols en KLM.
#173
“Moeder en kind”. Een reproductie naar een werk van G. Tarantino.
#139
Een lot van 62 oude Bijbeltaferelen op karton. Randschade.
#160Paillard
Een oude camera.
#207Jos Martin
“Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 80/100 -
#197Inn Decleer
“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
#234Gaston LarrieuPeriod: 1908 - 1983
“Stilleven met fles”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#70
#30
Een lot van vier grote sierborden van Imari-porselein. Het grootste met randschilfers.
Un lot de quatre grandes assiettes décoratives en porcelaine Imari. La plus grande avec des éclats de bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 28 - 31 cmEstimate: € 40/60 -
#90
“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.
#274
Un pied de lampe à patine argentée sous forme de jument et son poulain.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 40 cm (zonder kap)Estimate: € 75/100